Philips GC9650/80 PerfectCare Elite Silence Buhar Kazanlı Ütü

 • Philips GC9650/80 PerfectCare Elite Silence Buhar Kazanlı Ütü
 • Philips GC9650/80 PerfectCare Elite Silence Buhar Kazanlı Ütü
Philips GC9650/80 PerfectCare Elite Silence Buhar Kazanlı Ütü Philips GC9650/80 PerfectCare Elite Silence Buhar Kazanlı Ütü

Temel Özellikler

 • Ütü Tipi: Buhar İstasyonlu
 • Güç: 2200 w - 2500 w
Philips GC9650/80 PerfectCare Elite Silence Buhar Kazanlı Ütü
1.092,00 TL KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺11,90 %16 İNDİRİMLİ Önceki Fiyat: 1.299,00 TL SATIN AL
Kargo Süresi
3 İş Günü İçinde Kargolanır.

Ürün Bilgisi

En hızlı ütüleme için en güçlü buhar*

 • Akıllı Ütü Elite Silence, Philips'in Sessiz buhar teknolojisine sahip; sessiz ancak ultra güçlü en iyi buhar kazanlı ütüsüdür. Kottan ipek kumaşlara tüm giysileri sıcaklık ayarı yapmadan ütüleyin. Ütülenebilir tüm giysilerde yanma riski yaratmadığı garanti edilir.
 • Cihazınızın ömrünü uzatmak için etkin ve kolay bir şekilde kirecini çözün Ultra uzun ömürlü buhar performansı: Philips'in özel ve ideal olarak konumlandırılmış Daha Kolay Kireç Giderme özelliği kireç birikimini önlemek ve buhar kazanlı ütünüzün ömrünü uzatmak için ideal çözümü sunar. Ütünüz, temizleme zamanını ışık ve ses ile size hatırlatır. Cihaz soğukken Kolay Kireç Giderme düğmesini açın ve kirli suyu ve kireci bir kabın içine alın.
 • ECO modu ile enerji tasarrufu ECO modu kullanarak daha az buhar ile ütüleme sonuçlarından taviz vermeden enerjiden tasarruf edebilirsiniz. Daha hızlı ütüleme için daha fazla buhar üreten Turbo moda geçin.
 • Ekstra uzun buhar hortumu ve güvenlik eldiveni dahildir Buhar kazanlı ütünüz serideki diğer ürünlerden daha uzun buhar hortumuna ve güç kablosuna sahiptir. Perdeleri veya giysileri dikey olarak çok daha kolay bir şekilde ütülemenizi sağlar. Bu model aynı zamanda bir güvenlik eldiveni içerir. Dikey ütüleme sırasında perdeleri veya giysileri tutarken ellerinizin korunmasını sağlar.
 • Hafif olan bu ütü ile ütü yapmak daha kolay ve daha rahat Buhar kazanlı ütünüz ideal ağırlıktadır. Son derece hafiftir ve kullanımı rahattır. Giysilerinizin üzerinde kolayca kayar, en zor kırışıklıkları bile anında açar ve bileğinizdeki basıncı azaltır. Ayrıca dikey buhar püskürtme oldukça kolay ve etkilidir. Artık ceketler, elbiseler gibi hassas kumaşların ve hatta ütülemesi zor olan pileli, süslemeli, düğmeli vb. giysilerin kırışıklıklarını rahat ve etkili bir şekilde dikey olarak açabilirsiniz.
 • Sıcaklık ayarı gerekmeden kottan ipekli kumaşlara kadar tüm kumaşları ütüleyin Artık kottan ipekli kumaşlara tüm giysileri sıcaklık ayarı yapmadan ütüleyebilirsiniz. Ütülenebilir tüm kumaşlarda yanma riski yaratmadığı garanti edilir. Hassas bir şekilde taban sıcaklığını kontrol eden 1) Gelişmiş Akıllı Kontrol İşlemcisi devrim niteliğinde bir teknolojidir, daha güçlü ve sürekli buhar akışı sağlayan 2) Ultra Güçlü Çok Bölmeli Siklonik buhar motoru daha güçlü ve sürekli buhar sağlar ve ultra hafif ütü, ütüleme işlemini kolaylaştırır ve hızlandırır.
 • Musluk suyu ile kullanılabilir; ütüleme sırasında istediğiniz zaman yeniden doldurun Buhar kazanlı ütünüz musluk suyuyla kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Ütüleme sırasında haznedeki su bittiğinde beklemeden veya cihazı kapatmak zorunda kalmadan hazneyi kolayca doldurabilirsiniz.
 • Sıcak ütü tabanını ütü masasına güvenle bırakabilirsiniz Philips yenilikçi Akıllı Çip teknolojisinin ütülenebilir kumaşlarda yanma riski yaratmadığı garanti edilir. Ütünüzü ütüleme sırasında ütü istasyonuna geri koymanız gerekmez. Sıcak ütü tabanını ek altlık aksesuarı olmadan doğrudan giysilerin ya da pamuk ütü masası kılıfının üzerine bırakabilirsiniz. Ütülenebilir giysilerinize ya da ütü masasına zarar vermez. Bu sayede az bilek gücüyle çok daha kolay ütü yapabilirsiniz.
 • Güvenli otomatik kapanma özelliği cihazı otomatik olarak kapatır Güvenli otomatik kapanma özelliği sayesinde 10 dakika boyunca kullanılmayan cihaz enerji tasarrufu için otomatik olarak kapanır.
 • Sessiz buhar teknolojisi: Minimum ses ile güçlü buhar Ailenizle birlikteyken ya da TV izlerken buhar sesinden rahatsız olmadan ütü yapmanın keyfini çıkarın. Sessiz buhar teknolojisi, sessiz ancak oldukça güçlü buhar sağlıyor. Buhar kazanlı ütünüz, buhar sesini azaltan susturucu buhar filtreleri ve tabanda pompa sesini azaltan ses emici platform ile donatılmıştır.
 • Bağımsız tekstil uzmanları tarafından test edildi ve onaylandı Bu ütü mükemmel ütüleme performansı bakımından DWI, IWTO, Woolmark gibi bağımsız tekstil uzmanı kuruluşlar tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır. Woolmark Giysi Bakım programı, tüketicilerin The Woolmark Company tarafından yünlü ürünlerde kullanımı onaylanan kaliteli ürünleri ayırt edebilmesine olanak sağlar. Akıllı Çip teknolojisi sayesinde Philips, şimdiye kadar Woolmark Gold standardını almaya layık görülen tek markadır. Woolmark tarafından onaylanan giysi bakım ürünlerinin tüm yünlü kumaşlarda kullanıma uygun olduğuna emin olabilirsiniz.
 • En iyi kayma performansı sunan tabanımız Entegre titanyum oksit katmanlı, en iyi kayma performansı sunan ve çizilmelere karşı dayanıklı 5 yıldızlı tabanımız
 • 7,5'e varan bar basıncı Buhar ne kadar fazla olursa ütüleme işlemi o kadar hızlı şekilde tamamlanabilir. Kesintisiz üretilen buhar gücü kumaşlara derinlemesine nüfuz ederek ütü işini hızlandırır ve daha etkili kılar. Buhar gücü ihtiyaçlarınıza uygun şekilde ayarlanabilir.
 • En hızlı ütüleme sonuçları için en güçlü buhar* Yenilikçi buhar motoru ultra güçlü buhar üretir ve kumaşlara derinlemesine nüfuz ederek ütü işini hızlandırır ve daha etkili kılar. Buhar gücü ihtiyaçlarınıza uygun şekilde ayarlanabilir.

Teknik spesifikasyonlar

 • Kireç önleme
  Kireç temizleme hatırlatıcısı
  Evet
  Kireç temizleme solüsyonu
  Daha Kolay Kireç Giderme
  Musluk suyu kullanılabilir
  Evet
 • Hızlı ve güçlü kırışıklık giderme özelliği
  Sürekli buhar çıkışı
  140 g/dk
  Akıllı Çip teknolojisi
  Evet
  Güç
  2400 W
  Güvenli mola
  evet
  Sessiz Buhar Teknolojisi
  evet
  Taban
  T-ionicGlide
  Şok buhar
  450 g
  Buhar çıkışı kontrolü
  Evet
  Sivri buhar ucu
  Evet
  Değişken buhar ayarları
  Evet
  Dikey buhar püskürtme
  Evet
  Basınç
  7,5 bar'a kadar
 • Sürdürülebilirlik
  Enerji tasarrufu modu
  Evet
 • Ağırlık ve boyutlar
  Ambalaj boyutları (GxYxU)
  31 x 35 x 51 cm
  Ürün boyutları (GxYxU)
  23,3 x 28,5 x 45,3 cm
  Ütü ağırlığı
  0,8 kg
  Ütü + taban ağırlığı
  5,1 kg

Ürün Yorumları

Taksit Planı

Yükleniyor...
Ütü Kategorisinin Çok Satan Ürünleri