Profilo Pfd1350w Kurumax Kurutucu / Meyve-sebze Kurutucu Pratik Mutfak Aletleri

  • Profilo Pfd1350w Kurumax Kurutucu / Meyve-sebze Kurutucu Pratik Mutfak Aletleri
  • Profilo Pfd1350w Kurumax Kurutucu / Meyve-sebze Kurutucu Pratik Mutfak Aletleri
  • Profilo Pfd1350w Kurumax Kurutucu / Meyve-sebze Kurutucu Pratik Mutfak Aletleri
Profilo Pfd1350w Kurumax Kurutucu / Meyve-sebze Kurutucu Pratik Mutfak Aletleri Profilo Pfd1350w Kurumax Kurutucu / Meyve-sebze Kurutucu Pratik Mutfak Aletleri Profilo Pfd1350w Kurumax Kurutucu / Meyve-sebze Kurutucu Pratik Mutfak Aletleri

Ürün Kodu: 924126

Ürün Bilgisi


Güç: 500 - 520 W
Elektronik kontrol paneli
4 farklı hazne ile 11 lt lik kapasite
2 farklı kurutma derecesi: 42°C ve 60°C
Çalışırken çok sessiz: 66 dB
Bulaşık makinesinde yıkanabilir hazneler
Kablo saklama bölmesi
Neden Kurutulmuş Meyve / Sebze?
Kurutulmuş meyvelerin yaş meyvelere göre bir takım avantajları vardır. Dengeli tüketilmesi durumunda vücudunuz için gerekli olan mineral ve vitaminleri sağlayacağından metabolizmanız için yararlıdır ve ara öğünlerde tüketilmesi içini iyi bir seçenektir, kilo vermeniz için size yardımcı olacaktır. Bazı kurutulmuş meyveler işlenirken şeker ilavesi yapılmaktadır bu kalori değerini yükseltmektedir ancak kurutulmuş meyveler şeker ilavesi içermemektedir. Herhangi bir katkı maddesi içermeyen kurutulmuş meyvelerin birçok faydası bulunmaktadır.
Kurutulmuş meyveler, aynı miktardaki taze halinden daha fazla lif içermektedirler. Bağırsak hareketlerinizi düzenle. Kabızlık sorununu engellemekte iyi bir yardımcıdır.
Anemi (kansızlık) önler. Kuru üzüm ve kuru kayısı özellikle yüksek miktarda demir içerir. 100g kuru kayısı 100 g biftekten iki kat daha fazla demir içerir. Yalnız bitkilerdeki demir emilimi ettekinden daha azdır. Bunu arttırmak için, aynı öğünde C vitamini de alınmalıdır. Kivi,çilek, biber, domates, gibi
Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir. Sarı meyveler Avitamini, betakaroten ve C vitamini bakımından zengindirler, kayısı, limon, papaya, ananas gibi. Bunlar bağışık sisteminizi güçlendirdiği gibi cilt sağlığınıza ve saçlarınıza da iyi gelir.
İçerdiği kalsiyum kemiklerinizi güçlendirir.
İçerdiği mineraller kan basıncınızı düzenler, yüksek tansiyon ve benzer birçok kalp rahatsızlığına karşı sizi korur.
Kurutulmuş meyveler, iyi bir antioksidan kaynağıdır.
Kısacası kurutulmuş ürünlerin birçok faydası vardır. Lezzetlidirler ve şekerleme yerine çocuklar ve yetişkinler tarafından tüketilebilirler. Ara öğünlerde tüketilmesi uygundur. Yoğun çalışma temposu olanlar, masa başı işi olanlar tarafından rahatlıkla tüketilebilir. Enerji verir yorgunuluğunuzu alır, açlığınızı giderir, zindelik verir.
Yanlış uygulanan kurutma işlemi, meyve sebzelerin besleyici değerlerini kaybetmesine neden olur. ING GIDA özenle seçtiği meyve ve sebzeleri doğru bir şekilde kurutarak ürünü en naturel ve besleyici haliyle siz müşterilerine sunar. Ürünlerimizin hiç birinde, şeker ilavesi ve korucu kimyasal bulunmamaktadır.

Ürün Yorumları

Pratik Mutfak Aletleri Kategorisinin Çok Satan Ürünleri
tbg-swift-sharp-cok-amacli-pilli-bicak-bileme-makinesi

#1 En Çok Satan Pratik Mutfak Aletleri

TBG Swift Sharp Cok Amacli Pilli Bicak Bileme Makinesi Pratik Mutfak Aletleri
TL23,08

41,18 TL

%44 İNDİRİM
%43

Ucu açılmamış bıçaklar kesmediği gibi çabuk körelmektedir. Özellikle ev hanımları ve akşam işten eve gelmiş biri için bıçak bilemek sıkıcı ve zzahmetli bir iştir. Özellikle ucu açılmamış bıçağı elle bilemeye kalkmak 10dakikadan fazla sürer. Kesmeyen bıçak ve makastan bunalan ve sık sık bilemeye götüren biri olarak aletin kesinlikle işe yaradığını söyleyebilirim. Motoru güçsüz olduğundan fazla bastırmadan bilemelisiniz. Bastırdığınızda motor durduğu için bileme yapmamakta. ben 30dan fazla bıçak 4 adet makas bilememe rağmen hala kullanmaktayım. Outdoor bıçaklarınızı bilemenizi tavsiye etmiyorum. Keskin olması için kesen kısmı çok incelttiğinden odun yontarken ya da zorlu işlerde kullanırken bıçağınız körelecektir. Ürünün içinde bulunan bileme taşının matkap gibi dairesel dönmesi sonucunda temas etmesini sağladığınız bıçağı ya da makası biliyor. Makinenin çalışma mantığı bu şekilde. 3 adet AA boy(normal ya da saat pili denilen) kalem pil ile çalışmakta // Erman

fakir-egg-master

#2 En Çok Satan Pratik Mutfak Aletleri

Fakir Egg Master Yumurta Pişirme Makinesi Pratik Mutfak Aletleri
TL108,12
%29
findikkiran-findik-ve-ceviz-kirma-makinasi

#3 En Çok Satan Pratik Mutfak Aletleri

Findikkiran Fındık Ve Ceviz Kırma Makinası Pratik Mutfak Aletleri
TL23,10
%14
premier-ppm-2036

#4 En Çok Satan Pratik Mutfak Aletleri

Premier 2036 Profesyonel Mısır Patlatma Makinesi Pratik Mutfak Aletleri
TL125,02
%14