Samsung Xpress SL-M2675f Mono Lazer Yazıcı

  • Samsung Xpress SL-M2675f Mono Lazer Yazıcı
  • Samsung Xpress SL-M2675f Mono Lazer Yazıcı
  • Samsung Xpress SL-M2675f Mono Lazer Yazıcı
Samsung Xpress SL-M2675f Mono Lazer Yazıcı Samsung Xpress SL-M2675f Mono Lazer Yazıcı Samsung Xpress SL-M2675f Mono Lazer Yazıcı

Temel Özellikler

Samsung SL-M2675F LAZER Yazıcı/TAR/FOT/FAX - A4 Lazer Yazıcı
676,00 TL KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺24,90 %37 İNDİRİMLİ Önceki Fiyat: 1.075,78 TL SATIN AL

Ürün Kodu: 592677

Samsung Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

Güçlü, uygun fiyatlı ve kolay kullanımlı. Artık bekleme yok. Samsung’un yüksek performanslı Xpress M2675F Serisi çok fonksiyonlu Yazıcıları, maliyetleri kısmakla birlikte harika sonuçlar sağlar.

Baskı maliyetlerini azaltın ama en iyinin dışındakilerle yetinmeyin. Verimli Samsung Xpress M2675F Serisi, kaliteden ödün vermeden daha üretken olmanız için size gereken hızı sağlar. Dahası, mobil yazdırma ve Easy Printer Manager uygulaması sayesinde bu yazıcılar ayrıca kolay kullanım için tasarlanmıştır.

Hızlı yazdırın, beklemeyin

Ancak, profesyonel baskı gereksinimleriniz için sadece, Samsung Xpress M2675F Serisi hızlı ve harika sonuçlar sağlar. Güçlü 600 MHz işlemci ve 128 MB bellek sayesinde, karmaşık belgeleri bile dakikada 26 sayfaya kadar (PPM) baskı hızı ile yazdırarak, zamandan tasarruf edin. Cortex-A5 Core işlemci ile önceki modellere göre %25,6 daha hızlıdır, bu da onu sınıfındaki en hızlı yazıcılardan birisi yapmaktadır. Bu da, daha hızlı çalışmanıza, daha esnek ve daha üretken olmanıza yardımcı olduğu anlamına gelir.

Print fast, don’t wait

Harika baskı kalitesiyle iyi bir izlenim yaratın

Artık profesyonel kalitedeki etkileyici baskılar herkes için mümkündür. Samsung Xpress M2675F Serisi yazıcınız, büyük etki yaratmanız için keskin ve net baskılar sunmaktadır. 4800 x 600 dpi etkili çözünürlük ve Rendering Engine for Clean Page (ReCP) teknolojisi sayesinde, daha büyük ve hantal yazıcıya gerek kalmadan, daha yüksek performansın ve kalitenin keyfini çıkarabilirsiniz. Dahası, kalite arttıran özellikleri size daha fazla detay, daha düzgün görüntüler ve daha net metin olanağı sağlar.

Yüksek çözünürlüklü baskı

Karmaşık görüntüler ve küçük metinler bile, 4 800 x 600 dpi etkili yüksek çözünürlüklü baskı kalitesi sayesinde, daha iyi ve detaylı şekilde yazılmış olarak sunulur.

High-resolution printing

Kenar iyileştirme

Çok daha parlak ve belirgin kenarlar sağlayan kenar iyileştirme sayesinde, daha net metinlerin ve daha canlı görüntülerin keyfini çıkarın.

Edge enhancement

Ağır kağıt desteği ile, daha fazla türde belge üretin

Küçük işletmelerdeki yoğun çalışan profesyoneller, Xpress M2625D ile çok çeşitli kağıt türlerini kullanarak üretken kalabilmektedir. Bu küçük ama güçlü yazıcı, kağıt, etiket, kart ve tepegöz projektör (OHP) asetatları da dahil metre kareye 220 gram (gsm) kağıda kadar baskı işleri yapabilmektedir. Bu esneklik, küçük işletmelerin çeşitli işletme gereksinimlerine uyumlu kalmasına yardımcı olabilir. Kağıt türleri, çok amaçlı (MP) tepsiden rahat bir şekilde seçilebilmektedir.

Produce more types of documents with support for heavy media

Mükemmel kopyalama ve net ve renkli tarama

Üstün kalitedeki kopyalar ve taramalar, Samsung Xpress M2675F Serisi yazıcınızla artık gerçek oldu. Mükemmel performans, kaliteli metinlerin ve görüntülerin daha keskin olduğu anlamına gelir, böylece çok daha okunaklı metinler ve canlı ve düzgün görüntüler sunar.

İnce satırları ve küçük metinleri iyileştirin

Samsung Xpress M2675F Serisi, diğerlerinin aksine, tararken ya da kopyalarken ince satırları ve küçük metinleri yakalar. De-Intregrated Cavity Effect (De-ICE) teknolojisi, yüksek kaliteli baskılar ve taramalar sağlayarak, yakalanan görüntü miktarını maksimum hale getirir.

Enhance fine lines and small text

Artık yarım tonlu desenler yok

Samsung Xpress M2675F Serisi ile görüntülerdeki yarım tonlu desenleri giderebilir ve gerçekten profesyonel baskı sonuçları için ihtiyacınız olan net ve pürüzsüz görüntülerin keyfini çıkarabilirsiniz.

No more halftone patterns

Her türlü kullanım için daha fazla kağıt türüyle yazdırın

Neye ihtiyacınız varsa, Samsung Xpress M2675F Serisi yazıcınız üstesinden gelebilir. Küçük ama güçlü yazıcı, kağıt, etiket, kart, zarf ve tepegöz projektör (OHP) asetatları da dahil metre kareye 220 gram (gsm) kağıda kadar geniş kağıt türlerini kullanabilmektedir. İhtiyacınız olan kağıt türünü, çok amaçlı (MP) tepsiden kolaylıkla seçebilirsiniz, böylece hem rahatlık hem de esneklik sağlar.

Print with more paper types for all kinds of uses

Bütçeniz ve dünya için daha iyidir

Şirketlerin, yazdırma işlemlerini gerçekleştirmek için gereken kaynak miktarını sınırlandırmasına yardımcı olan One-Touch Eco düğmesinin özellikleri ile işletmeler toner ve kağıt maliyetlerini azaltabilir. One-Touch Eco düğmesi, kullanılan kağıt miktarını azaltmak için boş sayfaları atlayarak, tek bir sayfaya birden çok belge sayfasını yazdırmak için N-up ve çift yönlü baskının kullanılmasını sağlar. Toner tasarrufu modu da toner kullanımını azaltarak sarf malzemesi masraflarını düşürür.

Better for your budget and the planet

N-up print

Klon baskı

Kağıt kullanımını azaltmak için, iki veya daha fazla sayfayı tek bir sayfaya yazdırır.

Toner save mode

Toner tasarrufu modu

Toner kullanımını azaltmak için,
daha az tonerle yazdırır.

Duplex printing

Çift yönlü baskı

Kağıt kullanımını azaltmak için kağıdın her iki yüzüne de yazdırır.
** Sadece Çift Yönlü Baskıyı destekleyen modellerde mevcuttur.

Skipping blank pages

Boş sayfaları atlama

Kağıt israfını önlemek için sadece metin ve görüntü olan sayfaları yazdırır.

Enerji ve malzeme tüketimini azaltma

Easy Eco Driver ile, toner ve kağıt kullanımında %20'ye kadar tasarruf sağlayabilir ve hatta enerji kullanımınızı azaltabilirsiniz. Görüntüler ve koyu yazı tipleri gibi yüksek miktarda toner kullanan sayfa içeriklerini azaltmanıza ya da metnin rengini açmanıza yardımcı olur, bu sayede daha az tonere gerek duyulur. Çıktıların verimlilik ve de kalite açısından gereksinimlerinizi karşıladığından emin olmak için yazdırmadan önce, belgelerinizi görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Eco Simulator ayrıca, tahmini CO2, elektrik ve kağıt azaltma yüzdesini gösterir ve bu sayede farkı kendiniz görebilirsiniz.

Cut energy and supply consumption

Cut energy and supply consumption

Separated Toner System ile
maliyetleri azaltın

Samsung’un Separated Toner System özelliği ile, toner kartuşu ve görüntüleme ünitesi, ayrı olarak tedarik edilir. Bu da, bittiği zaman sadece toner kartuşunu almanız gerektiği anlamına gelir, böylece yazıcıyı çalıştırma maliyeti ve sayfa başına maliyet azalmış olur. Kurulumu kolaydır, bu sayede yazıcınıza bakım yaparken daha az zaman ve de daha az para harcarsınız. Bütçenizi dengeleyebilir ve hatta tüm baskı gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz

Cut costs with Separated Toner System

Yazıcınızı kolayca izleyin
ve yönetin

Samsung’un Easy Printer Manager uygulaması, yazıcınızın ayarlarıyla, cihaz durumuyla, malzeme siparişi ve faks göndermeyle tek bir yerden ilgilenmenizi sağlar. Hata raporlarını kolaylıkla görebilir ve yazıcınızın durumunu ve malzemelerini izleyebilirsiniz ve hatta ayarları uzaktan yönetebilirsiniz. Bunların hepsi, tüm Samsung Yazıcı ayarlarını ve uygulamalarını bir araya getiren tek bir ara yüzde sunulmaktadır.

Monitor and manage your printer easily

One Touch Print Screen

Tek Dokunuşla Ekran Yazdırma

Tek dokunuşla ekran yazdırma düğmesi ile sadece tek dokunuşla ekranın içeriğini kolayca ve hızla yazdırabilirsiniz. Geleneksel, ekranı yakalama, yapıştırma ve yazdırma sürecinden geçmek gerekmeden, ekranda görünenleri tam olarak otomatik şekilde yazdırır.
Fax

Faks

Dahili faks özelliği sayesinde, artık ayrı bir faks makinesine ihtiyaç duymazsınız. Ayrıca, mobil cihazlarınızla uzaktan faks gönderebilirsiniz, bu sayede evinize veya ofisinize geri dönmek zorunda kalmadan, önemli belgenizi nerede olursanız olun gönderebilirsiniz.

Bağlantı Noktası Bilgisi

M2675F Port Infomation

M2675F Port Infomation

General


Functions Standart Yazdırma, Tarama, Kopyalama, Faks
İşlemci 600 MHz
Operational Panel 2 satırlık LCD
Bellek Standart 128 MB
Arabirim Standart Yüksek Hızda USB 2.0
Güç Tüketimi 400 W (Baskı) / 50 W (Bekleme) / 1,1 W (Uyku Modu)
Gürültü Seviyesi 50 dBA'dan daha az (Yazdırma) / 52 dBA'dan daha az (Platen Kopyalama) / 53 dBA'dan daha az (ADF Kopyalama) / 26 dBA'dan daha az (Bekleme)
Boyut (GxDxY) 401 x 362 x 367 mm (15,8 inç x 14,2 inç x 14,4 inç)
Ağırlık 11,3 kg (25,0 lbs)
Max. Monthly Duty Cycle 12 000 sayfaya kadar

Yazdırma


Hız Hız (Siyah - Beyaz) A4 formatında 26 ppm'ye kadar (Mektup'ta 27 ppm)
First Print Out Time İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah - Beyaz) 8,5 saniyeden daha az (Hazır Mod'dan)
Çözünürlük 4 800 x 600 dpi etkili
Emülasyon SPL (Samsung Yazıcı Dili)
Duplex Print Manuel
İşletim Sistemi Windows 8 / 7 / Vista / XP / 2000 / 2008R2 / 2008 / 2003, Mac OS X 10.5 - 10.8, Çeşitli Linux

Fotokopi


Hız Hız (Siyah - Beyaz) A4 formatında 26 cpm'ye kadar (Mektup'ta 27 cpm)
First Copy Out Time İlk Kopya Çıkış Süresi (Siyah - Beyaz) 15 saniyeden daha az (ADF) / 14 saniyeden daha az (Platen)
Reduce / Enlarge Range % 25 - 400 (ADF, Platen)
Çoklu Kopyalama 1 - 99 sayfa
Fotokopi Özellikleri Kimlik Kopyası / 2-kat büyütme / 4-kat büyütme/ Harmanlanmış Kopya / Otomatik sığdırma

Tarama


Uyumluluk TWAIN Standardı / WIA Standardı
Yöntem Renkli CIS
Çözünürlük (Optik) 1 200 x 1 200 dpi'ye kadar
Çözünürlük (Gelişmiş) 4 800 x 4 800 dpi'ye kadar
Scan Destinations İstemci (PC)

Faks


Uyumluluk ITU-T G3 / ECM
Modem Hızı 33,6 Kbps
Bellek 8 MB (600 sayfa)
Otomatik Arama 200 Konum
Faks Özelliği Hatta Kalan Arama / Otomatik Tekrar Arama / Son Aranan Numarayı Arama / Çoklu gönderme / Gecikmeli Gönderme / Faks Yönlendirme / 209 konuma kadar yayın

Kağıt Kullanımı


Input Capacity Cassette 250 sayfa

Multipurpose tray 1 sayfa
Ortam Türleri Cassette Düz / İnce / Kalın / Kart Stoku / Geri Dönüştürülmüş / Arşiv / Bond

Multipurpose tray Düz / İnce / Kalın / Daha Kalın / Kart Stoku / Asetat / Ön Baskılı / Geri Dönüştürülmüş / Arşiv / Bond / Etiket / Zarf / Kalın Zarf / Yünlü / Renkli
Ortam Boyutları Cassette A4 / A5 / A6 / Mektup / Legal / Executive / Folio / Oficio / ISO B5 / JIS B5

Multipurpose tray A4 / A5 / A6 / Mektup / Legal / Executive / Folio / Oficio / ISO B5 / JIS B5 / Zarf (Monarch, No-10, DL, C5, C6) / Özel (76 x 127 mm - 216 x 356 mm / 3,0" x 5,0" - 8,5" x 14")
Media Weights Cassette 60 - 163 g/m² (16 - 43 lb)

Multipurpose tray 60 - 220 g/m² (16 - 58 lb)
Output Capacity 120 sayfa Arka Yüz, 1 sayfa Ön Yüz
adf Tip ADF

Document Capacity 40 sayfa

Document Size Genişlik: 142 - 216 mm (5,6 - 8,5") / Uzunluk: 148 - 356 mm (5,8 - 14")

Sarf Malzemeleri


Toner Black Standart: Ortalama Kartuş Randımanı 1 200 *standart sayfa / Yüksek: Ortalama Kartuş Randımanı 3 000 *standart sayfa (1 200 sayfalık Başlangıç Toner Kartuşu ile gönderilir), *ISO / IEC 19752 uyarınca belirtilen kartuş randımanı
Imaging Unit/Drum Black Ortalama Randıman 9 000 standart sayfa

Ürün Yorumları

Taksit Planı

Yükleniyor...
Lazer Yazıcı Kategorisinin Çok Satan Ürünleri