Pioneer SE-E3-GR Çengelli Kulaklık - Gri-Turkuaz

Ürün Kodu: 975663
- GTIN: 4573243091297
Pioneer Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

Pioneer SE-E3 Turkuaz Kulak İçi Kulaklık

MÜZIK IKINCI BIR CILT GIBI UYUYOR

İyi bir fiyata yumruk ses sağlayan süper rahat spor kulaklık SE-E3 ile çalışan yere çarptı. Earhooks egzersiz yaparken esnek olmayan esnek elastomerden yapılır. Bu esnek malzeme kulak şeklinize uygundur ve iyi bir sızdırmazlık sağlamak için kulaklıkları güvende tutar. S / M / L boyutlarındaki kulak uçları dahildir. Kablo kulağın arkasından koştuğundan, ellerinizden uzak tutulur ve siz hareket ederken o kadar da sıçramaz. Tam aralıklı dinamik sürücüler, çoğu hava koşulunda antrenman yapmanıza izin veren IPX-2 su direnci ile egzersiz yaparken ritmi artırır. Kablo olmadan 16 gram ağırlığındaki bu uygun fiyatlı kulaklıklar, bir eldiven gibi giyinir ve siz formda kalırken akışın akmasını sağlar.

IPX-2'YE DAYANIKLI SU

IPX-2 suya dayanıklı tasarım sayesinde hafif yağmurda sorunsuz çalışır. Bir spor kulaklık olarak, müzik hiçbir zaman ter bırakmaz. Köpeği gezdir, spor salonuna git ve en sevdiğin melodilerle gezmeye git.

GÜVENLI UYUM VE MÜKEMMEL KONFOR

Öncelikle SE-E3 kulaklıklarını tasarlarken Pioneer konforu ortaya koydu. Lastik elastomer kulak tırnakları çok yumuşaktır, uzun çalışmalarda bile onları unutursunuz, üç boyutlu silikon kulak uçları sizin için doğru bir uyum sağlar.


SES ÖZELLIKLERI
  • Geniş aralıklı Ses Üretimi için tam aralıklı 10 mm Dinamik Sürücüler
  • Akıllı Telefon veya Mini Audio Player ile Kolayca Driven
  • Yüksek Hassasiyet ve 8 Hz-22 kHz Frekans Cevabı
  • Empedans: 16 Ohm
  • Hassasiyet: 100 dB
  • Maksimum Giriş Gücü: 100 mW

Ürün Yorumları