Philips AT620/14 AquaTouch Islak&Kuru Tıraş Makinesi

 • Philips AT620/14 AquaTouch Islak&Kuru Tıraş Makinesi
 • Philips AT620/14 AquaTouch Islak&Kuru Tıraş Makinesi
 • Philips AT620/14 AquaTouch Islak&Kuru Tıraş Makinesi
Philips AT620/14 AquaTouch Islak&Kuru Tıraş Makinesi Philips AT620/14 AquaTouch Islak&Kuru Tıraş Makinesi Philips AT620/14 AquaTouch Islak&Kuru Tıraş Makinesi

Temel Özellikler

 • Çalışma Tipi: Şarjlı
Philips AT620/14 AquaTouch Islak&Kuru Şarjlı Tıraş Makinesi
113,40 TL KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺5,90 %29 İNDİRİMLİ Önceki Fiyat: 159,00 TL SATIN AL
Kargo Süresi
3 İş Günü İçinde Kargolanır.

Ürün Kodu: 646680

Ürün Bilgisi

 • Aquatec: köpüklü veya kuru tıraş özellikleriyle ferahlatıcı ıslak tıraşTıraş makinesinin Aquatec özelliği makineye %100 su geçirmezlik sağlar. Ekstra cilt koruması için duşta en sevdiğiniz tıraş jeli veya köpükle kullanın. Aynı zamanda rahat kullanım için kuru tıraş da olabilirsiniz. Tıraş olduktan sonra tıraş makinenizi kolayca temizlemek için başlıkları çıkarın ve musluk suyunda durulayın.

 • CloseCut bıçakları ciltte kolayca kayarak pürüzsüz ve yakın tıraş sağlar.CloseCut bıçaklarının cildinizde rahatça kayan yuvarlak köşeleri vardır, böylece yakın ama rahat tıraş sonuçları alırsınız.

  2 yıla kadar tutarlı bıçak performansı.Maksimum performans için tıraş başlıklarınızı 2 yılda bir değiştirin.

  10 saatlik şarj, 30 dakikadan fazla kablosuz kullanım sağlar.Kablosuz kullanım ekstra rahatlık sağlar. 30 dakikadan fazla kablosuz olarak kullanabilirsiniz. Tamamen şarj olması 10 saat sürer.

  Ekstra hassasiyet ve tam kontrol için benzersiz ergonomik tutuş.Tıraş makinesinin kaymaz kaplamalı, ergonomik tutuş sağlayan gövdesi, yakın kontrol ve ekstra hassas tıraş olanağı sağlar.

 • Favoriler ve bıyık için mükemmel hassas düzeltici.Tam genişlikte hassas düzeltici, favorilerinizi ve bıyığınızı düzeltmek için mükemmeldir.

Ürün Yorumları

Taksit Planı

Yükleniyor...
Tıraş Makinesi Kategorisinin Çok Satan Ürünleri