Remington IPL 5000 LAZER EPİLASYON ALETİ Vücut ve Cilt Bakımı

Remington IPL 5000 LAZER EPİLASYON ALETİ

Remington Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 342767)

YENİ!!! REMINGTON I-LIGHT TEKNOLOJİLİ LAZERSİZ TÜY DÖKÜCÜ EPİLASYON ALETİ


ARTIK TÜYLERİNİZDEN TAMAMEN KURTULMAK ÇOK ÇOK KOLAY. I-LIGHT TEKNOLOJİSİ İLE CİLDİNİZE HİÇBİR ZARAR VERMEDEN DİREKT OLARAK TÜYLERİN İÇİNDE BULUNAN RENK PİGMENTLERİNİ ETKİSİZ HALE GETİRİP TÜYLERİNİZE VEDA EDECEKSİNİZ.

YENİ I-LIGHT TEKNOLOJİSİ (SİHİRLİ IŞIK) SAYESİNDE TÜYLERİN İÇERDİĞİ MELANİN PİGMENTİNE AŞIRI ENERJİ YÜKLENEREK TÜYLERİN SONUNU GETİRMEKTEDİR. ÜSTELİK İLK KULLANIMDA ETKİYİ GÖRECEKSİNİZ.

ÜSTELİK EPİLASYON DEVİ REMINGTONDAN.
ÜRÜN İÇERİSİNDE 3 AMPUL MEVCUTTUR. HER BİR AMPUL ÖMRÜ 1500 FLAŞ'TIR. ( ortalama 1 FLAŞ 1 kişi için yeterlidir. )
Ürün kullanım detaylarını içeren kullanma kılavuzu ve kullanıcı kitapçığı ve Kolay Kullanım DVD si ile birlikte satılmaktadır.
Acısız
Ürününüzün etkili olabilmesi için düzenli seanslarla düzenli olarak kullanımı gereklidir.

Ayar Seçimi

  • Geniş alanlar için MULTI - FLAŞ
  • Nokta uygulama için NOKTA FLAŞ
  • Kalıcı tüy alımı ( 3 aya kadar )
  • Hızlı etkin
  • i-LIGHT geniş bölgeler için çoklu, nokta uygulamalar için tek flaş modu olan piyasadaki tek üründür.
  • Güvenli, Rahat
  • 2 yıl garantili
  • Kablolu
  • Işık yoğunluğu, ayar seçimi ve ampul ömrü göstergesi

Işık bazlı tüy alım sistemi - profesyonelHızlı ve acısız tüy alımı, sonsuza dek pürüzsüz ciltDermotik olarak test edilmişHem bay hem de bayan için güvenli ve etkinSoğutma sistemi bulunan güç ünitesiLamba kartuşu bulunan el ünitesiUV korumalı flaş pencereHızlı atış: her 2 saniyede bir flaş

ARTIK I-LIGHT DÖNEMİ…. IPL(Intense Pulsed Light) Teknolojisi

LAZERDEN DAHA ETKİLİ OLDUĞU KANITLANMIŞTIR.

YENİ I-LIGHT TEKNOLOJİSİ (SİHİRLİ IŞIK) SAYESİNDE TÜYLERİN İÇERDİĞİ MELANİN PİGMENTİNE AŞIRI ENERJİ YÜKLENEREK TÜYLERİN SONUNU GETİRMEKTEDİR. ÜSTELİK İLK KULLANIMDA ETKİYİ GÖRECEKSİNİZ.

Sürekli ağda, epilatör, jilet kullanmaktan sıkıldıysanız ve tüyleriniz için kalıcı çözüm arıyorsanız Avrupa’nın lider markası REMINGTON'DAN I-LIGHT TÜY DÖKÜCÜ tam size göre. Yüksek maliyetli lazer epilasyon salonlarına harika bir alternatif olan bu ürün artık Türkiye’de.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
· ARTIK TÜYLERİNİZDEN TAMAMEN KURTULMAK ÇOK ÇOK KOLAY. I-LIGHT TEKNOLOJİSİ İLE CİLDİNİZE HİÇBİR ZARAR VERMEDEN DİREKT OLARAK TÜYLERİN İÇİNDE BULUNAN RENK PİGMENTLERİNİ ETKİSİZ HALE GETİRİP TÜYLERİNİZE VEDA EDECEKSİNİZ.

· Evde kullanım için tasarlanmıştır.

4.ADIM DA TÜYLERE VEDA ETMEK MÜMKÜN

1.ADIM : Tüylerinizi traş edin
2.ADIM : I-Light aletinizi kullanın / 7 -14 gün içerisinde tüyler kendiliğinden düşecektir.
3. ADIM : Yeniden uzamaya başlayan tüylerinize uygulayın
4. ADIM : Artık %60 (İLK UYGULAMADA BİLE..) tüylerinizden kurtulduğunuzu göreceksiniz (Tüylerin kalınlığına, rengine, ten rengine göre bu işlemi en fazla 6 kere tekrarlamanız gerekmektedir. 12 hafta sonunda tüm tüylerinizde %97 azalma olduğunu göreceksiniz)


· Acısız
· Ürünüzün etkili olabilmesi için düzenli seanslarla düzenli olarak kullanımı gereklidir.
· Ürün kullanım detaylarını içeren kullanma kılavuzu ve kullanıcı kitapçığı ve Kolay Kullanım DVD si ile birlikte satılmaktadır.
· Açık renkli ciltler için uygundur. Afrika kökenli,zenci veya çok koyu renkli ciltler için uygun değildir. Beyaz tüyler için de uygun değildir.
· Erkekler ve Kadınların kullanımına uygundur.
SIK SORULAN SORULAR

SORU: Ürünü kimler kullanabilir?
CEVAP: i-LIGHT her cilt tipi için uygun değildir! Ürünü açık renkli cilde sahip kişiler koyu renkli kıllarını azaltmak ve yok etmek için kullanabilirler. Ürün, çok koyu renkli cilde sahip (Afrika kökenli) kişilerde kullanılmamalıdır.

SORU: i-LIGHT'ı diğer tüy dökme ve yoketme metodlarından farklı ve avantajlı kılan nedir?
CEVAP: i-LIGHT hızlı, acısız, yoğun etkili, ışık bazlı tüy temizleme sistemidir. Evinizin konforundan vazgeçmeden, güvenli bir şekilde profesyonel sonuçlar almanızı sağlar ve ultra ipeksi pürüzsüzlük hissi 12 haftaya kadar etkisini korur.

SORU: Bu ürün gerçekten işe yarıyor mu?
CEVAP: Geniş bölgeleri hedef almak tüylerin temizlenmesini hızlandırsa da klinik testler, i light'ın tek bir uygulamada %89 daha etkili olduğunu göstermiştir.Remington IPL5000 i-LIGHT, yoğunlaşmış ışın teknolojisini kullanarak tüyleri temizler ve büyümelerini engeller. Ciltte herhangi bir tahrişe yol açmadığı için lazer ve ağdadan çok daha konforludur.
SORU: Uygulama sonrası yapılması gerekenler nelerdir?
CEVAP: Uygulamadan sonra cildi temiz ve kuru tutunuzUygulamadan sonra 24 saat boyunca güneşe çıkmayınUygulamadan sonra 24 saat boyunca yüzmeyin, sıcak banyo - duş yapmayın, buhar banyosu sauna hamam girmeyinUygulamadan sonra 24 saat boyunca cildin temas halinde bulunacağı herhangi bir spor yapmayınız.Uygulamadan sonra 2 hafta boyunca cildi SPF30 koruma faktörlü bir kremle koruyunuz.Cildin nemli kalması için bol su içiniz.


GENEL OLARAK LAZER İÇİN ÖNERİLEN GÜVENLİK UYARILARI BU ÜRÜN İÇİNDE GEÇERLİDİR.

Ürün Yorumları