• Q Acoustics Concept 20 Raf Tipi Hoparlör

Q Acoustics Concept 20 Raf Tipi Hoparlör

Ürün Kodu: 822472

Ürün Bilgisi

Q Acoustics Concept 20 Hoparlör Speaker

Q Acoustics Concept 20 Hoparlör

Concept 20, Q Acoustics'in bugüne kadar tüm yaptıklarının üzerinde çok özel bir hoparlör. Bu fiyat aralığında hayal edilmesi bile güç bir performansı, çok şık tasarımı ve finişi var.

Bu çok özel performans seviyesine ulaşabilmek için, Q Acoustics'in tasarım ekibi kabin rezonansı konusunda ileri düzeyde çalışmalar yürütmüşler. Makul fiyatlara gerçek bir 'high end' performans elde edebilmenin önündeki en büyük engelin kabin rezonansı olduğu çok iyi bilinmekteydi.

Teknik özellikler:

Kabin tipi: 2-yollu refleks
Bas ünitesi: 125mm
Tiz ünitesi: 25mm
Frekans aralığı: 64Hz - 22kHz
Nominal empedans: 6 ohm
Duyarlılığı: 86dB
Önerilen ampli gücü: 25 - 75w
Crossover frekansı: 2.9kHz
Boyutlar Y/D/E mm: 260 x 386 x 240
Ağırlık: 12kg
Ayaklar: ( Opsiyonel )
Boyutları Y/D/E mm: 655 x 386 x 240
Ağırlık: 12kg 

Gelcore nedir?


Concept 20 hoparlör 'kabin içinde kabin' içeren bir tasarıma sahip. İç ve dış hücreler, hiçbir zaman sertleşmeyen ve özel siparişle üretilen bir yapıştırıcıyla biraraya getirilmiş.Gelcore™ olarak da bilinen bu düzen sayesinde, sürücülerin titrettikleri iç kabinin kinetik enerjisi ısıya dönüştürülerek yok edilmekte ve dış hücrenin titreşmesi önlenerek müzik bilgisinin renklenmesi ve bozulması engellenmekte.

'Kabin içinde kabin' Gelcore™ yapısı rezonansı ve kolorasyonu önemli ölçüde yok ediyor. Bu yeni kabin tasarımıyla Concept 20'nin düşük distorsiyonlu, dinamik sürücüleri biraraya geldiğinde de ortaya, heyecan verici, sıradışı bir hoparlör çıkıyor.

Uyumlu ayaklar:
Ses performansını optimize edebilmek için, Gelcore™ yapısını içeren, titreşimi sönümlendirilmiş ve hoparlörleri görsel olarak da tamamlayan son derece şık ayaklar tasarlanmış.

Concept 20 hoparlörler ve özel ayakları, piyano lake siyah veya beyaz finişlerde sunuluyor.

Ürün Yorumları