• Samsung 64gb MicroSDXC EVO+ Hafıza Kartı - MB-MC64DA
 • Samsung 64gb MicroSDXC EVO+ Hafıza Kartı - MB-MC64DA
 • Samsung 64gb MicroSDXC EVO+ Hafıza Kartı - MB-MC64DA
Samsung 64gb MicroSDXC EVO+ Hafıza Kartı - MB-MC64DA Samsung 64gb MicroSDXC EVO+ Hafıza Kartı - MB-MC64DA Samsung 64gb MicroSDXC EVO+ Hafıza Kartı - MB-MC64DA

Samsung 64gb MicroSDXC EVO+ Hafıza Kartı - MB-MC64DA

Samsung Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 796604)

Samsung 64gb Msd Evo Plus Mb-mc64da/tr Micro SD Kart

Özellikler

MicroSD Bellek Kartı

Mobil cihazınız için daha fazla bellek sunuyoruz

MicroSD Bellek Kartı

Süratli okuma ve yazma hızları

Samsung’un EVO Plus mikroSD kartının ek bellek kapasitesi ve çoklu cihaz işlevselliği bulunmaktadır; böylece teknolojiye değil hayata odaklanabilirsiniz. UHS-I Hız Sınıfı 1 (U1) ve Sınıf 10 uyumlu bu kart, fotoğraflar ve videoların çekilmesi ve Full HD oynatılması için mükemmel. 80 MB/saniye ve 20 MB/saniye okuma ve yazma hızları ile uygulamalar ve videolar daha hızlı yüklenir ve dosyalar daha hızlı aktarılır.

Süratli okuma ve yazma hızları

Mükemmel ortak

En son teknolojiye sahip akıllı telefonlarınızdan, tabletlerinizden ve kameralarınızdan daha da fazla yararlanın. Bu bellek kartı en ileri düzeyde cihazlarla mükemmel bir şekilde çalışarak anılarınızı hayatınız boyunca korur.

Mükemmel ortak

İnanılmaz kapasite

5 470'den fazla fotoğraf¹, 8 saat 10 dakika Full HD video² veya 15 330 şarkı³.* Akıllı telefonunuza veya tabletinize daha fazla medya dosyası ve uygulama indirin. Ve her zaman daha fazla yeriniz olduğunu bilin.**

İnanılmaz kapasite

* Test Cihazı: Samsung NX1. Yukarıdaki sonuçlar bir Samsung SD adaptörü ile ortalama-gerçek veri saklama kapasiteleri (etiketli kapasitenin %91,5‡) kullanılarak gerçekleştirilen dahili test verileridir. Sonuçlar test şartlarına ve ana cihaza bağlı olarak değişiklik gösterebilir. 1) 28 MP (6 480 x 4 320) Süper Net, ortalama dosya boyutu: 11,5 MB 2) 1 920 x 1 080 / 60P, HQ, ortalama dosya boyutu: 127,7MB 3) Ortalama dosya boyutu 4,1 MB ** Ürün özelliklerinde belirtilen depolama kapasitesi, bilgisayarınızın işletim sisteminde değişik ölçümleme standardı kullanması nedeniyle, bilgisayarınız tarafından belirtilen kapasiteden daha küçük olabilir.

Full HD video

Önemli anları yakalayın. Samsung EVO Plus mikroSD kart ile akıllı telefonunuzdan, tabletinizden veya kameranızdan, çektiğiniz her şeyin güvende olduğunu bilerek, istediğiniz kadar zengin ve detaylı Full HD video çekimi yapabilirsiniz. Videolarınızı 4 K UHD Televizyon veya monitörünüzde oynatın ve o günü canlı bir biçimde tekrar yaşayın.

Full HD video

Su geçirmez

Samsung Bellek kartları deniz suyunda 72 saate kadar dayanır.

Su geçirmez

Sıcaklığa dayanıklı

Bu bellek kartları - 25 °C ile 85 °C arasındaki sıcaklıklara dayanır.

Sıcaklığa dayanıklı

X-Işınına dayanıklı

Tüm verilerinizi havaalanı x-ışını makinelerinin neden olduğu
zararlara karşı korur.

X-Işınına dayanıklı

Mıknatısa dayanıklı

Samsung Bellek Kartları 15 000 gauss değerine kadar olan manyetik alanlara karşı koruma sağlar - bu bir yüksek alan MR tarayıcıya eşittir.

Mıknatısa dayanıklı

* Samsung bellek kart veri kurtarma ile ilgili herhangi bir hasar ve / veya kayıp ve masraftan sorumlu olmayacaktır.

teknik özellikler

Genel Özellikler

 • Ürün Tipi

  mikroSDHC Bellek Kartı

 • Seri

  EVO Plus

 • Uygulama

  Mobil telefon, Akıllı telefon, Tablet, ve benzeri

 • Kapasite

  64 GB, (1 GB=1 Billionbyte) * Actual usable Kapasite may be less (due to formatting, operating system, applications or otherwise)

 • Arabirim

  UHS-I, HS arayüz ile uyumlu

 • Boyut (GxYxD)

  15 x 11 x 1 (mm)

 • Ağırlık

  Yaklaşık 0,5 g

Performans

 • Hız

  Okuma: UHS-1 arayüz ile 80 MB/saniyeye kadar Yazma: UHS-1 arayüz ile 20 MB/saniyeye kadar * Gerçek hız ana cihaz durumu ve ortama göre farklılıklar gösterebilir.

 • Hız Sınıfı

  Düzey 1, Sınıf 10

Ürün Yorumları