• Remington H9096 Silk Isıtmalı Bigudi Saç Şekillendirme Seti

Remington H9096 Silk Isıtmalı Bigudi Saç Şekillendirme Seti

Remington Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 729804)

Remington H9096 Silk Serisi Isıtmalı Bigudi Seti Saç Şekillendirme SetiRemington Silk Bigudi, saçınızda bir kaç dakikada yumuşak, uçuşan bukleler oluşturmanızı sağlayan, daha fazla hacim ve hiç olmadığı kadar kalıcı şekil veren olmazsa olmaz bir alet.

20 parçalı bu set, hacimli bukleleri kolaylıkla yapabilmeniz için ısıtmalı bigudiler (orta ve büyük boy) ve klipslerle bir arada sunuluyor.

Kadifemsi yumuşaklıktaki bigudiler, saçın çekilmesini önleyerek saça nazik olurken, saçı kolay kavrayan yüzeyi kaymasını en aza indiriyor ve bigudilerin yerinde kalmasını sağlıyor.

Şık bigudi çantası güzel görünümün yanısıra içindeki bigudileri ısıtıyor ve kullanıma hazır hale getiriyor. Bu süper kolay kullanımlı alet sayesinde evinizin rahatlığında harika bukleler ve dalgalar yaratmanız mümkün.


Sadece 5 dakikada harika bukleler


Dakikalar içerisinde canlı bukleler yaratın. Akıllı çift ısıtma teknolojisi hem bigudiyi hem klipsleri ısıtarak 5 dakika içerisinde kalıcı bukleler sağlar.

Silk Koleksiyonu


İpeksi yumuşaklık ve süper parlak saçlarınıza dönük bakılmasına hazırlanın. Remington Silk koleksiyonu lüks, üstün görünümlü profesyonel şekillendirme aletleri ile evinizde salon-kalitesinde saçlar yaratmanızı sağlayacak.

Remington H9096 Silk Isıtmalı Bigudi Anahtar Özellikler:

- Çift ısıtma teknolojisi ? bigudileri ve klipsleri ısıtır

- 5 dakika içerisinde kalıcı bukleler yapar

- İpek seramik ve iyonik bakım ipeksi yumuşaklıkta profesyonel sonuçlar sunar

- 20 kadifemsi bigudi: 8 orta boy ? 25mm, 12 büyük boy ? 32mm

- 90 saniye ısınma süresi Isıtılmış, menteşeli klips

- Soğuk uçlar

- Kullanıma hazır gösterge ışığı

- 5 Yıl garanti

Ürün Yorumları