• Philips Hue Ağ Bağlantılı Led Ampul-3'lü Kit Akıllı Aydınlatma
 • Philips Hue Ağ Bağlantılı Led Ampul-3'lü Kit Akıllı Aydınlatma
 • Philips Hue Ağ Bağlantılı Led Ampul-3'lü Kit Akıllı Aydınlatma
Philips Hue Ağ Bağlantılı Led Ampul-3'lü Kit Akıllı Aydınlatma Philips Hue Ağ Bağlantılı Led Ampul-3'lü Kit Akıllı Aydınlatma Philips Hue Ağ Bağlantılı Led Ampul-3'lü Kit Akıllı Aydınlatma

Philips Hue Ağ Bağlantılı Led Ampul-3'lü Kit Akıllı Aydınlatma

Philips Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 930308)

Işıkla oynayın ve 16 milyon renk arasından istediğinizi seçin

Hue uygulamasındaki 16 milyon renk arasından ruh halinize uygun ışık rengini seçerek ışıkla oynayın. Sevdiğiniz bir fotoğrafı seçin ve o özel anı ışık huzmeleriyle yeniden yaşayın. Favori ışık ayarlarınızı kaydedin ve istediğiniz zaman tek bir parmak hareketiyle geri çağırın.

Philips Hue ışıklarınızı filmlerle ve müzikle senkronize edin

TV izleme deneyiminizi tüm odaya yayın ya da oyun deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyın. Alternatif olarak, ışığı favori müziğinizle senkronize ederek istediğiniz odayı dans pistine çevirin ve her ritmi doyasıya yaşayın. Işığın müziğinize nasıl tepki verdiğini görün. Bir üçüncü taraf uygulaması indirin ve Philips Hue ile yapabileceğiniz büyüleyici şeyleri keşfedin.


Sıcak beyazdan serin parlak gün ışığına

Güzel, doğal beyaz ışık seçenekleriyle her an için doğru ambiyansı ayarlayın. Uygulamayı kullanarak kontrolü ele alın ve ambiyansı siz belirleyin. Enerjik gün ışığından, rahatlatıcı sıcak beyaz ışığa herhangi bir beyaz ışık tonunu ayarlayın. Ne çok aydınlık. Ne çok karanlık. Tam istediğiniz gibi.

Işıkla enerji toplayın, konsantre olun, okuyun ve dinlenin

Işık ruh halimizi, davranışlarımızı, uyanıklığımızı ve rutinlerimizi etkiler. Uygulama aracılığıyla yaşadığınız ana en uygun ışığı ayarlayarak günlük rutinlerinizi keyif aldığınız anlara dönüştürün. Philips Hue enerji toplamanıza, konsantre olmanıza, okumanıza ve dinlenmenize yardımcı olur.. Kendinizi farklı hissedin. Kendinizi daha iyi hissedin.

Size özel gün doğumuyla rahatça uyanın

Uykunuzu düzene sokun ve her sabah yeni bir başlangıç için rahatça uyanın. Philips Hue yataktan güzel kalkmanıza yardımcı olur. Kademeli olarak artan ışık yoğunluğu, alarmın kaba sesi yerine güneş ışığıyla doğal bir şekilde uyandığınızı hissetmenizi sağlar.

Işıklarınızı her yerde kontrol edin

Nerede olursanız olun ışıklarınızı uzaktan kontrol edebilirsiniz. Evden çıkarken ışıklarınızı kapatmayı unutup unutmadığınızı kontrol edin ve geç gelecekseniz de eve gelmeden istediğiniz zaman ışıklarınızı açın. Coğrafi sınırlama teknolojisi sayesinde ışıklarınız eve geldiğinizde otomatik olarak sizi karşılayabilir ve evden çıkarken kapanabilir. Akıllı ve kullanışlı yollarla hayatınızı sadeleştirin ve huzurlu olun.

Kolay ev otomasyonu için ışık programları oluşturun

Philips Hue, Philips Hue uygulamasındaki program işlevini kullanarak siz evde değilken evdeymişsiniz izlenimi yaratabilir. Eve geldiğinizde ışıkların açık olması için ışıkları önceden belirlenmiş bir zamanda açılacak şekilde ayarlayın. İsterseniz odaları farklı zamanlarda aydınlanacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Ayrıca ışıkların gece kademeli olarak kapanmasını da ayarlayabilirsiniz; böylece ışıkları açık bırakıp bırakmadığınızı düşünerek endişelenmezsiniz.

Işıkları kendi yönteminizle kontrol edin

Philips Hue ışıklarınızı Bridge'e bağlayın ve sınırsız olasılığı keşfetmeye başlayın. Philips Hue uygulamasıyla ışıklarınızı akıllı telefonunuzla veya tabletinizle kontrol edebilir ya da ışıklarınızı kontrol etmek için sisteminize anahtar ekleyebilirsiniz. Eksiksiz bir Philips Hue deneyimi için zamanlayıcı, bildirim, alarm ve daha fazlasını ayarlayın.

50 adede kadar Philips hue ışığı bağlayın

Philips Hue Bridge'e (birlikte verilir) 50 adede kadar Philips Hue lambası ve 10 adede kadar aksesuar bağlayabilirsiniz. Bir başlangıç setiyle işe başlayın ve aydınlatma armatürü, anahtar gibi diğer Philips Hue ürünlerinden ekleyin. Daha sonra iOS ve Android akıllı cihazlar için sezgisel Philips Hue uygulamasını kullanarak ışıklarınızı tek bir parmak hareketiyle kontrol edebilirsiniz. Philips Hue ışıklarınızı kontrol etmek için düşük güç tüketimli, güvenli ve güvenilir ZigBee teknolojisini kullanır. Sisteme sürekli olarak yeni özellikler ve geliştirmeler eklenir. Philips Hue ürününüzün yazılım ve ürün yazılımı güncellemeleri sorunsuz bir şekilde kablosuz olarak gerçekleştirilir.

Apple HomeKit teknolojisiyle uyumludur

Philips Hue Beyaz başlangıç seti Apple HomeKit teknolojisiyle uyumludur. Hiçbir düğmeye dokunmadan Siri'den ışıklarınızı açmasını veya kısmasını ya da ön ayarları geri çağırmasını isteyin. Üçüncü taraf uygulamalarla ışıklarınızı diğer Apple HomeKit özellikli cihazlara da bağlayabilirsiniz.

Ampuller

 • Armatür: E27 vidalı taban bağlantısı
 • Biçim: A19
 • Ömür: 25.000 saat
 • Watt: 6,5 W
 • Lümen: 800 lm
 • Işık çıkışı: 16 milyon renk, işlevsel beyaz ışık, beyazın tüm tonları
 • Lümen çıkışı: 2000 K'de 145 lm, 3000 K'de 210 lm, 4000 K'de 250 lm, 6500 K'de 230 lm
 • Yükseltilebilir yazılım: Evet
 • Başlatma: Anında %100 ışık verimi
 • Ebatlar: Yükseklik: 71 mm Genişlik: 50 mm

Desteklenenler

 • IOS: 7veya üzeri
 • HomeKit ile uyum: iOS 9 veya üzeri
 • Android: 2.3 veya üzeri

Ürün Yorumları