Philips Hue 10W A60 E27 Tek Ampul

Ürün Kodu: 951986
- GTIN: 0929001257303
398,70 TL

Önceki: 469,90 TL

%15 İNDİRİMLi
 
SATIN AL
Philips Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

Philips Hue Tek Ampul V3 Akıllı Ev


Sıcak beyazdan serin parlak gün ışığına

Güzel, doğal beyaz ışık seçenekleriyle her an için doğru ambiyansı ayarlayın. Uygulamayı kullanarak enerjik gün ışığından rahatlatıcı sıcak beyaz ışığa herhangi bir beyaz ışık tonunu ayarlayın. Kontrolü ele alın ve ambiyansı siz belirleyin. Ne çok aydınlık. Ne çok karanlık. Tam istediğiniz gibi.


Işıkla enerji toplayın, konsantre olun, okuyun ve dinlenin

Işık ruh halimizi, davranışlarımızı, uyanıklığımızı ve rutinlerimizi etkiler. Uygulama aracılığıyla yaşadığınız ana en uygun ışığı ayarlayabilirsiniz. Philips hue enerji toplamanıza, konsantre olmanıza, okumanıza ve dinlenmenize yardımcı olur. Günlük rutinlerinizi keyif aldığınız anlara dönüştürün. Kendinizi farklı hissedin. Kendinizi daha iyi hissedin.


Size özel gün doğumuyla rahatça uyanın

Uykunuzu düzene sokun ve her sabah yeni bir başlangıç için rahatça uyanın. Philips hue yataktan güzel kalkmanıza yardımcı olur. Kademeli olarak artan ışık yoğunluğu, alarmın kaba sesi yerine güneş ışığıyla doğal bir şekilde uyandığınızı hissetmenizi sağlar.


50 adede kadar Philips hue ışığı bağlayın

Philips hue bridge'e (birlikte verilir) 50 adede kadar ışık ve 7 adede kadar hue dim anahtarı bağlayabilirsiniz. Bir başlangıç setiyle işe başlayın ve Philips hue ürünlerini ekleyin. Daha sonra iOS ve Android akıllı cihazlar için sezgisel Philips hue uygulamasını kullanarak ışıklarınızı tek bir parmak hareketiyle kontrol edebilirsiniz. Philips hue ışıklarınızı kontrol etmek için düşük güç tüketimli, güvenli ve güvenilir ZigBee teknolojisini kullanır. Sisteme sürekli olarak yeni özellikler ve geliştirmeler eklenir. Philips hue ürününüzün yazılım ve ürün yazılımı güncellemeleri sorunsuz bir şekilde kablosuz olarak gerçekleştirilir.


Güne hazır olun

Sabah kahvesini boş verin ve güne, vücudunuza ve zihninize enerji veren beyaz, parlak gün ışığıyla hazırlanın. Motivasyona ihtiyaç duyduğunuz veya enerjinizin düşük olduğu anlar için idealdir.


Mükemmel bir okumanın tadını çıkarın

Philips hue ile saatlerce en sevdiğiniz romanların içinde kaybolun. Mükemmel bir okuma için doğru beyaz ışığı sunar.


Sarı ışıkla gevşeyin

Ayaklarınızı kaldırın ve günü sonlandırmak için ideal olan beyaz ışığın yumuşak parlaklığıyla dinlenin. Rahatlatıcı beyaz ışık akşamları yorgunluğunuzu atmanıza yardımcı olacak ve daha iyi bir uyku çekmenizi sağlayacak.


Konsantrasyonunuzu kaybetmeyin

Hassas şekilde ayarlanmış parlak beyaz ışıkla konsantrasyonunuzu kaybetmeyin. İster sınava çalışıyor, ister işlerinizi evden yapıyor isterseniz de harika görünmek için kıyafet seçiyor olun; bu ışık işlerinizi dikkatiniz dağılmadan hızlı ve verimli bir şekilde halletmenin en iyi yoludur.


Philips Hue bridge gerektirir.

Philips Hue ışıklarınızı bridge'e bağlayarak ışıklarınızı Philips Hue uygulaması yoluyla akıllı telefonunuz veya tabletinizden kontrol edin.

www.webdenal.com/philips-hue-bridge-w_916219.html

Ürün Yorumları

Taksit Planı 3 Taksit
advantage 138.22 TL x 3

Toplam: 414.65 TL

axess 138.22 TL x 3

Toplam: 414.65 TL

bonus 138.22 TL x 3

Toplam: 414.65 TL

cardfinans 138.22 TL x 3

Toplam: 414.65 TL

maximum 138.22 TL x 3

Toplam: 414.65 TL

paraf 138.22 TL x 3

Toplam: 414.65 TL

world 138.22 TL x 3

Toplam: 414.65 TL

TL x

Toplam: TL