• Samsung MZ-7KE128BW 850 PRO 128GB SSD
  • Samsung MZ-7KE128BW 850 PRO 128GB SSD
  • Samsung MZ-7KE128BW 850 PRO 128GB SSD
Samsung MZ-7KE128BW 850 PRO 128GB SSD Samsung MZ-7KE128BW 850 PRO 128GB SSD Samsung MZ-7KE128BW 850 PRO 128GB SSD

Samsung MZ-7KE128BW 850 PRO 128GB SSD

Samsung Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 733000)

Samsung 850 Pro MZ-7KE128BW Sata 3 128 GB 2.5" SSD

https://webdenal.s3.amazonaws.com/catalog2/Giri%C5%9F.jpg

Samsung 850 PRO SSD ailesi, dünyanın ilk 3D V-NAND flash yongalı SSD’leri olarak üstün okuma ve yazma hızları sunar. Ayrıca sağlamlık, gelişmiş güç verimliliği ve yüksek kapasite seçenekleri ile depolama dünyasının yeni yıldızıdır. En iyi özellikleri içerisinde barındıran muazzam bir performans canavarı!

https://webdenal.s3.amazonaws.com/catalog2/H%C4%B1z.jpg

Samsung’un 3D V-NAND teknolojisi ile bellek yongaları muazzam okuma ve yazma performansı sergilerler. İster sıralı dosyalarda, ister rastgele erişimde en iyi deneyime sahip olursunuz. Çoklu görevler yağ gibi akar. Yüksek okuma ve yazma hızlarıyla dosyalarınız göz açıp kapayıncaya kadar transfer olur. Daha hızlı veri ulaşımına, daha hızlı açılıp kapanan bir sisteme ve daha çabuk yüklenen oyunlara sahip olursunuz

https://webdenal.s3.amazonaws.com/catalog2/Vnand.jpg

Samsung 850 PRO flash bellekleri, yenilikçi 3D V-NAND mimarisine sahiptir. Bu devrim niteliğindeki teknoloji, tam 32 hücre katmanının üst üste eklenmesiyle oluşur. Böylece hücreleri uzatma tekniğine göre daha az yer kaplar. Sonuç olarak ortaya çok daha yoğun ve çok daha performanslı bir yapı çıkar. Uzun kullanım ömrü ve düşen tüketim de cabası.

https://webdenal.s3.amazonaws.com/catalog2/MEX.jpg

Teknoloji devi Samsung’un ışığında geliştirilen özel kontrolcüyle yüksek performans, güvenlik ve dayanıklılık bir arada! Tam 3 adet ARM Cortex-R4 çekirdeğinin birleşimiyle oluşan bu üstün teknoloji sayesinde 850 PRO SSD’leri, mükemmel hızın yanında AES-256 şifreleme sistemiyle verilerinizi güvene alır.

https://webdenal.s3.amazonaws.com/catalog2/Rapid.jpg

Gerektiğinde okuma ve yazma hızlarını Rapid modu ile artırabilirsiniz. Aynı otomobillerdeki vites geçişleri gibi, Magician yazılımı üzerinden bir üst seviyeye geçebilirsiniz. Sisteminizde kullanmadığınız ve boşta duran bellek kapasitesi ön bellek olarak kullanılır ve sürekli aktarım yapılan güncel veriler bu bellekler üzerinden iletilir.

https://webdenal.s3.amazonaws.com/catalog2/Platform.jpg

Samsung 850 PRO, her türlü platformda kullanıcısına sunduğu üstün performansla bilgisayar deneyimini en uç seviyelere taşır. İster son sistem masaüstü bilgisayarınız, ister yavaş sabit diskinden bıktığınız taşınabilir bilgisayarınız... Işık hızında tepkileri ve düşük güç tüketimiyle her türlü kullanım durumunda sizi kendine bağlar.

https://webdenal.s3.amazonaws.com/catalog2/Ultrabook.jpg

SSD’lerin ağızları açık bırakan performansını tüm platformlarda yaşayın. Hem ışık hızında tepki sürelerine kavuşun, hem de pil ömrünü artırın.

Sadece masaüstü bilgisayarlara değil!

7 mm kalınlığıyla Ultrabook’lara, Notebook’lara ya da Netbook’lara sorunsuzca monte edilebilirsiniz. Daha zengin ve eğlenceli kullanım deneyimini taşınabilir hale getirebilir, performansı yanınızda taşıyabilirsiniz. Düşük güç tüketimi ile bilgisayarınız daha uzun süre çalışabilir. Sıcaklık yaratmaz, hareketli parçası yoktur, darbelere dayanımı yüksektir.

https://webdenal.s3.amazonaws.com/catalog2/T%C3%BCketim.jpg

850 PRO’da kullanılan enerji verimi komponentlerle daha uzun ve daha verimli kullanım vaad edilir. Tam yük altında en düşük güç tüketimi sunan SSD’dir. Yüksek performansının yanı sıra çevrecidir. Ultrabook’lardaki uyku moduna tam destek sunmaktadır.

https://webdenal.s3.amazonaws.com/catalog2/G%C3%BCvenlik.jpg

Kişisel verilerinizi SED teknolojisi ile maksimum güvenlikle koruyun. Donanım tabanlı AES-256-bit şifreleme yeteneği ile performanstan ödün vermeden güvenlik sağlayabilirsiniz. Yazılımsal tabanlı şifrelemelerdeki kayıplar meydana gelmez.

https://webdenal.s3.amazonaws.com/catalog2/Termal.jpg

Sürekli yük altında kullanımda bile ısınmayı önleyen Dinamik Termal Koruma ile stabiliteden ödün verilmez. Diskin optimal çalışma ısısı korunur ve hızlı tepkileri asla azalmaz.

https://webdenal.s3.amazonaws.com/catalog2/Yaz%C4%B1l%C4%B1m.jpg

One-stop Install Navigator yazılımı sayesinde eski SSD ya da HDD’nizde yer alan dosyalarınızı 850 PRO’ya aktarmak çocuk oyuncağı. Üç adımlık işlemle otomatik olarak transfer gerçekleşir. Size sadece bu yüksek performansın keyfini sürmek kalır. Ayrıca Samsung Magician yazılımı ile SSD’nizin takibini, düzenlemesini ve bakımını da yapabilirsiniz. İçerisinde test, işletim sistemi optimizasyonu ve disk sağlık takibi gibi özellikler sunmaktadır.

https://webdenal.s3.amazonaws.com/catalog2/RAID.jpg

RAID teknolojisini kullanarak iki kata daha fazla performansa kavuşabilir, inanılmaz hızın getirdiği hazzı sonuna kadar yaşayabilirsiniz.

genel marka SAMSUNG dizi 850 Pro Serisi model MZ- 7KE128BW cihaz Türü Dahili Katı Hal Sürücü ( SSD ) fiziksel Form Faktörü 2.5 " kapasite 128GB bellek Bileşenleri 3 - D Dikey arayüz SATA III kontrolör Samsung MEX Denetleyici performans Max Sıralı Oku Kadar 550 MBps Max Sıralı Yazın Kadar 470 MBps 4KB Rastgele Oku Kadar 100.000 IOPS 4KB Rastgele Yazın Kadar 90,000 IOPS


Garanti: 10 Yıl ya da 150 TBW

Ürün garanti bilgileri;

Samsung SSD ürünlerinin detaylı sınırlı garanti bilgileri için ürünün resmi internet sitesini BURADAN ziyaret edebilirsiniz.

Ürün Yorumları