Philips BRI861/00 Lumea Essential IPL Lazer Epilasyon Cihazı

Model: BRI861/00
 • Philips BRI861/00 Lumea Essential IPL Lazer Epilasyon Cihazı
 • Kolay ve uzun süreli tüy azaltma

  • Evinizin rahatlığında, konforlu kullanım için uyarlandı

   Evinizin rahatlığında, konforlu kullanım için uyarlandı

   Philips Lumea, IPL (Yoğunlaştırılmış Işık Teknolojisi) adı verilen ve profesyonel güzellik salonlarında kullanılan teknolojiyi temel alan ışık bazlı yenilikçi bir teknoloji kullanır. Philips bu teknolojiyi evinizin rahatlığında, güvenli ve etkili biçimde kullanabilmeniz için tasarladı. Philips, devrim niteliğindeki tüy alma sistemimizi geliştirmek için önde gelen dermatologlarla işbirliği yaptı. 10 yıldan uzun süredir 2000'den fazla kadınla kapsamlı tüketici araştırmaları gerçekleştirdi.

  • Pürüzsüz bir cildin keyfini çıkarın

   Pürüzsüz bir cildin keyfini çıkarın

   Philips Lumea tüy köklerine yumuşak ışık atışları uygular. Bunun sonucunda uzayan tüy miktarı zaman içerisinde azalır. Bu işlemin düzenli olarak tekrar edilmesiyle tüylerden arınmış, yumuşak ve pürüzsüz bir cildin keyfini çıkarabilirsiniz.

  • Zahmetsiz ve etkili

   Zahmetsiz ve etkili

   Klinik çalışmalarımız, iki haftada bir gerçekleştirilen dört uygulamadan sonra tüylerin önemli ölçüde azaldığını ve ipeksi, pürüzsüz bir cilde ulaşıldığını göstermiştir. Bu sonuçları korumak için gerektiğinde işlemi tekrarlamanız yeter. İşlemler arasındaki süre, tüylerinizin tekrar çıkma süresine göre değişir. - Resmi büyütmek için lütfen sayfanın en üstündeki resim galerisinde yer alan resme tıklayın

  • Farklı tüy ve cilt tiplerine uygun

   Farklı tüy ve cilt tiplerine uygun

   Philips Lumea, doğal rengi kumral, kahverengi ve siyah olan tüylerde kullanım için uygundur. Diğer ışık bazlı uygulamalar gibi Philips Lumea da kızıl, açık sarışın veya beyaz/gri tüylerde kullanım için uygun DEĞİLDİR. Bu ürün koyu ciltler için de uygun DEĞİLDİR.

  • Hassas bölgelerde bile güvenli ve etkili

   Hassas bölgelerde bile güvenli ve etkili

   Yüzünüzdeki (dudak üstü, çene ) ve bacaklar, koltuk altı, bikini bölgesi, karın ve kol gibi vücut bölgelerindeki tüylerden kurtulmak için güvenle kullanın.

  • Cilt Tonu Sensörü

   Cilt Tonu Sensörü

   Entegre cilt tonu sensörü, her seansın başında ve zaman zaman seans sırasında uygulama yapılan cildin tonunu kontrol eder. Bu ürünün kullanılamayacağı kadar koyu bir cilt tonu algılarsa sensör uygulamayı otomatik olarak durdurur.

  • Ayarlanabilir beş ışık enerji seviyesi

   Ayarlanabilir beş ışık enerji seviyesi

   Philips Lumea nazik, ancak etkili bir uygulama için ayarlanabilir beş ışık enerji seviyesine sahiptir. Philips Lumea'nın IPL işlemi doğru kullanıldığında hassas ciltler ve hassas bölgeler için bile güvenli ve naziktir.

  • Daha kısa uygulama süresi için %25 daha hızlı*

   Daha kısa uygulama süresi için %25 daha hızlı*

   Daha hızlı uygulama ve daha iyi görüş açısı için optimize edilmiş tasarıma sahip daha büyük pencere

  • Cildinize karşı hassas

   Cildinize karşı hassas

   Cildinize karşı hassas

  • Daha rahat uygulama için Kaydırarak Uygulama modu

   Daha rahat uygulama için Kaydırarak Uygulama modu

   Daha rahat ve kesintisiz uygulama için kaydırarak ürünü kullanma rahatlığı sağlar.

  • Yedek parça yok, ek masraf yok

   Yedek parça yok, ek masraf yok

   Philips Lumea, ek bir malzemeye gerek duymadan kullanabileceğiniz eksiksiz bir çözümdür. Daha da önemlisi, yedek lamba ya da jel gerektirmez.

Yükleniyor...