• Rega Ear Kulaklık Amplifikatörü Amfi / Amplifikatör

Rega Ear Kulaklık Amplifikatörü Amfi / Amplifikatör

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 822488)

Rega Ear Kulaklık Amplifikatörü

Özellikler

Yeni tasarım

Yeni EAR kulaklık amplisinin, son derece başarılı Brio-R amplinin PCB devre tasarımından ilham alınarak üretilmiş bir baskılı devresi vardır. Bağımsız "mute", "volüm kontrolü" ve çoklu bağlantı opsiyonları sayesinde mevcut sistemlere adapte edilmesi kolaydır ve sıradışı bir performans sergiler.

Güç Beslemeler ve Gürültü azaltma
Düşük gürültülü ve tümüyle regüle edilmiş güç beslemesiyle, EAR ampli Brio-R'nin devre felsefesini farklı bir boyuta taşımıştır. Ana trafonun dışarıya alınmasıyla gürültü minimum seviyeye indirilmiştir. EAR, IEC 268-15 tarafından belirlenmiş voltaj şartnamesinde istenenden daha da iyi bir değer sağlamaktadır. Bu özelliği ve düşük çıkış empedansı sayesinde gerek stüdyo kullanımı ve gerekse hi-fi kulaklık amplisi olarak son derece elverişlidir. Normal dinleme seviyelerinde EAR ampli "Class A" olarak çalışmaktadır.

Yüksek Kalitede Bileşenler
EAR amplide, üst düzey bir ses performansı elde edebilmek için yüksek kalitede bileşenler kullanılmaktadır. Darligton çıkış transistörleri ile birlikte, ses sinyalinin kritik bölgelerinde Poliyester film ve Nichicon FG kapasitörler kullanılmıştır.

EAR, son derece basit bir şekilde amplinizin teyp çıkışına bağlanır. Kulaklığınızın bağlantısı ise ön yüzdedir. Teyp çıkışlarını başka bir maksatla da kullanmak istemeniz durumunda, arka yüzünde buna olanak sağlayan ek bir çift çıkış da bulunur. 

Ürün Yorumları