• Philips 298P4QJEB/00 29" 5ms LED Monitör
  • Philips 298P4QJEB/00 29" 5ms LED Monitör
  • Philips 298P4QJEB/00 29" 5ms LED Monitör
Philips 298P4QJEB/00 29" 5ms LED Monitör Philips 298P4QJEB/00 29" 5ms LED Monitör Philips 298P4QJEB/00 29" 5ms LED Monitör

Philips 298P4QJEB/00 29" 5ms LED Monitör

Philips Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 650015)

Philips 298P4QJEB/00 29" 5ms Led Monitör

Özellikler

Kristal netliğinde, 2560x1080 piksel UltraWide HD

Bu en yeni Philips ekranlar, Kristal netliğinde, Quad HD 2560 x 1440 veya 2560 x 1080 piksel görüntüler sunar. Yüksek performanslı panelleri, yüksek yoğunluklu piksel sayısı ve 178/178 geniş izleme açısıyla kullanmanın yanı sıra Displayport, HDMI, Dual link DVI veya isteğe Thunderbolt gibi yüksek bant genişliğine sahip kaynakları destekleme özelliğine sahip olan bu yeni ekranlar, görüntülerinizin ve grafiklerinizin hayat kazanmasını sağlayacak. CAD-CAM çözümleri için olağanüstü ayrıntılı bilgilere ihtiyaç duyan ve 3D grafik uygulamaları kullanan bir profesyonel veya büyük hesap tabloları üzerinde çalışan bir finans sihirbazı olmanızdan bağımsız olarak, Philips ekranlar size Kristal netliğinde görüntüler sunar.

Kristal netliğinde görüntüler

MultiView teknolojisi

MultiView, aynı anda etkin çift bağlantı ve görüntülemeye olanak sağlar

Ultra yüksek çözünürlüklü Philips MultiView ekranla şimdi bağlantı dünyasının keyfini evinizin veya ofisinizin rahatlığında çıkarın. Etkin çift bağlantı ve görüntülemeye olanak sağlayan MultiView ile PC ve Dizüstü Bilgisayar gibi cihazlarla yan yana ve eş zamanlı çalışarak karmaşık çok görevli işleri kolaylıkla yerine getirebilirsiniz. Şimdi sağ tarafınızdaki set üstü kutusunda canlı futbol maçı izlerken, sol tarafınızdaki dizüstü bilgisayarda kolayca Internet'te gezinebilirsiniz. Küçük penceredeki sesli ve canlı haber yayınıyla gündemden haberdar olurken, en yeni blog'unuz üzerinde çalışabilirsiniz.

HDMI, Ekran Portu ve Dual link DVI özellikli SmartConnect

Bu Philips ekranlar birçok bağlantı özelliğinin yanı sıra yüksek çözünürlüklü sıkıştırılmamış video ve ses içeriğinin keyfini çıkarmanıza olanak sağlayan Dual link DVI, Ekran Portu, evrensel HDMI konektörü ile birlikte gelir. USB 3.0 seçeneği, bir yandan global bağlantıya sahip olurken bir yandan da üstün veri aktarım hızlarına ulaşmanızı sağlar. Kullandığınız kaynaktan bağımsız olarak, bu Philips ekranın yatırımlarınızın kısa süre içinde geri dönmesini sağlayacağından emin olabilirsiniz!

SmartConnect

SmartErgoBase

SmartErgoBase, kullanıcı dostu ergonomik ayar yapılmasını sağlar

SmartErgoBase, ergonomik ekran konforu sunan ve kabloların düzenlenmesini sağlayan bir monitör ayağıdır. Ayağın kullanıcı dostu yüksekliği, yana yatma özelliği, eğilme özelliği ve dönme açısı ayarları monitörün yorgun geçen bir günün fiziksel gerginliğini azaltacak ve maksimum konforu sağlayacak şekilde konumlandırılması için ayarlanabilir; kablo düzenleme özelliği kablolardan kaynaklanan dağınıklığı azaltır, çalışma alanını düzenli tutar.

USB 3.0 hızlı veri aktarımı ve akıllı telefonların şarj edilebilmesini sağlar

Süper Hızlı USB 3.0, 5,0 gbit/sn aktarım oranı ile USB 2.0 standardından yaklaşık 10 kat daha hızlıdır ve veri aktarım süresini önemli ölçüde kısaltarak zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar.Daha fazla bant genişliği, süper hızlı aktarım oranları, daha iyi güç yönetimi ve genel olarak daha iyi performans sunan en son küresel standart USB 3.0, yüksek kapasiteli depolama cihazlarını kullanmanızı sağlar. Sync-N-Go teknolojisi sayesinde asla bant genişliğinin boşalmasını beklemek zorunda kalmazsınız. Geriye dönük uyumluluğa sahip olduğu için USB 2.0 cihazlara yaptığınız yatırımlar korunur.

Süper hızlı USB 3.0

Düşük çerçeve-masa yüksekliği

Düşük çerçeve-masa yüksekliğiyle maksimum okuma konforu

Gelişmiş SmartErgoBase sayesinde Philips monitörü neredeyse masa seviyesine kadar alçaltarak rahat görüş açısı sağlanır. Düşük çerçeve-masa yüksekliği bilgisayarda çalışırken bifokal, trifokal veya progresif camlı gözlük kullananlar için çok uygundur. Ayrıca boyu farklı uzunluklardaki kullanıcıların uygun açıyı ve yüksekliği ayarlamasına imkan vererek yorgunluğu ve gerginliği azaltır.

TCO Edge ile %65 oranında geri dönüştürülmüş plastik

TCO Edge sertifikası, kullanımdaki çevre dostu etiket programlarına kıyasla çevreyi daha çok düşünen ürünlere verilir. Ürün, standart TCO gerekliliklerini yerine getirdiği gibi, %65'i geri dönüşümle elde edilmiş plastik içerir, enerjiyi verimli kullanır, tehlikeli malzeme kullanımı minimum düzeydedir, ambalajı %100 geri dönüştürülebilir özelliktedir ve kolayca geri dönüştürülebilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu son teknoloji ürünü Philips monitör size pek çok avantaj sunmakla kalmayıp çevrenin korunmasına yardımcı oluyor, size de ürünü gönül rahatlığıyla kullanmak kalıyor.

TCO Edge

Sıfır güç tüketimi

0 watt düğme sayesinde sıfır güç tüketimi

Monitörün arkasında bulunan 0 watt düğmesine basıldığında monitörün AC güç bağlantısı tamamen kesilir. Böylece güç tüketiminiz sıfıra inerek karbon ayak iziniz daha da azalır.

Panoramik 21:9 AHIPS ekran harika görüntüler verir

Bu en yeni Philips ekran, gelişmiş 21:9 panoramik AH-IPS panel ve mükemmel renk doğruluğu için gerçek 8 bit renk derinliği kullanır. Philips'in TrueVision teknolojisi, Windows özelliğinden daha dar olan 3'ten az delta-E ile %99'u aşan sRGB renk alanına ulaşır. 21:9 formatı, hesap tablolarının sütunlarının görüntülenmesi için ideal uygunluktadır. 178/178 derece görüntüleme açısı en iyi grafik tasarlama, web uygulamaları ve fotoğraf rötuşu deneyimi sağlar. Artık 2 tam boy İnternet sayfasını açabilir, birden fazla uygulama arasında gezinebilir ve birden fazla görevi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Birden fazla ekran kullanımı için paylaşımlı Ekran Portu

Bu Philips ekran, veri aktarım hızını 21,6 Gbps ile iki katına çıkaran HBR2 özelliğine sahip Ekran portu 1.2a Multi Stream Transport (MST) teknolojisini kullanır. Bu teknoloji, birden fazla monitörde paylaşım uygulamanıza olanak sağlayarak verimliliğinizi önemli ölçüde artırır. Birden fazla monitör paylaşım olanağı, bu Philips ekranı Finans, Bankacılık, denetim odası ve diğer benzer ortamlarda kullanım için ideal hale getirir. Bu özelliği kullanabilmek için PC Grafik Kartınızın MST seçeneği ile DP1.2 sertifikasına sahip olması gerekir. Ayrıntılı bilgi için lütfen http://www.displayport.org/ adresini ziyaret edin

Maksimum görüş ve minimum çerçeve için Ultra Dar Çerçeve

En son teknoloji ürünü panellerin kullanıldığı yeni Philips ekranlar, dış çerçeve kalınlığı 2,5 mm'ye düşürülerek minimalist bir yaklaşımla tasarlanmaktadır. Yaklaşık 9 mm'lik panel içi siyah matris şerit de hesaba katıldığında, genel çerçeve boyutları önemli ölçüde azaltılarak izleyicinin dikkatin dağılması önlenir ve izleme boyutu en üst düzeye çıkarılır. Oyun, grafik tasarımı ve profesyonel uygulamalar gibi birden fazla ekran veya dizilim kurulumları için ideal olan ultra dar çerçeveli ekran, size tek bir büyük ekran kullanıyormuşsunuz hissi verir.

Multimedya için dahili stereo hoparlör

Bir görüntüleme cihazında dahili olarak bulunan yüksek kaliteli bir çift stereo hoparlör. Modele ve tasarıma göre önden görünür veya alttan, üstten, arkadan, vb. görünmez şekilde olabilir.

Görüntü/Ekran

LCD panel tipi: AH-IPS LCD
Arka aydınlatma tipi: W-LED sistemi
Panel Boyutu: 29 inç / 73 cm
Etkin izleme alanı: 672,76 (Y) x 283,82 (D)
En-boy oranı: 21:9
Optimum çözünürlük: 60 Hz'de 2560 x 1080
Tepki süresi (tipik): 14 ms
SmartResponse (tipik): 5 ms (Gri- Gri)
Parlaklık: 300 cd/m²
Kontrast oranı (tipik): 1.000:1
SmartKontrast: 20.000.000:1
Piksel aralığı: 0,2628 x 0,2628 mm
İzleme açısı: 178º (Y) / 178º (D), C/R > 10 ise
Görüntü güçlendirme: SmartImage
Ekran renkleri: 16,7 M (Gerçek 8 bit)
Tarama Frekansı: 30 - 90 kHz (H) / 56 - 75 Hz (V)
sRGB: Evet

Bağlantı

USB: USB 3.0 x 4
Sinyal Girişi: DisplayPort, DVI-Dual Link (dijital, HDCP), HDMIx2
Sync Girişi: Ayrı Sync, Sync Yeşil
Ses (Giriş/Çıkış): PC ses girişi, Kulaklık çıkışı

Kullanılabilirlik

Dahili Hoparlör: 2Wx2
MultiView: PiP/PbP modu, 2 kat daha fazla cihaz
Kullanıcı rahatlığı: SmartImage, Multiview, Menü, Açık/Kapalı, Kullanıcı
Kontrol yazılımı: SmartControl Premium
OSD Dilleri: Türkçe, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Portekizce, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, İspanyolca
Diğer kolaylıklar: Kensington kilidi, VESA montaj (100x100mm)
Tak ve Çalıştır Uyumluluğu: DDC CI, Mac OS X, sRGB, Windows 8/7/XP

Stand

Yükseklik ayarı: 150 mm
Rotasyon: 90 derece
Yana yatma: -65/65 derece
Eğilme: -5/20 derece

Güç

ECO modu: 25,1 W (tipik)
Açık modu: 38,5 W (tipik) (EnergyStar 6.0 test yöntemi)
Bekleme modu: 0,3 W (tipik)
Kapalı modu: Zero düğmesiyle sıfır watt
Güç LED göstergesi: Çalışma - Beyaz, Bekleme modu-Beyaz (yanıp sönen)
Güç kaynağı: Dahili, 100-240 VAC, 50-60 Hz

Boyutlar

Standla birlikte ürün (maks. yükseklik): 700 x 538 x 273 mm
Standsız olarak ürün (mm): 700 x 330 x 59 mm
mm olarak ambalaj (GxYxD): 782 x 506 x 186 mm

Ağırlık

Standla birlikte ürün (kg): 8,46 kg
Standsız olarak ürün (kg): 5,67 kg
Ambalajla birlikte ürün (kg): 11,68 kg

Çalışma koşulları

Sıcaklık aralığı (çalışma): 0°C - 40°C °C
Sıcaklık aralığı (saklama): -20°C - 60°C °C
Bağıl nem: %20-80 %
Yükseklik: Çalışma: 3.658 m (+12.000 ft), Çalışmama: 12.192 m (+40.000 ft)
MTBF: 30.000 saat

Sürdürülebilirlik

Çevre ve enerji: EnergyStar 6.0, EPEAT Gold*, TCO edge, RoHS
Geri dönüştürülebilir ambalaj malzemesi: 100 %
Geri dönüştürülmüş plastik: %65
Spesifik Maddeler: PVC / BFR içermeyen kasa, Cıva içermez, Kurşunsuz

Uyumluluk ve standartlar

Yasal Onaylar: BSMI, CE İşareti, FCC Sınıf B, GOST, SASO, SEMKO, TCO 6.0, TUV Ergo, TUV/GS, UL/cUL, WEEE

Kasa

Ön çerçeve: Siyah
Arka kapak: Siyah
Ayak: Siyah
Kaplama: Doku

Ürün Yorumları