• Samsung SS334C Xpress M2675F Mono Lazer Yazıcı
  • Samsung SS334C Xpress M2675F Mono Lazer Yazıcı
  • Samsung SS334C Xpress M2675F Mono Lazer Yazıcı
Samsung SS334C Xpress M2675F Mono Lazer Yazıcı Samsung SS334C Xpress M2675F Mono Lazer Yazıcı Samsung SS334C Xpress M2675F Mono Lazer Yazıcı

Samsung SS334C Xpress M2675F Mono Lazer Yazıcı

Ürün Kodu: 592677
- MPN: SS334C
1.146,12 TL
 
SATIN AL
Samsung Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

Samsung SL-M2675F LAZER Yazıcı/TAR/FOT/FAX - A4 Lazer Yazıcı

Baskı maliyetlerini azaltın ama en iyinin dışındakilerle yetinmeyin. Verimli Samsung Xpress M2675F Serisi, kaliteden ödün vermeden daha üretken olmanız için size gereken hızı sağlar. Dahası, mobil yazdırma ve Easy Printer Manager uygulaması sayesinde bu yazıcılar ayrıca kolay kullanım için tasarlanmıştır.

Hızlı yazdırın, beklemeyin

Ancak, profesyonel baskı gereksinimleriniz için sadece, Samsung Xpress M2675F Serisi hızlı ve harika sonuçlar sağlar. Güçlü 600 MHz işlemci ve 128 MB bellek sayesinde, karmaşık belgeleri bile dakikada 26 sayfaya kadar (PPM) baskı hızı ile yazdırarak, zamandan tasarruf edin. Cortex-A5 Core işlemci ile önceki modellere göre %25,6 daha hızlıdır, bu da onu sınıfındaki en hızlı yazıcılardan birisi yapmaktadır. Bu da, daha hızlı çalışmanıza, daha esnek ve daha üretken olmanıza yardımcı olduğu anlamına gelir.

Harika baskı kalitesiyle iyi bir izlenim yaratın

Artık profesyonel kalitedeki etkileyici baskılar herkes için mümkündür. Samsung Xpress M2675F Serisi yazıcınız, büyük etki yaratmanız için keskin ve net baskılar sunmaktadır. 4800 x 600 dpi etkili çözünürlük ve Rendering Engine for Clean Page (ReCP) teknolojisi sayesinde, daha büyük ve hantal yazıcıya gerek kalmadan, daha yüksek performansın ve kalitenin keyfini çıkarabilirsiniz. Dahası, kalite arttıran özellikleri size daha fazla detay, daha düzgün görüntüler ve daha net metin olanağı sağlar.

Yüksek çözünürlüklü baskı

Karmaşık görüntüler ve küçük metinler bile, 4 800 x 600 dpi etkili yüksek çözünürlüklü baskı kalitesi sayesinde, daha iyi ve detaylı şekilde yazılmış olarak sunulur.

Kenar iyileştirme

Çok daha parlak ve belirgin kenarlar sağlayan kenar iyileştirme sayesinde, daha net metinlerin ve daha canlı görüntülerin keyfini çıkarın.

Ağır kağıt desteği ile, daha fazla türde belge üretin

Küçük işletmelerdeki yoğun çalışan profesyoneller, Xpress M2625D ile çok çeşitli kağıt türlerini kullanarak üretken kalabilmektedir. Bu küçük ama güçlü yazıcı, kağıt, etiket, kart ve tepegöz projektör (OHP) asetatları da dahil metre kareye 220 gram (gsm) kağıda kadar baskı işleri yapabilmektedir. Bu esneklik, küçük işletmelerin çeşitli işletme gereksinimlerine uyumlu kalmasına yardımcı olabilir. Kağıt türleri, çok amaçlı (MP) tepsiden rahat bir şekilde seçilebilmektedir.

Mükemmel kopyalama ve net ve renkli tarama

Üstün kalitedeki kopyalar ve taramalar, Samsung Xpress M2675F Serisi yazıcınızla artık gerçek oldu. Mükemmel performans, kaliteli metinlerin ve görüntülerin daha keskin olduğu anlamına gelir, böylece çok daha okunaklı metinler ve canlı ve düzgün görüntüler sunar.

İnce satırları ve küçük metinleri iyileştirin

Samsung Xpress M2675F Serisi, diğerlerinin aksine, tararken ya da kopyalarken ince satırları ve küçük metinleri yakalar. De-Intregrated Cavity Effect (De-ICE) teknolojisi, yüksek kaliteli baskılar ve taramalar sağlayarak, yakalanan görüntü miktarını maksimum hale getirir.

Artık yarım tonlu desenler yok

Samsung Xpress M2675F Serisi ile görüntülerdeki yarım tonlu desenleri giderebilir ve gerçekten profesyonel baskı sonuçları için ihtiyacınız olan net ve pürüzsüz görüntülerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Her türlü kullanım için daha fazla kağıt türüyle yazdırın

Neye ihtiyacınız varsa, Samsung Xpress M2675F Serisi yazıcınız üstesinden gelebilir. Küçük ama güçlü yazıcı, kağıt, etiket, kart, zarf ve tepegöz projektör (OHP) asetatları da dahil metre kareye 220 gram (gsm) kağıda kadar geniş kağıt türlerini kullanabilmektedir. İhtiyacınız olan kağıt türünü, çok amaçlı (MP) tepsiden kolaylıkla seçebilirsiniz, böylece hem rahatlık hem de esneklik sağlar.

Bütçeniz ve dünya için daha iyidir

Şirketlerin, yazdırma işlemlerini gerçekleştirmek için gereken kaynak miktarını sınırlandırmasına yardımcı olan One-Touch Eco düğmesinin özellikleri ile işletmeler toner ve kağıt maliyetlerini azaltabilir. One-Touch Eco düğmesi, kullanılan kağıt miktarını azaltmak için boş sayfaları atlayarak, tek bir sayfaya birden çok belge sayfasını yazdırmak için N-up ve çift yönlü baskının kullanılmasını sağlar. Toner tasarrufu modu da toner kullanımını azaltarak sarf malzemesi masraflarını düşürür.

  • Klon baskı: Kağıt kullanımını azaltmak için, iki veya daha fazla sayfayı tek bir sayfaya yazdırır.
  • Toner tasarrufu modu: Toner kullanımını azaltmak için, daha az tonerle yazdırır.
  • Çift yönlü baskı: Kağıt kullanımını azaltmak için kağıdın her iki yüzüne de yazdırır.
  • Boş sayfaları atlama: Kağıt israfını önlemek için sadece metin ve görüntü olan sayfaları yazdırır.

Enerji ve malzeme tüketimini azaltma

Easy Eco Driver ile, toner ve kağıt kullanımında %20'ye kadar tasarruf sağlayabilir ve hatta enerji kullanımınızı azaltabilirsiniz. Görüntüler ve koyu yazı tipleri gibi yüksek miktarda toner kullanan sayfa içeriklerini azaltmanıza ya da metnin rengini açmanıza yardımcı olur, bu sayede daha az tonere gerek duyulur. Çıktıların verimlilik ve de kalite açısından gereksinimlerinizi karşıladığından emin olmak için yazdırmadan önce, belgelerinizi görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Eco Simulator ayrıca, tahmini CO2, elektrik ve kağıt azaltma yüzdesini gösterir ve bu sayede farkı kendiniz görebilirsiniz

Separated Toner System ile maliyetleri azaltın

Samsung’un Separated Toner System özelliği ile, toner kartuşu ve görüntüleme ünitesi, ayrı olarak tedarik edilir. Bu da, bittiği zaman sadece toner kartuşunu almanız gerektiği anlamına gelir, böylece yazıcıyı çalıştırma maliyeti ve sayfa başına maliyet azalmış olur. Kurulumu kolaydır, bu sayede yazıcınıza bakım yaparken daha az zaman ve de daha az para harcarsınız. Bütçenizi dengeleyebilir ve hatta tüm baskı gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz.

Yazıcınızı kolayca izleyin ve yönetin

Samsung’un Easy Printer Manager uygulaması, yazıcınızın ayarlarıyla, cihaz durumuyla, malzeme siparişi ve faks göndermeyle tek bir yerden ilgilenmenizi sağlar. Hata raporlarını kolaylıkla görebilir ve yazıcınızın durumunu ve malzemelerini izleyebilirsiniz ve hatta ayarları uzaktan yönetebilirsiniz. Bunların hepsi, tüm Samsung Yazıcı ayarlarını ve uygulamalarını bir araya getiren tek bir ara yüzde sunulmaktadır.

Tek Dokunuşla Ekran Yazdırma

Tek dokunuşla ekran yazdırma düğmesi ile sadece tek dokunuşla ekranın içeriğini kolayca ve hızla yazdırabilirsiniz. Geleneksel, ekranı yakalama, yapıştırma ve yazdırma sürecinden geçmek gerekmeden, ekranda görünenleri tam olarak otomatik şekilde yazdırır.

Faks

Dahili faks özelliği sayesinde, artık ayrı bir faks makinesine ihtiyaç duymazsınız. Ayrıca, mobil cihazlarınızla uzaktan faks gönderebilirsiniz, bu sayede evinize veya ofisinize geri dönmek zorunda kalmadan, önemli belgenizi nerede olursanız olun gönderebilirsiniz.

Özellik AdıDeğer
Performans
Baskı teknolojisiLazer
BaskıMono printing
KopyalamaMono copying
TaramaRenkli tarama
FaksMono faxing
Çalışma döngüsü (aylık, A4)12000 Ay/Sayfa
Çift yönlü fonksiyonlarDesteklenmez
İşlemci frekansı600 MHz
Yazdırma hızı
Megapiksel4800 x 600 DPI
Yazdırma hızı (siyah, normal kalite, A4/US Mektup)27 ppm
Standart yazıcı dilleriSPL
Baskı çözünürlüğü (siyah, normal kalite)4800 x 600 DPI
İlk sayfa çıkışı (siyah, A4)8,5 s
Kopyalama
Maks. Kopya çözünürlüğü1200 x 1200 DPI
Kopyalama hızı (siyah, normal kalite, A4)26 dakika başına kopya sayısı
İlk kopyaya kadarki süre(siyah,normal)14 s
Maksimum kopya sayısı99 Kopyalar
Fotokopi yeniden boyutlandırma25 - 400%
Kopya hızı (US harf, siyah)27 dakika başına kopya sayısı
Tarama
Optik tarama çözünürlüğü1200 x 1200 DPI
Maksimum tarama alanıLegal (216 x 356)
Maksimum tarama çözünürlüğü4800 x 4800 DPI
Tarama türüDüz yatak ve ADF
Tarama teknolojisiCIS
Faks
Modem hızı33,6 Kbit/s
Faks hafızası8 MB
Faks aktarmaEvet
Grup arama200
Gecikmeli faks göndermeEvet
Yayın konumlarının maks. sayısı209 Konumlar
Girdi kapasitesi
Standart giriş kapasitesi (sayfa)251 Kağıtlar
Kağıt girdi türüManuel, Kağıt tepsisi
Çıktı kapasitesi
Standart çıkış kapasitesi (sayfa)160 Kağıtlar
Oto belge besleyici çıktı kapasitesi40 Kağıtlar
Kağıt işlemesi
Maksimum ISO A-seri kağıt boyutuA4
Standart tepsi ortam türleriYazı kağıdı, Zarflar, Etiketler, Düz kağıt, Önceden basılmış, Geridönüştürülmüş kağıt, İnce kağıt, Transparanlık
ISO A-seri boyutları (C0…A9)A4,A5,A6
ISO B-serisi boyutları (B0….B9)B5
ISOsuz baskı ortam boyutuExecutive (184 x 267mm), Folio, Yasal, Mektup, Oficio
JIS B-serileri boyutları (B0...B9)B5
Zarf boyutları10, C5, C6, DL
Maksimum baskı alanıYasal (216 x 356 mm)
Standart tepsi ortamı ağırlığı60 - 163 g/m²
Çok amaçlı tepsi araç ağırlığı60 - 220 g/m²
Ekran
Ekran kablo sayısı2 satırlar
Ekran özellikleriLCD
Ağ Bağlantıları
Wi-FiHayır
Ethernet LAN bağlantısıHayır
Mobil baskı teknolojileriDesteklenmez
Bağlantı
Standart arayüzlerUSB 2.0
USB 2.0 bağlantı noktası sayısı1
Depolama birimi
Dahili hafıza128 MB
Entegre kart okuyucuHayır
Ses emisyonu
Yazdırma sırasında çıkan ses miktarı50 dB
Ses seviyesi, rölanti)26 dB
Kopya gürültü seviyesi, çalışırken53 dB
Enerji yönetimi
Güç tüketimi (ortalama çalışma)400 W
Güç tüketimi, etkin1,1 W
Güç tüketimi, kapalı50 W
Yazılım
Desteklenen Windows çalışma sistemleriWindows 7 Home Basic,Windows 7 Home Basic x64,Windows 7 Home Premium,Windows 7 Home Premium x64,Windows 7 Professional,Windows 7 Professional x64,Windows 7 Starter,Windows 7 Starter x64,Windows 7 Ultimate,Windows 7 Ultimate x64,Windows 8,Windows 8 Enterprise,Windows 8 Enterprise x64,Windows 8 Pro,Windows 8 Pro x64,Windows 8 x64,Windows Vista Business,Windows Vista Business x64,Windows Vista Enterprise,Windows Vista Enterprise x64,Windows Vista Home Basic,Windows Vista Home Basic x64,Windows Vista Home Premium,Windows Vista Home Premium x64,Windows Vista Ultimate,Windows Vista Ultimate x64,Windows XP Home,Windows XP Home x64,Windows XP Professional,Windows XP Professional x64
Desteklenen Mac çalışma sistemleriMac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion
Desteklenen Linux çalışma sistemleriEvet
Desteklenen server çalışma sistemleriWindows 2000 Server,Windows Server 2003,Windows Server 2008 R2
Tasarım
Ürün rengiSiyah, Beyaz
Ağırlık & boyutlar
Genişlik401 mm
Derinlik362 mm
Yükseklik367 mm
Ağırlık11,3 kg
Diğer özellikler
Renkli hepsi bir arada fonksiyonlarıHayır
Hepsi birarada fonksiyonlarıKopya, Faks, Baskı, Taramak

Ürün Yorumları

Taksit Planı 3 Taksit 6 Taksit
advantage 401.14 TL x 3

Toplam: 1203.43 TL

205.35 TL x 6

Toplam: 1232.08

axess 401.14 TL x 3

Toplam: 1203.43 TL

205.35 TL x 6

Toplam: 1232.08

bonus 401.14 TL x 3

Toplam: 1203.43 TL

205.35 TL x 6

Toplam: 1232.08

cardfinans 401.14 TL x 3

Toplam: 1203.43 TL

205.35 TL x 6

Toplam: 1232.08

maximum 401.14 TL x 3

Toplam: 1203.43 TL

205.35 TL x 6

Toplam: 1232.08

paraf 401.14 TL x 3

Toplam: 1203.43 TL

205.35 TL x 6

Toplam: 1232.08

world 401.14 TL x 3

Toplam: 1203.43 TL

205.35 TL x 6

Toplam: 1232.08

TL x

Toplam: TL

TL x

Toplam: