• Quad VA-One Entegre Amplifikatör

Quad VA-One Entegre Amplifikatör

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 929829)

Quad VA-ONE HiFi Bileşeni

Quad VA-ONE Entegre Amplifikatör

Sadece 18 x 33 cm boyutları ile birçok ambalı amplifikatörlere göre kompakt yapıya sahip olan QUAD VA-ONE, masa üstü, rafta veya kitaplıkta rahatça kullanılabilir.

Ufak boyutlarına rağmen zengin ve yüksek performanslı ses teknolojilerini içerir : yüksek çözünürlüklü bir DAC (Dijital-Analog Dönüştürücü), lambalı pre amplifikatör ve lambalı güç amplifikatör devrelerini bir araya getirerek; farklı kaynaklardan akıllı telefonlara kadar her bir kaynakla muhteşem Hi-Fi ses kalitesi sunar.

VA-ONE Tabletler, PC'ler ve Mac'ler ile uyumludur.

The VA-One might not be terribly big, but it is extremely clever." ~ Hi-Fi Choice, October 2016

Özellikler

Ürün Cinsi Entegre Amplifikatör 
Çıkış Gücü 2 x 15W RMS (6Ω) 2 x 12W RMS (8Ω / 4Ω)
Frekans Aralığı 20Hz - 50kHz (-3dB)
Toplam Harmonik Bozulma 0.50%
Sinyal Gürültü Oranı (S/N) 90dB
Giriş Empedansı 50KΩ
Girişler 1 x RCA, 1 x OPT, 1 x COAX, 1 x USB B, Bluetooth (aptX)
Çıkışlar 1 x Speaker Terminal,1 x 6.3mm Jack Headpone
Lambalar 1 x ECC83, 2 x ECC82, 4 x EL84EH
Ölçüler ( cm ) 13 x 18 Cm.
Net Ağırlık 10.8 Kg.

Modern müzik severler için klasik Hi-Fi

Quad'dan beklenen kusursuz yapım kalitesi her bir ayrıntısında kendini gösterir. VA-One'ın tüm parçaları; Quad'ın "orijinal sese en yakın yaklaşım" sözcüğünü koruduğundan emin olmak için titizlikle seçilmiştir. Kullanılan Lanchester Grey dış renk artık bir Quad klasiği haline gelmiştir.

Amfinin ön panelinde bulunan hassas motorlu ses kontrolü uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir. Kumanda ayrıca yüksek kaliteli bir kulaklık çıkışı ve giriş seçimleri ve Bluetooth eşleştirmesi kontrolleri sunar.

Herşey HiFi müzik kalitesini ve retro çekiciliği isteyen modern müzik severler düşünülerek tasarlanmıştır. Akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar gibi modern cihazlardan müzik dinlemeyi tercih edip lamba sesinin büyüsünü arayanlar için idealdir. 

7 Adet Ön ve Güç Amplifikatör Lambasının Kombinasyonu

Va-One bu küçük yapısına rağmen etkileyici bir lamba kombinasyonuna sahiptir. Preamp bölümü bir ECC83 yüksek empedanslı triyod ve ikiz ECC82 sürücüden oluşur. Push Pull Çıkış katı kanal başına iki EL84 kullanıyor ve 2x15W üretiyor. Çıkış değeri verimli modern hoparlörleri yüksek ses seviyelerine çıkarmak için yeterli seviyededir. Va-One tüm koşullar altında lamba bazlı topolojiden türetilen görkemli ses kalitesini koruyor. Özenle yapılmış yüksek kaliteli çıkış trafosu sayesinde birçok lamba tabanlı amplifikatörlerde görülen renklendirme / bozulma  ( coloration ) Va-One'da görülmez. 

Usb ve Bluetooth Bağlantılı Modern Klasik

Va-One 2 da üç dijital ses girişi  ( optik, koaksiyal ve USB ) 24 bit / 192kHz'e kadar olan veriyi destekler. Ayrıca analog  RCA girişine Cd çalar veya pikap gibi bir analog kaynağı bağlanabilir. ( Pikap için uygun bir fono katı ile kullanılması gereklidir.)

Ürün Yorumları