• Samsung ML-4510nd Mono Lazer Yazıcı
  • Samsung ML-4510nd Mono Lazer Yazıcı
  • Samsung ML-4510nd Mono Lazer Yazıcı
Samsung ML-4510nd Mono Lazer Yazıcı Samsung ML-4510nd Mono Lazer Yazıcı Samsung ML-4510nd Mono Lazer Yazıcı

Samsung ML-4510nd Mono Lazer Yazıcı

Samsung Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 668589)

Samsung ML-4510ND Mono Lazer Yazıcı

Samsung’un kullanımı kolay ML-4510ND yazıcısı ile iş üretkenliğinizi arttırın. Sıkışma önleme teknolojisi, 1 Gigabit Ağ ve 600 MHz Dual-core işlemci gibi özellikler belge iş akışınızın sorunsuz olmasını sağlar ve ofis üretkenliğini her zaman destekler. OP panel ve tek tuş rahatlığı (eco düğmesi), Easy Print Manager ve Secure Printing gibi kullanıcı dostu özellikler tüm modern ofis ortamları için uygundur. Ayrıca, ağır kağıt kullanım özelliği ile (tam kağıt giriş / çıkış seçenekleriyle) en yoğun anlarınız stres dolu olmayacak. Gerçekten ofisinizin ihtiyaçları için tasarlanmış bir yazıcı. Basit ve profesyonel Samsung ML-4510ND yazıcı ile zahmetsizce terfi edin.

Sorunsuz

Samsung’un yenilikçi baskı özellikleri gün içindeki ardışık kesintileri ve maliyetli arızaları azaltır ve sorunsuz bir çalışma ortamına katkıda bulunur.

Güvenilir baskı ile gününüzü özgür kılın

Samsung’un sıkışma önleme özelliği ile iş gününüzü, zaman çalan ve strese neden olan yazıcı engellerinden kurtarın. Kağıt alma sürecinde geriye doğru bir sürtünme sağlayan dönüşlü silindiri kullandığınızda üretkenliğinizdeki artışları ve iş sıkıntılarında fazlasıyla düşüş olduğunu göreceksiniz. Stres seviyelerine katkıda bulunan, yanlış besleme veya kaset tepsisinden çoklu kağıt besleme gibi yaygın sorunlar geçmişe ait meseleler haline gelecektir. Etkileyici biçimde yüksek aylık iş hacmi, sıkışma önleme teknolojisinden gelen net ve ölçülebilir avantajlardan biridir ve modern, güvenilir iş akışına katkıda bulunacaktır. Yani, Samsung sıkışma önleme teknolojisi ile baskı işlemleriniz nihayet sorunsuz, etkili ve güvenilirdir.

Kullanımı kolay yazıcılarla düzenli çalışma

Sorunsuz, mükemmel baskı çözümlerinden daha azıyla yetinmeyin. Yeni bir pusula kadran özelliğine sahip basit OP paneli, 4 satırlık LCD ekranı ve nümerik tuş takımı baskı işleminizin tam kontrolünü ele geçirmenin basit ve kolay bir yolunu sunar. Yeni, ön panelde kolayca bulunabilen ve açıldığında varsayılan ayar olarak faaliyet gösteren tek tuş rahatlığı sunan eco düğmesi ile şimdi iki sayfayı bir belgede birleştirebilirsiniz. Bu, kağıt ve toner kullanımını düşürerek maliyetleri kısar ve böylelikle çevre üzerindeki olumsuz etkinizi de azaltır. OP paneli daha az düğme ve endişe edilecek gereksiz daha az seçenek ile iş akışınızı da basitleştirir. Gerçekten hiç vakit harcamadan harika sonuçlar ortaya koyabilirsiniz.

Düşük gürültülü üstün yazıcı

İşini bilen bir şirketten yeni Samsung ML-4510ND yazıcı, son hızda yalnızca 54 desibel gürültüyle çalışır, rakiplerimizin asla yetişemeyeceği ofis dostu ses düzeyi. Bekleme modunda 30dBA’lık ses düzeyi ile iş arkadaşlarıyla bağırarak konuşmaya son, yazdırma esnasında bile oldukça sessiz. Kapılar koridorlara açılabilir, ML-4510ND ardışık yazdırma işlemlerinde diğer lider yazıcıları geride bırakır.

Ekonomik

Samsung’un düşük maliyetli baskı çözümleri ile paranızın karşılığını fazlasıyla alın. Basit ve kullanımı kolay özellikler, maliyetleri, bakımı ve çevresel etkileri en az indirirken yüksek kalitede sonuçlar sağlar.

Çevre dostu olmak daha da kolaylaşıyor

Ne kadar iyi gittiğinizi kontrol eden Results Simulator (Sonuç Simülatörü) özelliğine de sahip olan Samsung’un yeni Eco Modu ile çevresel hedeflerinizi tam on ikiden vurmak çok daha kolay hale gelmektedir. Eco Mod, aktif duruma getirildiğinde rahat biçimde varsayılan ayarınız olarak, tek dokunuşla çalışan Eco Düğmesi özelliğine sahiptir ve Çift taraflı baskı, 2-up baskı ve Toner Tasarruf ayarı ile kağıt tüketimini azaltır. Results Simulator (Sonuç Simülatörü) sayesinde ne kadar iyi çalışmada bulunduğunuzu gerçekten anlayabilirsiniz. Simülasyon, karbon dioksit emisyonu, elektrik ve kağıt kullanımı seviyelerini gösterir. Eco Mod, yazıcı tüketiminizin kaydını tutmanın kolay ve etkili bir yoludur, bu da hem siz hem de gezegenimiz için daha iyidir!

Düşük sayfa maliyeti, para tasarrufu sağlar.

Ofisisiniz büyük ya da küçük olsun hiç fark etmez, Samsung ML-4510ND yazıcı uygun fiyatla en iyi baskıyı sunmaya devam edecektir. Ayrı toner ve tambur sayesinde tasarruf sağlar. Ayrıca polimerleşmiş toner kullanan Samsung ML-4510ND yazıcı güç tüketimini azaltır; ince ve tek tip toner katmanı daha düşük yapışma sıcaklığında çalışarak daha az toner ve güç tüketimini sağlar. Yani Samsung ML-4510ND yazıcı, profesyonel baskının mükemmel birleşimini sunan ve para tasarrufu sağlayan akıllı bir iş arkadaşıdır.

Çift Yönlü baskı ile her sayfadan daha çok randıman alın

Baskı çıktınızı ikiye katlayın. Ya da kağıt masraflarınızı yarıya düşürün. Nereden bakarsanız bakın; Çift Yönlü baskının hem iş hem de kişisel baskı için vazgeçilmez olduğu inkar edilemez. Tek taraflı formatlardan çift taraflı kitapçık formatlarına kadar baskı işlerini gerçekleştirmek için şık ve yaratıcı tonlarca yol sunar ve gerçekten her seferinde profesyonel bir görünüm ve his ortaya koyar. Çift yönlü baskı özellikleri masrafları da büyük oranda düşürür ve kağıt sarf malzemelerinizin daha uzun süre dayanmasını sağlar. Böylece atığın azalmasına yardımcı olur ve çevre üzerindeki olumsuz etkinizi en aza indirger. Yani, Çift Yönlü baskı kesinlikle bir kazan-kazan durumudur.


Üretkenlik

Samsung yazıcı ile üretkenlik düzeyinizi yukarı çekin. Modern ihtiyaçları karşılamak üzere uyarlanan Samsung yazıcıları hızlı, esnek ve dayanıklı yazdırma ile performansınızı geliştirir.

Hızlı baskı performansıyla daha iyi çalışın

Samsung’un Hızlı baskı özelliği sayesinde belgelerinizi (küçük veya büyük) hızla yazdırın. Önemli iş belgelerinin yüksek kalitede ve sıkıntısız şekilde elde etmek için mükemmeldir, daha hızlı baskı hızları ofis verimliliğini arttırmaya ve iş akışlarını geliştirmeye de yardımcı olacaktır. Rakip yazıcılar arasında en hızlı baskı süresi olan 7 saniyelik ‘İlk Sayfayı Yazdırma Süresi’ özelliğine sahiptir. Bunun gibi güvenilir ve üstün bir yazıcı hızla olması şart bir iş aracı haline gelecektir, işletmenizin şimdiye dek onsuz nasıl çalışmış olduğuna şaşıracaksınız.

Daha ağır kağıt kullanımı ile iş taleplerini kolayca karşılayın

Gündelik belgelerden önemli sunumlara kadar, baskı işlerinize daima hak ettiği çalışmayı sunmanız gerekir. Sadece yüksek kaliteli sonuçlarla değil, görevleri tamamladığınız profesyonel tarzınızla da bir etki bırakmak istiyorsanız, yazıcınızın ağır kağıt kullanımına ihtiyacı olacaktır. Ana Tepsiyi (163sm’yi destekler) ve Çok Amaçlı Tepsiyi (220gsm'yi destekler*) birleştirdiğinizde, baskı işleminiz en ağır işlerde bile kolayca yürütülür. Uzmanlık kağıdından kalın stok ve artık özel bir besleyici gerektirmeyen ve Ana Tepsiden beslenebilen zarflara kadar… baskılarınız sorun çıkarmayacak, uygun maliyetli ve tam bir çocuk oyuncağı olacaktır.
*Gram / metrekare.

Yazdırma sıralarını kısaltın ve verimliliği arttırın

Yazdırma kurulumunuzu güçlü bir 1 Gigabit ağ LAN bağlantısı ile yükseltin. Gelişmiş bağlantı özelliği birden çok kullanıcıdan gelen daha büyük baskı işlerinin bile harika bir hızda ve kaliteden ödün verilmeksizin tamamlanmasını sağlar. 600 MHz Dual-core işlemci ile birleştirildiğinde sonuç kısaca muhteşemdir. Büyük sunumlar gibi önemli iş belgelerinin mükemmel görünmesini ve sırada hazır olmasını gerektiren en yoğun zamanlarda, 1 Gigabit ağ herkesi memnun kılacak. Yani, artık gerçekten profesyonel işletim kolayca gerçekleştirilebilir ve tam kapasitesini ortaya koymak için beklemektedir.


Çözüm ve Yazılım

Samsung’un en yeni Çözüm ve Yazılım uygulamalarıyla baskı işlemlerinizi optimize edin. Gelişmiş güvenlik sunarken yazdırma işleminizi düzenlemenize katkıda bulunurlar.

Secure Printing ile ofis belgelerinizin kontrolünü ele alın

Önemli belgeler kolaylıkla yanlış ellere geçebilir, özellikle de iş yazıcıları pek çok kullanıcı arasında paylaşımdaysa. Secure Printing ile girişi yapılana dek belgelerinizin yazdırılmasını engelleyen bir pin kodu kullanarak, belgelerinizi meraklı gözlerden koruyabilirsiniz. İşi yazıcıya gönderdiğinizde, sadece yazıcıya gidip, belirli bir dosyayı bulmak için kullanıcı arayüzünde aşağıya kaydırın ve sonra pin kodunu girerek baskıya yetki verin. Bu, önemli belgelerin dolaşımı üzerinde sıkı bir kontrole sahip olmanın basit ve etkili bir yoludur, ayrıca gereksiz baskıları da en aza indirger.

Barkod yazdırma

Samsung Barcode Solutions ile işlemlerinizin kaydını tutun. Hisse seviyelerinden ürün hareketlerine, üyelik kartlarından dosyalama sistemlerine kadar verimliliğiniz artacak ve maliyetli yanlışlar azalacaktır.

CounThru™ 2 Pro / Enterprise

Yazıcının durumunu yerinizden kalkmadan öğrenin. Samsung’un özel CounThru™ 2 Pro / Enterprise arayüzü ile düşük toner seviyesi uyarıları, sistem hata bildirimleri ve hatta kullanım ve müşteri fatura özetleri size iletilsin.

SyncThru™ Admin 5

Her şeyi yapamayacağınızı kim söylüyor? SyncThru™ Admin 5, erişilebilir bir arayüz üzerinde, tüm ağa bağlı dijital yazdırma cihazlarınızı kolayca yüklemenize, yönetmenize ve izlemenize olanak tanır. Okunulması kolay raporlarla birlikte verileri daha detaylı analiz etmeniz de mümkün olur.

SyncThru™ Web Hizmeti

Yazıcınızın yönetimi için yazılımlar yükleme zorunluluğundan yoruldunuz mu? Artık sadece bir web tarayıcısı ve yenilikçi SyncThru™ Web Hizmeti ile yazıcınızın ayarlarınızı değiştirebilir, ürün yazılımlarını yükseltebilir ve yazıcınızın durumunu kolayca kontrol edebilirsiniz.

Easy Print Manager

Samsung’un Easy Print Manager’ı ile sorunsuz yazdırma işlemleri gerçekleştirin. Toner seviyelerinden iş hesaplamaya, cihaz ayarlarından çevrimiçi sipariş vermeye kadar her ayrıntı kullanımı kolay bir tek programa kanalize edilmiştir.

Universal Print Driver

Samsung’un Universal Print Diver’ı ile zamandan ve paradan tasarruf edin. Tüm Samsung yazıcılarınızla ilgilenen bir yazdırma sürücüsü ile gereksiz kurulumlar ortadan kalkar ve yazdırma işleminiz entegre hale gelir.

Product Configuration
Genel Bakış


İşlev Düşük CPP (2-parçalı toner kartuş sistemi) / Yazdırma

Yazdırma


Hız (Siyah - Beyaz) A4 formatında 43 ppm'ye kadar (Mektup'ta 45 ppm)
Çözünürlük Optik: 600 x 600 Gelişmiş: 1 200 x 1 200 dpi'ye kadar etkili çıktı
İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah - Beyaz) 7 saniye hızında
Emülasyon PCL5e, PCL6, KS / KSSM, KS5895, IBM ProPrinter, EPSON, PostScript3, PDF Direct V1.7, XPS v1.0
Çift Yüzlü Dahili

Kağıt Kullanımı


Giriş Kapasitesi ve Türleri 520 sayfalık Kaset, 100 sayfalık Çok Amaçlı Tepsi
Çıkış Kapasitesi ve Türleri 500 sayfa Arka Yüz
Ortam Boyutları 76 x 127 mm (3'' x 5'') ~ 216 x 356 mm (8,5'' x 14''), (Zarf: Monarch, No10, DL, C5, C6, No9)
Ortam Türleri Yazıcı Varsayılanı, Düz Kağıt, Kalın Kağıt, İnce Kağıt, Bond Kağıt, Renkli Kağıt, Kart Stoğu, Etiketler, Asetat, Zarf, Önceden baskılı, Geri dönüştürülmüş Kağıt, Arşiv, Ekstra Kalın
Kapasite Kasetten 50 sayfa ve MP'den 10 sayfa ve isteğe bağlı ilk İkinci Kasetten 50 sayfa, (Maks 100 sayfa)

Genel Özellik


İşlemci Samsung Dual Core 600 MHz
Bellek/Depolama 128 MB (Maks. 640 MB)
OS Uyumluluğu WINDOW 2000 / XP (32 / 64 bit) / 2003 Server (32 / 64 bit) / Vista (32 / 64bit) / 2008 Server (32 / 64 bit) / 7 / 2008 Server R2" Linux- Fedora Core 4 ~ 6, Fedora 7 ~ 12, - RedHat Enterprise Linux WS 4 / 5, - SUSE Linux 10.0 / 10.1, openSUSE 10.2 / 10.3 / 11.0 / 11.1 / 11.2, SuSE Linux Enterprise Desktop 10 / 11, - Debian 4.0 / 5.0 - Ubuntu 5.04, 5.10, 6.06, 6.10, 7.04, 7.10, 8.04, 8.10, 9.04, 9.10 - Mandriva 2005, 2006, 2007, 2007.1, 2008, 2008.1, 2009, 2009.1" Mac OS X 10.3 ~ 10.6" UNIXSun Solaris 8, 9, 10 (x86, SPARC) IBM AIX 5.xHP -UX 11i (PA-RISC, Itanium)"
Arabirim Ethernet 10 / 100 / 1000 Base TX, Yüksek Hızlı USB 2.0, Host USB 1 Yuva (Arka 1 Yuva), IEEE 1284B Paralel konnektör (Seçenek)
Gürültü Seviyesi 54 dBA'dan az (Yazdırma), Yalnız Arka Plan Gürültüsü (30 dBA'dan az) (Bekleme)
Görev Döngüsü, Aylık
Boyut (GxDxY) 418 x 435 x 358 mm
Ağırlık 26,45 kg (Görüntüleme Ünitesi / Toner / WTB dahil), 22,96 kg (Görüntüleme Ünitesi / Toner / WTB hariç)
Güç Tüketimi 850 W (Aktif) / 12 W (Hazır) / 4,5 W (Uyku)

Sarf Malzemeleri


Verim Standart: Ortalama kartuş randımanı 7 K standart sayfa. Yüksek randıman: Ortalama kartuş randımanı 15 K standart sayfa (7 K sayfalık Başlangıç Toner Kartuşu ile gönderilir), Görüntüleme Ünitesi: Ortalama Randıman 60 K standart sayfa, ISO / IEC 19752 uyarınca belirtilen kartuş randımanı.
Tip 2 parçalı Kartuş
Model Kodu Toner Kartuşu: MLT-D307S, MLT-D307L, Görüntüleme Ünitesi: MLT-R307

Seçenek


İsteğe Bağlı Parçalar 520-sayfa Kaset Tepsisi @80 g/m² (550-sayfa Kaset Tepsisi @75 g/m²), 512 MB Bellek, IEEE 1284B Paralel Konnektör

Ürün Yorumları