Qnap TRX-10GSFP-SR-MLX 10Gbe Fiber Modül

Ürün Kodu: 1000769
- GTIN: 4713213512180

Ürün Bilgisi

Qnap TRX-10GSFP-SR-MLX 10Gbe Fiber Modül Sunucu Aksesuarları

QNAP- TRX-10GSFP-SR-MLX (MFM1T02A-SR)
Mellanox MFM1T02A-SR Optical Module ETH 10GbE 10Gb/s SFP+ LC-LC 850nm
SR Up To 300m
ÖZELLİKDEĞER
Sunucu tipi:RACKMOUNT
Disk Durumu:DISKLER HARIC
Maksimum Sabit Disk:10 TB
Maksimum disk adedi:12
İşlemci adedi (Std/Max):1/1
Sistem Belleği Türü:DDR III
İşlemci Modeli:ALPINE AL-314 QUAD-CORE 1,7 GH
Harddisk Kapasitesi (GB):6,0
Sabit Disk Hizi (rpm):7200,0
Satış Garanti Süresi (ay):24
EAN:4713213512180

Ürün Yorumları