• Remington AS7055 Big Style Air Rollers Saç Şekillendirme Seti
  • Remington AS7055 Big Style Air Rollers Saç Şekillendirme Seti
  • Remington AS7055 Big Style Air Rollers Saç Şekillendirme Seti
Remington AS7055 Big Style Air Rollers Saç Şekillendirme Seti Remington AS7055 Big Style Air Rollers Saç Şekillendirme Seti Remington AS7055 Big Style Air Rollers Saç Şekillendirme Seti

Remington AS7055 Big Style Air Rollers Saç Şekillendirme Seti

Remington Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 822162)

Remington As7055 Big Style Air Rollers Şekillendirici Saç Şekillendirme Seti

Remington As7055 Big Style Air Rollers Şekillendirici

Hacim arttırmaya hazır olun

Hacimli saçlar geri geldi ve Remington Big Style Air Roller muhteşem görünümlü saçlar yaratmak için geliştirildi. Saçlarınızı yıkadıktan sonra saçınızı kurutmak ve şekillendirmekten yorulduysanız evinizde bir kaç dakika içerisinde hacim ve ahenkle zıplayan saçlar yaratabilirsiniz.

Big Style, ısıtmalı bigudiler veya hava üflemeli yuvarlak fırçalar için harika bir alternatif. Şekillendirici, 15 adet kendinden yapışkanlı bigudiye sahip böylece klips veya pense ihtiyacı ortadan kaldırıyor. Tercih ettiğiniz bigudi büyüklüğünü seçin, şekillendiricinin ucuna takın ve saçınızda döndürün, bırakın şekillendirici bukleyi içeriden kurutsun ve şekillendirsin.Saçın tepesinde daha fazla hacim için daha büyük bigudi kullanın. Daha hafif ve gevşek bukleler, dalgalar için ise küçük bigudileri kullanın.

İster muhteşem havalı bukleler, ister köklerde hacimli daha sofistike şekiller yaratmak isteyin, Big Style’ın Termal Kıllı fırçaları saç uçlarınızı şekillendirip köklere ekstra hacim verir. Islak saçlar ile başlarsanız, bukleleri şekillendirmeden önce fön başlığı aparatı ile saçlarınızı kurutabilirsiniz.

Ürün Yorumları