Saç Maşası

15 Saç Maşası Var
Filtrele
Braun Satin Hair 7 EC1 Saç Maşası
#1 En Çok Satan

Braun Satin Hair 7 IONTEC EC1 Saç Maşası

 • Saç Kıvrımlaştırıcısı
Babyliss C525E Saç Maşası
#2 En Çok Satan

BaByliss C525E Ceramic Intense Saç Maşası

 • Saç Kıvrımlaştırıcısı
Babyliss C260E Su Dalgası Yapan Saç Maşası
#3 En Çok Satan

BaByliss C260E Su Dalgası Yapan Saç Maşası

 • Saç Kıvrımlaştırıcısı
Babyliss C332E Sublime Touch
#5 En Çok Satan

BaByliss C332E Sublime Touch 32 mm Saç Maşası

 • Saç Kıvrımlaştırıcısı
Babyliss C900E Curl Secret Black Saç Maşası
#4 En Çok Satan

BaByliss C900E Curl Secret Saç Maşası

 • Saç Kıvrımlaştırıcısı
Babyliss C903PE Saç Maşası

BaByliss C903PE Curl Secret Fashion Saç Maşası

 • Saç Kıvrımlaştırıcısı
Babyliss C325E Sublim Touch 25mm Saç Maşası

BaByliss C325E Sublim Touch 25mm Saç Maşası

 • Saç Kıvrımlaştırıcısı
Babyliss C338E Sublime Touch 38 mm

BaByliss C338E Sublime Touch 38 mm Saç Maşası

 • Saç Kıvrımlaştırıcısı
Rowenta ROW CF3710 So Curls Automatic Curler

Rowenta CF3710 So Curls Automatic Saç Maşası

 • Saç Kıvrımlaştırıcısı
Rowenta Elite Maşa Cf3352

Rowenta CF3352 Elite Saç Maşası

 • Saç Kıvrımlaştırıcısı
Rowenta ROW CF3810F0 Steam Curler

Rowenta ROW CF3810F0 Steam Curler

 • Saç Kıvrımlaştırıcısı
Rowenta Curler Basic Elite Maşa Cf2132

Rowenta CF2132 Basic Elite Saç Maşası

 • Saç Kıvrımlaştırıcısı
Rowenta ROW CF9530 Brush Activ

Rowenta CF9530 Brush Activ Saç Maşası

 • Elektrikli Fırça
Rowenta Cf3460f0 Premium Care Precious Curl

Rowenta CF3460 Premium Care Precious Curls Saç Maşası

 • Saç Kıvrımlaştırıcısı
Rowenta ROW CF9522 Brush Activ Elite

Rowenta ROW CF9522 Brush Activ Elite

 • Elektrikli Fırça

Saç Maşası Fiyatları ve Çeşitleri

Saç maşası kullanarak saçınızı kendiniz şekillendirebilir; kuaföre gitmenize gerek kalmadan dalgalı ya da kıvırcık saçlara sahip olabilirsiniz.

Dalgalı saçlar elde etmenin en kolay yolu olan saç maşaları, hızlı ve saçı yıpratmadan harika bukleler elde etmeyi amaçlıyor.

Saçlarınıza Zarar Vermeden Şekillendirin

Birçok kadın kusursuz dalgalara hem hızlı hem de en az hasarla sahip olmak ister. Bunun için yapılacak en doğru şey saç tipinize ve istediğiniz dalgaların şekline göre bir saç maşası seçmektir. Saçlarınızı yıpratmadan istediğiniz şekli kazandırmak ve muhteşem dalgaların tadını çıkarmak için farklı saç maşası markalarına göz atabilirsiniz.

Anında Kusursuz Bukleler

Saç maşası seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, saç yapısını koruyan ya da ısı ayarına sahip modellere öncelik vermektir. Bunun için Babyliss,Braun, Fakir, Philips, Fonex, Sinbo gibi markaların farklı özelliklere sahip saç maşalarına göz atabilir ve sizin için en iyi saç maşasını seçebilirsiniz.Saç maşası çeşitleri içerisinde her gün gelişen teknolojiler ve değişen tasarımlarla en iyiyi amaçlayan modeller yer alıyor. Sayısız seçeneğe sahip saç maşası fiyatları arasından bütçenize en uygun modeli seçebilirsiniz.

Farklı Saç Maşası Markalarıyla Saçlarınıza Dilediğiniz Şekli Kazandırın

Bir saç maşasının olmazsa olmaz özelliği ısı ayarıdır. Saçlarınız için ideal ısı derecesi 150-200 arasıdır. Yüksek teknolojiler kullanılarak üretilmiş bu saç maşaları saçlarınızı yanmaktan ve yıpranmaktan korumak için ısı derecesi 200’de sona erecek şekilde tasarlanmıştır. Eğer sınırlı bir vakitte saçlarınızı şekillendirmeniz gerekiyorsa kalın saç maşası modelleri yerinde bir tercih olabilir. Kalın bukleler elde etmek ve bunu enhızlı şekilde yapmak için 25 mm çapa sahip ve çabuk ısınarak işleme anında hazır hale gelen Philips saç maşası modellerini tercih edebilirsiniz.

Boya, perma gibi yıpratıcı işlemler görmüş bir saça sahipseniz yüksek koruma özelliğine sahip Braun saç maşası çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Bukle yerine saçlarınıza su dalgası şekli vermek istiyorsanız Babyliss saç maşası modelleri arasından Wag maşaları tercih edebilir ve ince,orta ya da kalın seçeneklerle istediğiniz boyutta su dalgaları elde edebilirsiniz. Saçlarınızda bukleler oluştururken elektriklenmesini ve yıpranmasını önlemek için tercihinizi seramik kaplı Fakir saç maşasından yana yapabilirsiniz.

Hangi saç maşasının size uygun olduğunu bulmak için öncelikle nasıl bukleler istediğinizi belirlemelisiniz. Saçınızda yaratmak istediğiniz dalgaların genişliği arttıkça ihtiyacınız olan ürün kalınlığı da artacaktır. Orta kalınlıkta bir saç maşasının 25 mm. civarında olduğunu ve saçınızın uzunluğunu da göz önünde bulundurarak kendinize en uygun ürünü seçebilirsiniz.

Tercihiniz isterseniz iri dalgalar isterseniz de kıvır kıvır saçlardan yana olsun, sizin için en iyi özelliklere sahip saç maşalarını, güvenilir online alışveriş keyfi ve müşteri memnuniyeti ile birleştiren Webdenal'ın kısa süreli teslimat ve taksit kolaylıkları gibi avantajları ile kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.