Saç Maşası

3 Saç Maşası Var
Filtrele

Saç Maşası Fiyatları ve Çeşitleri

Saç maşası kullanarak saçınızı kendiniz şekillendirebilir; kuaföre gitmenize gerek kalmadan dalgalı ya da kıvırcık saçlara sahip olabilirsiniz.

Dalgalı saçlar elde etmenin en kolay yolu olan saç maşaları, hızlı ve saçı yıpratmadan harika bukleler elde etmeyi amaçlıyor.

Saçlarınıza Zarar Vermeden Şekillendirin

Birçok kadın kusursuz dalgalara hem hızlı hem de en az hasarla sahip olmak ister. Bunun için yapılacak en doğru şey saç tipinize ve istediğiniz dalgaların şekline göre bir saç maşası seçmektir. Saçlarınızı yıpratmadan istediğiniz şekli kazandırmak ve muhteşem dalgaların tadını çıkarmak için farklı saç maşası markalarına göz atabilirsiniz.

Anında Kusursuz Bukleler

Saç maşası seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, saç yapısını koruyan ya da ısı ayarına sahip modellere öncelik vermektir. Bunun için Babyliss,Braun, Fakir, Philips, Fonex, Sinbo gibi markaların farklı özelliklere sahip saç maşalarına göz atabilir ve sizin için en iyi saç maşasını seçebilirsiniz.Saç maşası çeşitleri içerisinde her gün gelişen teknolojiler ve değişen tasarımlarla en iyiyi amaçlayan modeller yer alıyor. Sayısız seçeneğe sahip saç maşası fiyatları arasından bütçenize en uygun modeli seçebilirsiniz.

Farklı Saç Maşası Markalarıyla Saçlarınıza Dilediğiniz Şekli Kazandırın

Bir saç maşasının olmazsa olmaz özelliği ısı ayarıdır. Saçlarınız için ideal ısı derecesi 150-200 arasıdır. Yüksek teknolojiler kullanılarak üretilmiş bu saç maşaları saçlarınızı yanmaktan ve yıpranmaktan korumak için ısı derecesi 200’de sona erecek şekilde tasarlanmıştır. Eğer sınırlı bir vakitte saçlarınızı şekillendirmeniz gerekiyorsa kalın saç maşası modelleri yerinde bir tercih olabilir. Kalın bukleler elde etmek ve bunu enhızlı şekilde yapmak için 25 mm çapa sahip ve çabuk ısınarak işleme anında hazır hale gelen Philips saç maşası modellerini tercih edebilirsiniz.

Boya, perma gibi yıpratıcı işlemler görmüş bir saça sahipseniz yüksek koruma özelliğine sahip Braun saç maşası çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Bukle yerine saçlarınıza su dalgası şekli vermek istiyorsanız Babyliss saç maşası modelleri arasından Wag maşaları tercih edebilir ve ince,orta ya da kalın seçeneklerle istediğiniz boyutta su dalgaları elde edebilirsiniz. Saçlarınızda bukleler oluştururken elektriklenmesini ve yıpranmasını önlemek için tercihinizi seramik kaplı Fakir saç maşasından yana yapabilirsiniz.

Hangi saç maşasının size uygun olduğunu bulmak için öncelikle nasıl bukleler istediğinizi belirlemelisiniz. Saçınızda yaratmak istediğiniz dalgaların genişliği arttıkça ihtiyacınız olan ürün kalınlığı da artacaktır. Orta kalınlıkta bir saç maşasının 25 mm. civarında olduğunu ve saçınızın uzunluğunu da göz önünde bulundurarak kendinize en uygun ürünü seçebilirsiniz.

Tercihiniz isterseniz iri dalgalar isterseniz de kıvır kıvır saçlardan yana olsun, sizin için en iyi özelliklere sahip saç maşalarını, güvenilir online alışveriş keyfi ve müşteri memnuniyeti ile birleştiren Webdenal'ın kısa süreli teslimat ve taksit kolaylıkları gibi avantajları ile kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.