Rulopak Klozet Kapağı Rulosu 4 Koli Alana Klozet Kapağı Hediye Klozet Dispenseri

Rulopak Klozet Kapağı Rulosu 4 Koli Alana Klozet Kapağı Hediye

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 909056)

Mikropların en yaygın olduğu yerlerin başında tuvaletler gelir. Klozetler birçok kişi tarafından sürekli olarak kullanıldığı için ne kadar temizlenirse temizlensin hijyen sağlanması çok zordur. Bakteriler çok sık kullanılan klozet kapaklarında yaşamakta ve buradan hızlıca yayılmaktadır. Bu hastalıkların oluşmasını ve yayılmasını önlemek için en ideal çözüm klozet kapak örtüsüdür. Klozet Kapağı Rulosu şirketlerde, ofislerde ve hastanelerde olmak üzere birçok yerde düzenli olarak kullanılmaktadır. Toplu kullanım alanlarında bulunan tuvaletler için oldukça sağlıklı bir çözümdür. Sizde bu hijyenik klozet kapak rulosu ürününü sipariş vermek için Webdenal.com’dan siparişinizi oluşturun.  
Üstelik İstanbul, Ankara ve İzmir de Ofix’e özel ücretsiz montaj ve kurulum desteği verilecektir.
Kampanya kapsamında alınan her 4 koli Sensörlü Hijyenik Klozet Kapağı Rulosu alımına 1 adet R-1314 Sensörlü Hijyenik Klozet Kapağı Sistemi hediye edilecektir. R-2201 Sensörlü Hijyenik Klozet Kapağı Rulosu
Anti statiktir, tene yapışmaz.
80 kullanımlık 12 adet rulo içeren koli şeklinde satılır.
1 Rulo = 80 Kullanımlıktır.
1 koli içinde 12 adet rulo bulunmaktadır.   Rulopak R-1314 Sensörlü Hijyenik Klozet Kapağı
Otomatik ve korumalı sensör sistemi (Tam otomatik ve yarı otomatik)
%100 Türk Malı
sensör sistemi sayesinde tam hijyen sağlar
Sensör bölümü aynı zamanda buton olarak da çalışır
Hijyenik klozet kapağının mucidi Rulopak kalitesi
Koli Ölçüleri : 22 x 47,5 x 43,5 cm / 5.20 kg   4 Koli Rulopak R-2201 Sensörlü Hijyenik Klozet Kapağı Rulosu alımına 1 adet Rulopak R-1314 Sensörlü Hijyenik Klozet Kapağı Hediye !   * Ürün stoklarla sınırlıdır.

Ürün Yorumları