Philips GC9682-80 PerfectCare Elite Plus Buhar Kazanlı Ütü

Ürün Kodu: 958082
- GTIN: 8710103829102
Philips Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

Philips PerfectCare Elite Plus GC9682/80 Buhar Kazanlı Ütü Ütü

 • PHILIPS GC9682/80 PERFECTCARE
 • En hızlı ve en güçlü ütü* artık daha da akıllı
  Akıllı otomatik buhar özellikli
  600 g'a kadar şok buharÇıkarılabilir 1,8 L su haznesiOptimalTEMP TeknolojisiOtomatik ve sessiz buhar
 • ELITE PLUS BUHAR KAZANLI ÜTÜ
  Kullanım kolaylığı sağlayan akıllı otomatik buhar özelliğine sahip ultra hafif ütümüz PerfectCare Elite Plus, dünyadaki en güçlü ve en hızlı buhar kazanlı ütüdür. Isı ayarı gerekmez. Sıfır yanık riski.

 • OptimalTEMP teknolojisi, ısı ayarı gerektirmez
  Kotlardan ipekli kumaşlara kadar her şeyi ütüleyin; ısı ayarı gerektirmez. OptimalTEMP teknolojisi sayesinde ayar yapmanıza gerek yoktur. Kıyafetleri önceden ayırmanıza veya ütünün ısınmasını ve soğumasını beklemenize gerek kalmaz. Dilediğiniz zaman istediğiniz kumaşı ütüleyebilirsiniz. • Sıfır yanık riski
  OptimalTEMP teknolojisi sayesinde bu ütünün hiçbir ütülenebilir kumaşta yanığa neden olmayacağını garanti ediyoruz. Ütüyü kumaşlarınızın veya ütü masasının üzerinde bırakabilirsiniz. Sıfır yanma ve parlama riski.

 • Bağımsız olarak test edilmiştir ve onaylanmıştır
  Woolmark Gold onay damgası, ürünün her türlü yün kumaşta güvenle kullanılabileceğini garanti eder. Tüm markalar arasında yalnızca OptimalTEMP teknolojisine sahip buharlı ütülerimiz bu sertifikaya sahiptir.
 • Üstün kırışık giderme için güçlü buhar
 • Sürekli buhar en kalın kumaşları bile kolayca ütüler. İstediğiniz anda elinizin altında olan ekstra şok buhar sayesinde inatçı kırışıklıkların yok oluşunu izleyin. Bu ekstra buhar, giysileri ve perdeleri havalandırmak amacıyla kullanabileceğiniz dikey buhar püskürtme için idealdir.

 • Daha hızlı ve kolay ütüleme için akıllı otomatik buhar
  DynamiQ akıllı sensörümüz, ütünün ne zaman ve nasıl hareket ettiğini tam olarak bilir ve daha kolay ütüleme ve hızlı sonuçlar için en çok ihtiyaç duyduğunuzda güçlü buhar sağlar.


 • Hafif ve kullanımı rahat ütü
  Ütü son derece hafiftir ve kullanımı rahattır, kolayca kayar ve bilekteki baskıyı azaltır. Minimal ağırlığı, perdeler ve askıdaki giysiler için dikey buhar püskürtmeyi kolay ve etkili kılar.

 • Üstün kayma ve dayanıklılık sunan T-ionicGlide taban
  T-ionicGlide, üstün kayma performansı ve çizilmeye karşı maksimum dayanıklılık için en iyi tabanımızdır. Paslanmaz çelik taban, sıradan bir alüminyum tabana göre iki kat daha serttir. Gelişmiş titanyum katmana sahip patentli 6 katmanlı kaplamamız, en hızlı sonuçlar için zahmetsiz biçimde kayar.

 • Uzun ömürlü performans için kolay ve verimli kireç temizleme sistemi
  Düzenli olarak kireç temizleme işlemi yapmak ütünüzü korur, ömrünü uzatır ve en iyi buhar performansını sağlar. Özel Easy De-Calc Plus sistemimiz kireci sürekli olarak toplar ve gösterge ışığı ve sesli sinyalle, boşaltılması gerektiğinde sizi bilgilendirir. Fişi çekip suyu ve kireç parçacıklarını akmaya bırakın.

 • Minimum sesle güçlü ütü
  Susturucu buhar filtreleri, buhar sesini en aza indirir ve sesi emen platform, taban ünitesindeki titreşim sesini azaltır. Böylece güçlü buharımız televizyon, müzik veya ailenizin sesini bastırmaz.

 • Ütü gözetimsiz bırakıldığında devreye giren otomatik kapanma sistemi
  Otomatik kapanma işlevi, buhar kazanlı ütünüz birkaç dakika kullanılmadığında ütünüzü otomatik olarak kapatarak enerjiden tasarruf eder ve içinizin rahat etmesini sağlar.

 • Güvenli ve kolay taşıma için taşıma kilidi
  Evde kolayca taşımak için ütünüzü güvenli bir şekilde ütü istasyonuna kilitleyin ve sıcak ütü tabanınıza temas etme riskini azaltın.

 • ECO modu ile enerji tasarrufu yapın
  Enerji tasarrufu yapın ve yine aynı harika sonuçları elde edin. ECO modu, daha az buhar gerektiren kumaşlarda enerji tüketiminizi azaltır.


 • Kolay doldurma için geniş ve çıkarılabilir su haznesi
  1,8 litrelik şeffaf su haznesi, 2 saate kadar sürekli kullanım sunar. Su haznesi boş olduğunda gösterge ışığı size hatırlatma yapar ve geniş doldurma deliği sayesinde istediğiniz zaman musluk altında kolayca doldurabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Sürekli Buhar (g/dk)65 gr/dk
Şok Buhar (g/dk)600 gr/dk
TabanT-ionicGlide
Otomatik KapanmaVar
Su Hazne Kapasitesi1800 ml

Güç

Güç2700 W

Hazne Yapısı

Çıkarılabilir Su HaznesiVar

Diğer

Taşıma KilidiVar

Genel Özellikler

MenşeiEndonezya
Garanti24
MarkaPhilips

Ürün Yorumları