Polikur Mikrofiber Bez 40 Cm Bez / Sünger

  • Polikur Mikrofiber Bez 40 Cm Bez / Sünger
7,38 TL KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺5,90 SATIN AL
Kargo Süresi
3 İş Günü İçinde Kargolanır.

Ürün Kodu: 793679

Ürün Bilgisi

Mikrofiber bezler ince yapılı olmalarından dolayı toz ve kiri daha fazla hapsederek yayılmasını önler. Tozu ve kiri hapsetmesi nedeniyle alerjisi olan herkesin rahatlıkla kullanabileceği bezdir. Mikrofiber bezler en yaygın olarak hastanelerde kullanılmaktadır. Mikrofiber bez ile deterjan kullanamadan sadece su yardımı ile de temizliğinizi yapabilirsiniz. Microfiber çevre ile dosttur, zararsızdır. Herhangi bir kimyasal içermez. Sağlığınız açısından herhangi bir tehdit içermez. Sizde Mikrofiber Bez siparişi vermek için Webdenal.com’a tıklayabilirsiniz.  
Ürün 40 cmdir. (40x40)
Mikrofiber bezler polyamid ve polyester elyafın binlerce metre çekilerek inceltilmesiyle üretilir. Kullanım esnasında deterjana gerek duyulmaz. Bu bezler diğer normal temizlik bezlerine oranla 10 kat daha fazla su çekme özelliğine sahiptir.
Bezler kuru kullanılırsa statik enerji prensibine göre; nemli kullanılırsa emici kılcal damar prensibine göre temizler. Astımlı ve allerjik bünyeli kişiler için uygunluğu testlerle kanıtlanmıştır.
Cam temizliğinden en ağır fırın ve ızgara yağları temizliğine kadar, deterjansız sadece su ile dahi mükemmel sonuçlar alınabilir.
Microfiber bezler statik elektrik yüklü bir dokuma tekniğine sahiptir, tozları yere ve havaya karıştırmadan bünyesinde toplar, akan suyun altında ise hemen bırakır, doğru kullanıldığında yıllarca özelliğini korur. Bu özelliğiyle bezler Avrupada öncelikle hastane, klinik, labaratuvar ortamlarında kullanılmaktadır. Küf ve bakterileri de kolayca topladığından tam hijyen sağlar.    Kullanım Yöntemi   -  Bezinizi suyla ıslatıp çok az nemli kalacak şekilde sıkarak temizliğe hazır hale getiriniz.
Nemli bezinizi iki defa ortadan katlayarak 8 adet kullanım yüzü yaratıp daha verimli şekilde kullanabilirsiniz.
Cam ve tüm parlak yüzeylerde kullanıma uygundur.
İz, tüy, hav bırakmaz. - Mikrofiber dokuludur, pamuk içermez.

Ürün Yorumları

Bez / Sünger Kategorisinin Çok Satan Ürünleri