S-Link Sl-hv67 Con Usb - Hdmı/vga/dvı Adaptor Adaptör / Dönüştürücü

Model: SL-HV67
Hızlı Kargo
  • S-Link Sl-hv67 Con Usb - Hdmı/vga/dvı Adaptor Adaptör / Dönüştürücü
176,04KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺5,90 %12 İNDİRİMLİ Önceki Fiyat: 201,19 TL

s-link SL-HV67; HDMI giriş sinyalini, YPbPr + SPDIF veya VGA + SPDIF alıcı cihaza dönüştürür. Video girişi HDMI 1.2a ve ses çıkışı SPDIF + R/L analog'u destekler. HDCP 1.2 protokol uyumludur. Hızlı kurulumu ile videolarınızı kalite kaybı olmadan izleyebilirsiniz.s-link SL-HV67; Şık tasarımı, estetik yapısı ile yanınızdan ayıramak istemeyeceğiniz fonksiyonel bir Video Dönüştürücüsüdür. Taşınabilir ölçülerde küçük bir yapıya sahip olduğu için her zaman ihtayacınız olan her yerde size kolaylık sağlar.s-link SL-HV67; DC/5V güç girişi ile cihazınıza orantılı elektrik akımı verir ve güvenli kullanım imkanı sunar. Fonksiyonel Giriş modları ile sizlere büyük kullanım kolaylığı sağlar. Her giriş portuna ait cihazın ön tarafında led göstergeler mevcuttur. Bu sayede hangi portu kullandığınızı bilerek karışıklığı önlemiş olacaksınız.

s-link SL-HV67'nin %100 Metal alaşımlı kaplaması sayesinde cihazınız dış etmenlere karşı sürekli koruma altındadır. Bu özelliği ile s-link SL-HV67' yi uzun süre kullanabilirsiniz.

s-link SL-HV67; Zemininde bulunan kauçuk tutmaçlar sayesinde cihazınız kaymaz ve nasıl bırakırsanız öyle kalır. Cam gibi hassas yüzeyli materyalleri çizmez ve aşındırmaz.

.

Yükleniyor...
176,04KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺5,90 %12 İNDİRİMLİ Önceki Fiyat: 201,19 TL
Bugün sipariş verin, Yarın kargoya verelim.