Philips Fc 9210 Marathon Elektrikli Süpürge

Philips Fc 9210 Marathon

Philips Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 83871)

Philips FC 9210 Torbasız Elektrikli Süpürge

Philips Marathon Torbasız elektrikli süpürge FC9210/01 HomeCare Üçlü aktif başlıklıTorbasız
Üçlü Aktif başlık
Süper Temiz Hava HEPA filtresiGenel BilgiPhilips'in yeni Cyclone Filter teknolojisi sayesinde, torbasız Marathon azalmayan bir emiş gücü sağlar. Etkili tasarımı ve 2000 Watt'lık motoru ile sınıfında en yüksek düzeyde emiş gücüne sahiptir ve torbasız en hızlı elektrikli süpürgedir.
Marathon, toz torbasıyla uğraşmak zorunda olmadan yüksek ve uzun süreli bir emiş gücü sağlar. Şeffaf toz bölmesi ve Üçlü Aktif başlığı ile üç temizleme işlemini aynı anda yaparTorbasız SistemMarathon'un yeni Cyclone Filter teknolojisi sayesinde artık toz torbalarına gerek kalmaz
Sürekli Aynı Seviyede Bir Emiş Gücü
Cyclone Filter teknolojisi sayesinde, Marathon emiş gücünü daima aynı seviyede tutar; standart torbasız elektrikli süpürgelerde ise filtre tıkanmaya başladığında emiş gücü azalmaya başlar.Güçlü ve SessizMarathon'un 2000 Watt'lık güçlü motoru, kendi sınıfındaki bir elektrikli süpürgede olabilecek en yüksek emiş gücünü sağlar: 350 Watt. Ayrıca, etkili tasarımı sayesinde, piyasadaki torbasız elektrikli süpürgelerin en sessizidir.Üçlü Aktif BaşlıkÜçlü Aktif başlık, tek bir süpürme hareketi ile, yerlerinizi üç farklı şekilde temizler. Çift eklemli yapısı ve aerodinamik tasarımlı emme kanalı sayesinde emiş gücünün etkinliği en üst seviyeye çekilir. İki yan fırça, toz ve kirin kolayca biriktiği mobilya ve süpürgelikleri tamamen temizler. Başlığın ucundaki geniş ağız kağıt parçaları, ataş, kırıntı, tüy gibi nesneleri kolayca emer.
Süper Temiz Hava HEPA Filtresi
Bu özel filtre, hava odaya tekrar verilmeden önce, tozun %99,5'ini yakalar, böylece tozdan tamamen arındırılmış bir ortam sağlar.Teknik VerilerGüç : 1800 IEC/2000 Maks. W
Maks. emiş gücü : 350 W
Hava boşaltma : 37 l./sn.
Düşük basınç : 28,5 (kPa)
Boyutlar (UxGxY) : 47 x 32 x 34 cm. cm.
Ağırlık : 7.2 kg.
Ses düzeyi : 76 dB (A)
Toz bölmesi kapasitesi : 2 l.KolaylıklarıKenara koyma ve saklama yardımı
Kordon toplama
Dönebilen ön tekerlek
Menteşeli sap : Kolayca taşınabilmesi için üstte
Büyük arka tekerlekler : En geniş hareket kabiliyeti için dönebilen ön tekerlek
360º dönebilen hortum : çok geniş bir hareket kabiliyeti için
Tek dokunuşla açma düğmesi : Toz bölmesinin hızlı ve kolay bir şekilde boşaltılabilmesi için
Elektronik kontrol : Emiş gücünü kolayca ayarlamanıza olanak verir
XXL kordon : 12 m. yarıçaplı bir alan içinde temizlik için Şeffaf toz bölmesi : Emilen tozu ve kiri gösterir
Ek parçalar : Fırça, aralık başlığı, küçük başlık
Hızlı değişim birleştirme sistemi : tüm başlıklarda ve parçalarda vardır, kolay takılmalarını ve yerlerinde güvenli bir şekilde durmalarını sağlar
Saklama köprüsü : Tutma yerindeki parçalar için
Uzayabilen boru(lar) : Metal
Kauçuk tekerlekler : Zarif, sert zeminlerin çizilmemesi için
Tedarikçi firma tarafından iki yıl garantilidir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Soru

Filtre silindirini nasıl temizlerim?

Yukarıda

Temiz bir filtre silindiri yüksek emiş gücü sağlar. En iyisi süpürgeyi her kullanışınızdan sonra filtreyi temizlemektir.

Philips'in farklı temizleme sistemlerine sahip çeşitli torbasız elektrik süpürgeleri bulunduğundan, ürüne özel talimatlar için lütfen kullanım kılavuzuna başvurun.

Yukarıdaki çözüm sorununuzu çözmenize yardımcı olmadıysa, lütfen Philips Müşteri Destek Merkezi'yle bağlantıya geçin.

Soru

Toz kovasını ne zaman boşaltmalıyım?

Yukarıda

Toz seviyesi yuvarlak diske eriştiğinde kova boşaltılmalıdır. Optimum performans için filtre silindirini de temizlemenizi öneririz.

Kullanım kılavuzunda daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Eğer yukarıdaki çözüm sorununuzu çözmenize yardımcı olmadıysa, lütfen Philips Müşteri Destek Merkezi'yle bağlantıya geçin.

Soru

Elektrikli süpürgemi kullanırken bazen elektrik çarpıyor, ne yapmalıyım?

Yukarıda

Olası neden
Elektrikli süpürgenizi özellikle havadaki nemin az olduğu odalarda kullanırken, cihazınızın üzerinde statik elektrik birikir. Bu nedenle cihazınızın borusuna veya diğer çelik kısımlarına dokunduğunuzda elektrik çarpabilir. Bu çarpmalar size veya cihaza zarar vermez.

Çözüm
Bu rahatsızlığın önüne geçmek için boruyu sık sık odadaki diğer metal nesnelere değdirerek cihaz yükünü boşaltın (örneğin, masanın veya sandalyenin ayakları, radyatör vb.).Ayrıca odaya su koyarak nem seviyesini artırmanızı da öneririz. Örneğin, radyatörünüze içi su dolu kaplar asabilir veya radyatörlerinizin üzerine veya yakınına su dolu kaplar yerleştirebilirsiniz.


Eğer yukarıdaki çözüm sorununuzu çözmenize yardımcı olmadıysa, lütfen Philips Müşteri Destek Merkezi'yle bağlantıya geçin.

Soru

Egzoz filtresini suyla temizleyebilir miyim?

Yukarıda

Sadece yıkanabilir egzoz filtreleri suyla temizlenebilir. Yıkanabilir bir egzoz filtreniz olduğundan emin olmak için filtre çerçevesine bakın. Filtre çerçevesinin üzerinde 'yıkanabilir' yazıyorsa filtre suyla temizlenebilir.

Örnek: Philips yıkanabilir ultra temiz hava filtresi 13


Yıkanabilir egzoz filtrelerinin musluk suyu altında dört kez yıkandıktan veya yıkanmadan iki yıl kullanıldıktan sonra değiştirilmesi gerekir.
Yeni filtreler www.philips.com/shopadresinden edinilebilir.

Kullanım kılavuzunda daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Eğer yukarıdaki çözüm, sorununuzu çözmenize yardımcı olmadıysa, lütfen ülkenizdeki Philips Müşteri Destek Merkezi'yle bağlantıya geçin.

Soru

Koku tanecikleri insan sağlığına zararlı olabilir mi?

Yukarıda

Philips koku tanecikleri talimatlara uygun kullanıldığında zararlı değildir. Cilde ve göze doğrudan temasından kaçının ve tanecikleri çocukların erişemeyeceği bir yerde tutun. Cilde temas etmesi durumunda, cildinizi derhal bol su ve sabunla yıkayın. Göze temas etmesi durumunda, bol suyla temizleyin ve gerekliyse tıbbi yardım alın. Küçük çocuklar tanecikleri yutarsa, tıbbi yardım alın.

Ürün Yorumları