• Philips Bt 110 Bluetooth Hoparlör
  • Philips Bt 110 Bluetooth Hoparlör
Philips Bt 110 Bluetooth Hoparlör Philips Bt 110 Bluetooth Hoparlör

Philips Bt 110 Bluetooth Hoparlör

Philips Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 949860)

Küçük boyut, büyük bas

Bluetooth®

Sıçramaya dayanıklı

Birlikte verilen askı

8 saat, şarj edilebilir pil

Bluetooth aracılığıyla kablosuz müzik akışı

 

Bluetooth, kısa mesafelerde kullanılabilen güvenilir ve enerji tasarruflu bir kablosuz iletişim teknolojisidir. Bu teknoloji, iPod/iPhone/iPad veya akıllı telefonlar, tabletler ve hatta dizüstü bilgisayarlar gibi herhangi başka bir Bluetooth özellikli cihaza kolay kablosuz bağlantı sağlar. Böylece en sevdiğiniz müzikleri veya oyun ve videoların seslerini bu hoparlörden kablosuz olarak kolayca dinleyebilirsiniz.

Yüksek ve bozulmayan ses için gürültü önleme fonksiyonu

 

Gürültü önleme fonksiyonu pil zayıfken bile yüksek kaliteyi koruyarak daha yüksek sesle müzik dinlemenize olanak sağlar. 300 mV ve 1000 mV aralığındaki giriş sinyallerini kabul eder ve hoparlörlerinizin gürültü nedeniyle zarar görmesini önler. Bu dahili fonksiyon, amplifikatörden geçerken müzik sinyallerini izler ve gürültüden kaynaklanan ses bozulmalarını ses seviyesini etkilemeden önleyerek tepe değerlerini amplifikatör aralığında tutar. Portatif hoparlörün müziksel tepe değerleri üretme becerisi pil gücüyle birlikte düşer ancak gürültü önleme özelliği düşük pilden kaynaklanan tepe değerlerini düşürerek müziğin bozulmasını engeller.

Dış mekan kullanımı için ideal olan sıçramaya dayanıklı tasarım (IPX4)

 

Suya dayanıklı tasarım ıslak ve yağmurlu ortamlarda keyfinizden ödün vermemenizi sağlar. Katı IPX4 standartlarına göre test edilmiş dahili bileşenlerin çevresel unsurlara karşı koruma sağladığı kanıtlanmıştır. Böylece müzik keyfi banyoda, mutfakta ve hatta hava koşulları nasıl olursa olsun dış mekanda bile devam eder.

Birlikte verilen ince örgülü askıyla cihazınızı istediğiniz yere taşıyın

 

Birlikte verilen askımız canlı ve ince örgülü kumaştan üretilmiştir ve bir moda aksesuarı olacak kadar şıktır.

Eller serbest telefon görüşmeleri için dahili mikrofon

 

Bu hoparlör, dahili mikrofonu sayesinde aynı zamanda bir hoparlörlü telefon olarak çalışır. Bir arama geldiğinde müzik duraklatılarak, hoparlör ile konuşmanıza olanak sağlanır. İş toplantısı yapabilir ya da partideyken bir arkadaşınızı arayabilirsiniz. Her iki durumda da mükemmel çalışır.

Her yerde müzik çalabilmeniz için dahili şarj edilebilir pil

 

Her yerde ve her zaman yüksek sesle müzik çalın. Dahili şarj edilebilir pil, birbirine dolanan güç kablolarıyla uğraşmadan ve elektrik prizi aramak zorunda kalmadan kişisel müziklerinizi dinlemenizi sağlar. Artık harika müziklerin tadını taşınabilirlik özgürlüğü ile çıkarabilirsiniz.

Neredeyse tüm elektronik cihazlarla kolay bağlantı için ses girişi

Ürün Yorumları

En Çok Satan Bluetooth Hoparlör Modelleri