Router

113 Router Var
Filtrele
Tp-link Deco M4(3-pack) AC1200 Tüm Ev Mesh Wi-Fi Sistemi
#1 En Çok Satan

TP-Link Deco M4 Mesh Wi-Fi Sistemi - Üçlü Paket

Tp-link Deco E4(1-pack) Mesh Unit
#2 En Çok Satan

TP-Link Deco E4 Mesh Wi-Fi Sistemi - Tekli

Tp-link Deco M4(1-pack) Mesh Unit
#3 En Çok Satan

TP-Link Deco M4 Mesh Wi-Fi Sistemi - Tekli

Tp-link Deco M5(1-pack) Whole Home Mesh WIFI System
#4 En Çok Satan

TP-Link Deco M5(1-pack) Whole Home Mesh Wıfı System

Tp-link Deco M4(2-pack) AC1200 Whole Home Mesh Wi-Fi System
#5 En Çok Satan

TP-Link Deco M4 Mesh Wi-Fi Sistemi - İkili Paket

Tp-link Archer AX20 AX1800 Dual-Band Wi-Fi 6 Router

TP-Link Archer AX20 AX1800 Dual-Band Wi-Fi 6 Router

Tp-link ARCHER MR600 4G+ CAT6 1200 Mbps KABLOSUZ DUAL BAND GIGABIT ROUTER

TP-Link Archer MR600 4G+ AC1200 Wireless Dual Band Gigabit Router

Tp-link Deco E4(2-pack) Mesh System

TP-Link Deco E4 Mesh Wi-Fi Sistemi - İkili Paket

Tp-link Deco M3W AC1200 Mesh Add-On Unit

TP-Link Deco M3W AC1200 Mesh Add-On Unit

Tp-link DECO M9 PLUS 2200 MBPS EV WI-FI SİSTEMİ (TEKLİ)

TP-Link Deco M9 Plus AC2200 Akıllı Ev Mesh Wi-Fi Sistemi - Tekli Paket

Tp-link TL-MR100 300MBPS WIRELESS N 4G LTE ROUTER

TP-Link TL-MR100 300 Mbps Wireless N 4G LTE Router

Tp-link Archer C7 1750Mbps Kablosuz Dual Band 4-Port 802.11AC  USB Portlu 3x5dBi Deği

TP-Link Archer C7 1750Mbps Kablosuz Dual Band Gigabit Router

Tp-link ARCHER C60 AC1350 KABLOSUZ DUAL BAND GIGABIT ROUTER

TP-Link ARCHER C60 AC1350 KABLOSUZ DUAL BAND GIGABIT ROUTER

Tp-link Deco M5(3-pack) Whole Home Mesh WIFI System

TP-Link Deco M5 AC1300 Whole-Home Mesh Wi-Fi Sistemi - Üçlü Paket

(DECO-M5-3P)
Tp-link TL-R600VPN VPN Router

TP-Link TL-R600VPN VPN Router

Tp-link Archer AX10 AX1500 Wi-Fi 6 Router

TP-Link Archer AX10 AX1500 Wi-Fi 6 Router

Tp-link Archer AX6000 Next-Gen Wi-Fi Router

TP-Link Archer AX6000 Next-Gen Wi-Fi Router

KEENETIC KN-1610-01TR Air AC1200 5Port Mesh Router AP

Keenetic KN-1610-01TR Air AC1200 5Port Mesh Router AP

(KN-1610-01TR)
Tp-link Deco M9 Plus(2-pack) Mesh System

TP-Link Deco M9 Plus(2-pack) Mesh System

Tp-link M7650 3G/4G PORTABLE WI-FI SIM CARD ROUTER

TP-Link M7650 600Mbps LTE-Advanced Mobile Wi-Fi

KEENETIC KN-1910-01TR Viva AC1300 5GPort 2xUSB2 Mesh Router AP

Keenetic KN-1910-01TR Viva AC1300 5GPort 2xUSB2 Mesh Router AP

(KN-1910-01TR)
Tp-link TL-R605 Multi-WAN VPN Router

TP-Link TL-R605 Multi-WAN VPN Router

Tp-link DECO-E4-3P 1200Mbps Mesh 3'li Paket Route

TP-Link Deco E4 Mesh Wi-Fi Sistemi - Üçlü Paket

Tp-link Deco M5(2-pack) Mesh System

TP-Link Deco M5(2-pack) Mesh System

Router Fiyatları ve Modelleri

Router, farklı IP gruplarındaki networkleri birbirine bağlar. Routerınızın performansının internet hızınızı ve kesintisizliğinizi etkileyeceğini göz önünde bulundurarak kullanım amacınıza göre seçmelisiniz.

Yüksek veri transferi gerektiren hizmetler için güçlü bir router kullanmalısınız. Ağa bağlanacak cihaz sayısı fazla ise üç band router tercih etmeli; İnternet hızınızı yavaşlatmak istemiyorsanız da yüksek hızlı router modellerine yönelmelisiniz. Routera TV, akıllı ev cihazları ya da yazıcı gibi aksesuarlar bağlamak istiyorsanız port sayısının yeterliliğine dikkat etmeniz gerekmektedir.

İnternet menzilini artırıcı routerlara güvenli alışveriş deneyimi sunan Webdenal'ın sunduğu kredi kartına taksit ve müşteri memnuniyeti odaklı avantajlar ile kolay ve hızlı bir şekilde sahip olmak için seçtiğiniz ürünü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

İhtiyacınız olan router modeline ulaşabilir, kategoride bulunan ürün çeşitliliğinden yararlanabilirsiniz.


Router ile İnternetinizi Diğer Cihazlarınıza Dağıtın
Evinizde, ofisinizde, küçük ve orta ölçekli iş yerlerinizde ya da internet kafenizde; internetinizi diğer bilgisayar ve cihazlara router yoluyla dağıtabilir, internetinizi her cihazdan kullanabilirsiniz. Eviniz veya iş yeriniz için ey uygun router cihazları, en cazip fiyatlar ve avantajlarla Ağ Modem kategorisi altındaki Router kategorisinde sizlerin beğenisine sunuluyor.


Router Modelleri
Asus, Tp-Link, Netis, Dark, Zyxel, D-Link, Inca gibi markaların ürettikleri router modelleri ile siz de internetinizi ev veya iş yeri ortamından başka bilgisayarlara güvenle bağlanabileceksiniz. İnternetinize bağlanacak her cihazın da sizin oluşturduğunuz güvenlik duvarından, kimlik doğrulamasından geçmesini sağlayacaksınız. Dahili antenli, tek antenli, çift antenli ya da üç antenli router çeşitlerinden kapsama mesafesi için belirlediğiniz alana en uygun modeli bu kategoriden seçebilirsiniz. Aynı cihazda üç dahili üç de harici anten kullanan router çeşitleri ile geniş kapsama alanlı yüksek hızlı veri iletimi sağlayabilirsiniz. Kullanım alanınıza göre belirleyeceğiniz 2 dbi anten gücünden 5 dbi anten gücüne kadar tüm router modelleri ve 100 mbps’den 750 mbps’ye kadar bağlantı hızında routerlar bu kategoride sizleri bekliyor. Ayrıca USB portlu router seçeneklerini tercih ederek yerel ağ üzerinden de aileniz ve arkadaşlarınızla yazıcı, medya ve dosya paylaşımları yapabilirsiniz.


İnternetiniz Router ile Çoklu Ortamlarda
İki veya daha fazla bilgisayar arasından veri iletimi sağlayan router cihazları ile siz de kendi kablosuz ağ ortamınızı oluşturabilir, internetinizi diğer cihazlarınızla da kullanabilir ya da iş yerinizde konuklarınızın erişimine açabilirsiniz. Geniş kapsama alanlı, uzun menzil duyarlıklı, dual bandlı seçenekleri de bulunan router modelleri ile internetinizi bağlantı kopmaları yaşamadan diğer cihazlarınıza yönlendirebilir; dizüstü bilgisayarlara, akıllı televizyonlara, konsollara, tabletlere, cep telefonlarına dağıtabilirsiniz. Ayrıca kablolu modeminizi kablosuz router aracılığıyla kablosuz modeme de dönüştürebilir, kablolu internet ağınızla kablosuz internet deneyimi yaşayabilirsiniz.


Tp-Link, Asus, Zyxel, Netis, Dark, D-Link, Inca gibi tanınmış markalar arasından tercih edeceğiniz router ürününüzü hemen sipariş edebilir ve routerınızı kurarak internetinizi çoklu ortamda kullanma özgürlüğünü yaşayabilirsiniz.

Size En Uygun Ürünü Bulun
Tek cihazda kullandığınız SIM kartı ve 3G/4G cihazınıza tanımlı internet paketini kablosuz bağlantıya çevirerek birden fazla cihazda kullanıma olanak veren router çeşitlerini 3G Router kategorisi altında bulabilirsiniz. Kategori altında anten sayısı, Access print özelliği, 3G ve 4G desteği seçeneklerini belirleyerek aradığınız kriterlerde ürünlere ulaşabilirsiniz.


3G Router Modelleri
Farklı modem çeşitleri ile uyumlu ürünleri bulacağınız kategoride WPS düğmesi ile tek tuşla kolay kurulum imkanı veren ürünleri inceleyebilirsiniz. 300 Mps’ye kadar kablosuz bağlantı hızı sunan bu router çeşitleri arasında HD video ve online oyunlar için yüksek performans sergileyen ürünleri listeleyebilirsiniz. Özellikle WAN bağlantı yedeklemesi yaparak internet bağlanma hızını arttıran 3G router modellerini tercih ederek internete hızlı bir şekilde bağlanabilirsiniz. Çalışma kapasitesinin yanında ergonomik ve küçük tasarımları ile özellikle seyahatlerde kolayca taşıyabileceğiniz bu ürünleri, dahili bataryası ile 17- 18 saat tam kapasite ile kullanabilirsiniz. Düşük batarya durumunda tablet ve akıllı telefonlar ile kolayca şarj edilen bu ürünlerin OLED ekranı ile cihazın batarya durumu hakkında bilgi edinebilirsiniz.


USB Girişli 3G Router
Telefonların, tabletlerin ve dizüstü bilgisayarların yanı sıra akıllı televizyonlar ve oyun konsolları gibi ürünlerde de internet kullanmaya imkan veren 3Grouter modelleri arasında USB medya sürücü özelliği olan ürünleri tercih edebilirsiniz. USB sürücü özelliği ile bağlandığınız aygıtın diskindeki verileri;tablet, akıllı telefon ve bilgisayarların ekranına aktaran router çeşitleri ile verilerinize her yerden ulaşabilirsiniz. USB giriş ve kablosuz bağlantı özelliği ile yazıcı ile belgeleri, bilgisayar kapalı olduğunda bile paylaşabilen router çeşitlerini tercih ederek işlerinizi hızlandırabilirsiniz. Bu ürünlerin yanında Micro SD kart desteği bulunan 3G router çeşitlerini de kategoriden temin edebilirsiniz. İnternete kısa sürede bağlanan ve internet hızını artıran bu ürünler ile internetten veri indirme hızını artırabilirsiniz.
Bu özelliklerin yanı sıra kablosuz şifreleme standartlarını destekleyen 3G router modellerini güvenle kullanabilirsiniz. Aynı anda 10kullanıcıya kablosuz bağlantı sunan 3G router modellerini Tp-Link, Airties, Dark, Asus ve gibi markalardan temin edebilirsiniz.