Saç Düzleştirici

15 Saç Düzleştirici Var
Filtrele
Babyliss ST327E Digital Islak & Kuru Saç Düzleştirici
#1 En Çok Satan

BaByliss ST327E Diamond Islak&Kuru Saç Düzleştirici

 • Saç Düzleştirici
Rowenta ROW SF4112 Extra Liss Saç Düzleştirici
#3 En Çok Satan

Rowenta ROW SF4112 Extra Liss Saç Düzleştirici

 • Saç Düzleştirici
Rowenta CF6220 Express Air Brush
#2 En Çok Satan

Rowenta CF6220 Express Air Brush

 • Elektrikli Fırça
Babyliss ST387E Diamond i-Pro Saç Düzleştirici

BaByliss ST387E Diamond i-Pro Saç Düzleştirici

 • Saç Düzleştirici
Babyliss ST389E i-Pro 235 XL Diamond

BaByliss ST389E i-Pro 235 XL Diamond Saç Düzleştirici

 • Saç Düzleştirici
Babyliss ST420E Gold Ceramic LED Ekran Saç Düzleştiricisi

BaByliss ST420E Gold Ceramic LED Ekran Saç Düzleştiricisi

 • Saç Düzleştirici
Babyliss ST430E Gold Ceramic LCD Ekran Saç Düzleştirici

BaByliss ST430E Gold Ceramic LCD Ekran Saç Düzleştirici

 • Saç Düzleştirici
Rowenta Row Sf7460 Respectissim 7/7

Rowenta SF7460 Respectissim 7-7 Saç Düzleştirici

 • Saç Düzleştirici
Braun Satin Hair 7 ST780 SensoCare Saç Düzleştirici

Braun Satin Hair 7 ST780 SensoCare Saç Düzleştirici

 • Saç Düzleştirici
Rowenta CF5820 Power Straight Düzleştirici Tarak

Rowenta CF5820 Power Straight Düzleştirici Tarak

 • Saç Düzleştirici
Rowenta ROW SF1512 Liss&Curl Saç Düzleştirici

Rowenta SF1512 Liss&Curl Elite Saç Düzleştirici

 • Saç Düzleştirici
Rowenta Liss&Curl Saç Düzleştirici SF4412

Rowenta SF4412 Liss&Curl Saç Düzleştirici

 • Saç Düzleştirici
Babyliss ST450E Sensitive Smart Seramik Saç Düzleştirici

BaByliss ST450E Sensitive Smart Seramik Saç Düzleştirici

 • Saç Düzleştirici
Rowenta Row Sf7510 Premium Care Brush&Straight

Rowenta SF7510 Premium Care Saç Düzleştirici

 • Saç Düzleştirici
Rowenta ROW CF5712 Düzleştirici Saç Fırçası

Rowenta ROW CF5712 Düzleştirici Saç Fırçası

 • Saç Düzleştirici
 • Elektrikli Fırça

Saç Düzleştirici Fiyatları ve Modelleri

Saç düzleştirici, kıvırcık ve dalgalı saçlardan sıkılıp düz saça kavuşmak isteyenler için oldukça pratik ve etkili bir bakım ürünüdür.

Saç şekillendirme konusunda sizlere yardımcı olacak birbirinden farklı markalara ait modeller, sizlerin beğenisine sunuluyor.

Saç Düzleştirici Modelleri

Boyalı, boyasız, kalın ya da ince telli pek çok saç tipi için en idealini bulabileceğiniz ve iyi sonuç verecek saç düzleştirici modelleri sizleri bekliyor. Sinbo, Rowenta, Remington, Homend, Niagara, Cvs, Braun, Philips, Babyliss, Blue House, Arzum, Arnica, Sunny, Arçelik gibi pek çok güvenilir ve değerli markaya ait en iyi saç düzleştirici çeşitleri arasından ihtiyacınıza en uygun olan saç düzleştirici modelini seçebilirsiniz.

Pratik ve Kolay Saç Şekillendirme

Saçlarınızı şekillendirme konusunda size büyük kolaylık ve pratiklik sağlayacak olan saç şekillendirici çeşitleri ile saçlarınıza kolayca şekil verebilirsiniz. Özel olarak tasarlanmış saç düzleştirici modelleri için geliştirilmiş iyon teknoloji saçlarınızın nemini korumayı ve saçlarınızı kurutmadan ya da yıpratmadan şekillendirmeyi amaçlıyor. Aynı zamanda yüksek iyon performansına sahip olan Philips saç düzleştirici, Remington saç düzleştirici ve Braun saç düzleştirici gibi düzleştiriciler, statik elektriği yatıştırarak saçların elektriklenip kabarmasının önüne geçiyor. Saçların olduğundan daha parlak ve canlı görünmesine yardımcı olarak pürüzsüz bir duruş kazanmasını sağlıyor.

Seramik kaplama plakaları ile size kolay bir kullanım sağlayacak ve saçlarınızın nemini koruyarak zarar vermeden düzleştirecek olan saç düzleştirici modelleri ile sadece birkaç dakika içinde çok uğraşmadan saçlarınızı düzleştirebilirsiniz. Hatta sadece düzleştirmek ile kalmayıp bu düzleştiriciler ile saçlarınıza dalgalı şekiller de verebilirsiniz.

Isı Miktarını Siz Belirleyin

Saçınıza en uygun ısı ayarını yapabileceğiniz ve LED gösterge ekranı sayesinde ısı miktarını kolayca görebileceğiniz düzleştiriciler ile saçlarınızın taşıyabileceğinden fazla ısıya maruz kalmasının önüne geçebilirsiniz. Saniyeler içinde ısınarak kullanıma hazır hale gelen gelen saç düzleştiriciler,kısıtlı zamanlarınızda en büyük kurtarıcınız haline gelebilir.

Webdenal Güvencesi ile Sahip Olun

Webdenal güvencesi ile sizlere sunulan, farklı plaka genişliklerine sahip saç düzleştirici modelleri arasından ihtiyacınıza cevap verebilecek özellikleriolan saç düzleştiricilerini, kategori sayfamızdan filtreleyerek daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Dilediğiniz saç düzleştirici modellerini fiyatve performans bakımından birbirleri ile karşılaştırabilir ve dilerseniz hemen satın alabilirsiniz. Geniş fiyat aralığına saç düzleştirici fiyatları arasından bütçenize en uygun olan ürüne kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Kimyasal saç düzleştirici ürünlerinin kafa derisinde ve saçlarda bıraktığı tahribatı yaşatmayan düzleştiriciler, kısa sürede dümdüz ve bakımlı saçlar sağlıyor. Saçların zarar görmeden düzleşmesini sağlayan ürün, farklı sıcaklık dereceleri ile her saç tipine uyum gösteriyor.

Saçların uzunluğuna ve hacmine göre düzleştirici plakanın genişliği önem taşırken elektriklenmeyi önleyen iyon özelliği, ince saç tipleri için ayarlanabilir sıcaklık derecesi ve olası tehlikeler için belli bir süre kullanılmadığında kendi kendine kapanmasını sağlayan emniyet özelliği de aranması gereken özellikler arasındadır.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan Webdenal'ın avantajlı kargo ve taksit seçeneklerinden faydalanarak güvenilir alışveriş rahatlığıyla profesyonel bir saç düzleştirici alabilirsiniz.