Powerline

11 Powerline Var
Filtrele
Tp-link TL-PA4010PKIT 500Mbps Priz Girişli Tak-Kullan %85 Enerji Tasarruflu 300 Metre
#1 En Çok Satan

TP-Link TL-PA4010PKIT AV500 AC Güç Soketli Powerline Adaptör

 • Wireless Adaptör
Tp-link TL-WPA8631P KIT Powerline Wi-Fi
#2 En Çok Satan

TP-Link TL-WPA8631P KIT Powerline Wi-Fi

 • Wireless Adaptör
Tp-link TL-WPA4220T KIT 300Mbps AV600 KABLOSUZ POWERLINE GENİŞLETİCİ
#3 En Çok Satan

TP-Link 300Mbps AV600 Powerline Wi-Fi Menzil Genişletici Üçlü Ağ Kiti

(TL-WPA4220T-KIT)
 • Wireless Adaptör
Tp-link TL-WPA4226KIT 300Mbps AV500 Kablosuz POWERLINE GENİŞLETİCİ

TP-Link TL-WPA4226KIT AV500 Powerline WiFi Kit

 • Wireless Adaptör
Tp-link TL-PA8033P AV1300 3-Port Gigabit Passthrough Powerline Starter Kit
#5 En Çok Satan

TP-Link TL-PA8033P AV1300 3-Port Gigabit Passthrough Powerline Starter Kit

 • Wireless Adaptör
Tp-link TL-WPA4220 AV600 300 Mbps Kablosuz Tak Kullan 2 LAN Portlu 300 Metre Mesafeli
#4 En Çok Satan

TP-Link TL-WPA4220 300Mbps AV500 WiFi Powerline Extender

 • Wireless Adaptör
Tp-link TL-PA4020PKIT AV600 2 PORTLU AC POWERLINE ADAPTÖR

TP-Link AV600 Passthrough 2-port Powerline Kiti

(TL-PA4020PKIT)
 • Wireless Adaptör
Tp-link TL-PA4010KIT 500Mbps Tak-Kullan %85 Enerji Tasarruflu 300 Metre Mesafeli Nano

TP-Link TL-PA4010KIT AV500 Nano Powerline Başlangıç Kiti

 • Wireless Adaptör
Tp-link TP LINK PA7017 KIT AV1000 GİGABİT POWERLİNE STARTER KİT

TP-Link TP LINK PA7017 KIT AV1000 GİGABİT POWERLİNE STARTER KİT

 • Wireless Adaptör
Tp-link MERCUSYS MP510 KIT 1000Mbps KABLOSUZ POWERLINE GENİŞLETİCİ

TP-Link MERCUSYS MP510 KIT 1000Mbps KABLOSUZ POWERLINE GENİŞLETİCİ

 • Wireless Adaptör
Tp-link TL-WPA4220KIT AV500 300 Mbps Kablosuz Tak Kullan 2 LAN Portlu 300 Metre Mesaf

TP-Link TL-WPA4220KIT 300Mbps AV500 WiFi Powerline Extender

 • Wireless Adaptör

Powerline & Homeplug Fiyatları ve Modelleri

Powerline ve Homeplug Ürünleri

İnternet kullanımının artmasıyla daha fazla kullanılmaya başlayan kablosuz modemlerin en büyük sorunlarından biri yetersiz sinyal çekim alanı oluyor. Evkullanımlarında modemin bulunduğu oda dışında evin diğer bölümlerinde yaşanan düşük sinyal gücü ve bu nedenle meydana gelen yavaş internet hızı gibisorunlar ortaya çıkıyor. Bu sorunları ortadan kaldırmak için kullanılan powerline ve homeplug ürünleri, sinyal tekrarlama yöntemi ilemodeminizden yayılan sinyali güçlendirip, menzilini genişleterek, ihtiyacınız olan her alanda yüksek hızda, kuvvetli internet sinyaline erişmenizi olanaklıkılıyor. Böylece internet kullanımı daha hızlı, özgür ve keyifli hale geliyor.

Powerline Ürünleri

Üstelik kullanımları inanılmaz kolay olan powerline ürünlerini çalıştırmak için tek yapmanız gereken evinizde bulunan herhangi bir prize takmak. Sonrasındabirinci adaptörü kablo ile modeme bağlayarak internet sinyalinizin eskisinden çok daha geniş alanda, daha güçlü bir şekilde yayılmasını sağlayabilirsiniz.Birbirine kablosuz şekilde bağlı olan diğer cihazlardan farklı olarak powerline adaptörleri birbirlerine elektrik hattı üzerinden bağlanır. Yani evinizinhalihazırda mevcut olan elektrik hattını kullanarak ekstradan herhangi bir kurulum yapmanızı gerektirmezler. Tamamen tak ve çalıştır konseptinde olanpowerline ürünleri, evinizdeki her prizi kolaylıkla birer internet sağlama noktası haline getirebilir.

Homeplug Ürünleri

Evinizin mevcut elektrik kabloları üzerinden 600Mbps'ye kadar yüksek hızda veri aktarımı yapabilen homeplug ürünleri ise, AV standardı, HDveya 3D veri akışı ve online oyunlar için idealdir. En fazla 300 metre uzunluğundaki elektrik kablosu üzerine ürün modeline göre değişiklik göstermeklebirlikte 64’e kadar homeplug adaptör eşleştirilebilir.

Sizde evinizde daha hızlı, geniş alana yayılan ve keyifli bir internet deneyimi yaşamak istiyorsanız powerline ve homeplug ürünleri ile ihtiyacınız olan konfora ulaşabilirsiniz. Kolay kullanımı ile kurulum gerektirmeden, tercih ettiğiniz bir prize takarak rahatlıkla çalıştırabileceğiniz powerline vehomeplug ürünleri sayesinde teknoloji çağında rahat internet kullanımına sahip olacaksınız.

 

Evinizde internet konusunda sıkıntı yaşadığınızda yardımınıza koşacak yardımcılardan olan powerline ve homeplug ürünleri geniş seçenekleriyle burada!


Powerline ve Homeplug Ürünleri
İnternet kullanımının artmasıyla daha fazla kullanılmaya başlayan kablosuz modemlerin en büyük sorunlarından biri yetersiz sinyal çekim alanı oluyor. Ev kullanımlarında modemin bulunduğu oda dışında evin diğer bölümlerinde yaşanan düşük sinyal gücü ve bu nedenle meydana gelen yavaş internet hızı gibi sorunlar ortaya çıkıyor. Bu sorunları ortadan kaldırmak için kullanılan powerline ve homeplug ürünleri, sinyal tekrarlama yöntemi ile modeminizden yayılan sinyali güçlendirip, menzilini genişleterek, ihtiyacınız olan her alanda yüksek hızda, kuvvetli internet sinyaline erişmenizi olanak kılıyor. Böylece internet kullanımı daha hızlı, özgür ve keyifli hale geliyor.


Powerline Ürünleri
Üstelik kullanımları inanılmaz kolay olan powerline ürünlerini çalıştırmak için tek yapmanız gereken evinizde bulunan herhangi bir prize takmak. Sonrasında birinci adaptörü kablo ile modeme bağlayarak internet sinyalinizin eskisinden çok daha geniş alanda, daha güçlü bir şekilde yayılmasını sağlayabilirsiniz. Birbirine kablosuz şekilde bağlı olan diğer cihazlardan farklı olarak powerline adaptörleri birbirlerine elektrik hattı üzerinden bağlanır. Yani evinizin halihazırda mevcut olan elektrik hattını kullanarak ekstradan herhangi bir kurulum yapmanızı gerektirmezler. Tamamen tak ve çalıştır konseptinde olan powerline ürünleri, evinizdeki her prizi kolaylıkla birer internet sağlama noktası haline getirebilir.


Homeplug Ürünleri
Evinizin mevcut elektrik kabloları üzerinden 600Mbps'ye kadar yüksek hızda veri aktarımı yapabilen homeplug ürünleri ise, AV standardı, HD veya 3D veri akışı ve online oyunlar için idealdir. En fazla 300 metre uzunluğundaki elektrik kablosu üzerine ürün modeline göre değişiklik göstermekle birlikte 64’e kadar homeplug adaptör eşleştirilebilir.


Markalar ve Frekans Çeşitleri
Tp-Link, Airties, Aztech, Netis gibi markaların 200, 300, 500, 600Mbps'ye kadar olan hız aktarımlarına sahip powerline ve homeplug cihazları arasından sizin için en uygun olanı seçmek oldukça kolay.
Sizde evinizde daha hızlı, geniş alana yayılan ve keyifli bir internet deneyimi yaşamak istiyorsanız powerline ve homeplug ürünleri ile ihtiyacınız olan konfora ulaşabilirsiniz. Kolay kullanımı ile kurulum gerektirmeden, tercih ettiğiniz bir prize takarak rahatlıkla çalıştırabileceğiniz powerline ve homeplug ürünleri sayesinde teknoloji çağında rahat internet kullanımına sahip olacaksınız.