• Remington PF7400 Comfort Series Plus Tıraş Makinesi
 • Remington PF7400 Comfort Series Plus Tıraş Makinesi
 • Remington PF7400 Comfort Series Plus Tıraş Makinesi
Remington PF7400 Comfort Series Plus Tıraş Makinesi Remington PF7400 Comfort Series Plus Tıraş Makinesi Remington PF7400 Comfort Series Plus Tıraş Makinesi

Remington PF7400 Comfort Series Plus Tıraş Makinesi

Remington Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 822920)

Remington PF-7400 Comfort Elek Traş Makinası Tıraş Makinesi

Remington PF-7400 Comfort Yeni Tıraş MakinesiHassas ciltler için ideal olan Remington Konfor Serisi Plus, zahmetsizce yakın ve rahat bir tıraş deneyimi sunar. Esneklik ve Eksen Teknolojisi ile oluşturulan Çifte Folyo kırpıcılar, yakın ve güvenilir bir tıraş için yüz hatlarını özenle takip eder.

Kesişen kırpıcı, uzun tüyleri hızla kırpmak için idealdir ve kullanışlı açılan kırpıcı son rötuşları detaylandırmaya yardımcı olur. Ayrıca ergonomik tasarımı, tıraş makinesini kullanırken maksimum konfor ve tutuş sağlar.

40 dakikalık kablosuz kullanım ve yıkanabilir tıraş başlıkları ile bu tıraş makinesi uygun, yakın ve konforlu bakım için olmazsa olmazdır.

  Esneklik ve Eksen Teknolojisi

  Esneklik ve Eksen Teknolojisi

  Kolaylık ve rahatlığın yanı sıra, bu tıraş makinesi sadece bir tıraştan sonra size doğru sonuçlar veren, Çift Folyo kırpıcıların yüz kıvrımlarına yakından temasını sağlamak ve tıraş boyunca cilt ile teması sürdürmek için akıllı Esneme ve Eksen Teknolojisini kullanır.

  Kesişen Bıçaklar

  Kesişen Bıçaklar

  Uzun tüylerle mücadele etmek için Kesişen Bıçaklar, Çift Folyo kesiciler ile birlikte çalışır – Tıraşınızı sağlayan Remington yeniliği mümkün olduğunca yakınınızda.

Tüm özellikler

Daha fazla tıraş konforu için tam esneklik ve eksen teknolojisi

Çift folyo kesici

Uzun kıllar için kesişen kırpıcı

Detaylı kırpma için açılan kırpıcı

Daha iyi tıraş deneyimi için ergonomik tasarım

40 dakikalık kullanım süresi

16 saat şarj süresi

Yıkanabilir başlık

Kablosuz

Şarj / düşük LED gösterge

Başlık koruyucu

2 yıl garanti

2 Yıl Garanti40 Dakikaya kadar kullanım süresiEsneklik ve Eksen TeknolojisiPil Seviye GöstergesiSonradan çıkan düzelticiEvrensel VoltajKesişen Bıçaklar

Ürün Yorumları