• Remington XR1330 HyperFlex Verso Tıraş Makinesi
  • Remington XR1330 HyperFlex Verso Tıraş Makinesi
Remington XR1330 HyperFlex Verso Tıraş Makinesi Remington XR1330 HyperFlex Verso Tıraş Makinesi

Remington XR1330 HyperFlex Verso Tıraş Makinesi

Remington Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 822926)

Remington XR1390 HyperFlex Verso Döner Başlık Tıraş Makinesi

Ürün açıklaması

Remington XR1390 HyperFlex Verso Döner Başlık Tıraş Makinesi

Teknolojik aletlerinden daha fazlasını bekleyen stil meraklısı erkekler için Remington Hyperflex Verso sakal için mükemmel bir kombinasyon - döner başlık tıraş makinesi ve düzeltme aleti bir arada.

Remington Hyperflex Verso eşsiz Hyperflex teknolojiyi kullanır ve gelişmiş kesim deseni sayesinde, bir kaç hamlede, mikro uzunluktaki tüyleri ve kısa tüyleri alarak cildin daha az gerilmesini sağlar.

Remington Hyperflex Verso tek tuşla çalışan düzeltme/şekillendirici aparatı ile detaylı tıraş teknolojisini kullanır. Ek aparatı sayesinde tüm sakalınızı düzeltebilir, şekillendirebilir veya keskinleştirebilirsiniz. 2-6mm uzunluk aralığında ayarlanabilir tarağı ile dilediğiniz sakal uzunluğunu seçebilir veya daha yakın kirli sakal modu ile tarağı çıkartarak 0.4mm uzunluğunda kesim yapabilirsiniz.

Verso cildinize hiç olmadığı kadar yakın temas sağlayarak zahmetsiz, keskin ve titiz bir tıraş deneyimi sunarak her an pürüzsüz bir ciltle hazır olmanızı sağlar.

HyperFlex teknoloji

Yüz tüyleriniz için farklı düzeltme ve şekillendirme sağlayan şekillendirici: 0.4mm (taraksız), 2 - 6mm (taraklı)

PrecisionUltra bıçaklar

ActiveContour XL ekstra geniş başlıklar - 50% daha fazla kontur*, her bir tıraş başlığı yüz kıvrımlarınıza göre ayarlanır

Çift yönlü bıçak sistemi

100% su geçirmez ıslak/kuru kullanım

Lityum gücü

Şarj edilebilir

90 dakika şarj süresi

5 dakikada hızlı şarj

60 dakikaya kadar kullanım süresi

LED ekran

ComfortTrim detaylı şekillendirici

Seyahat kilidi

Evrensel voltaj

Şarj standı

Seyahat çantası

2x Çoklu Alet

Sakalınız için mükemmel kombinasyon - döner başlıklı tıraş makinesi ve bakım aleti bir arada! Dilediğiniz görünümü elde edebilmek için ihtiyacınız olan her şey tek bir paket içerisinde sunuluyor.

Yakın, Rahat Tıraş

HyperFlex tıraş makinelerimiz yakın ve cilt dostu bir tıraş için esnek başlıkların yüzdeki her açıya kolaylıkla uyum sağlamasına imkan veren ActiveContour XL teknolojiye sahiptir.

Ürün Yorumları