Pedilux 4 Ayak Kokusu Önleyici Krem Vücut ve Cilt Bakımı

Pedilux 4 Ayak Kokusu Önleyici Krem

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 820836)

Pedilux4, ayak kokusu önleyici bir kremdir ve özel çorabı ile birlikte sunulmaktadır. Dermatologlar ve doktorlar tarafından önerilen bir üründür. Tek kullanımda 90 gün etkisini korur. FDA onaylı, Amerika’da satışa sunulmuş, konusundaki ilk Türk ürünüdür. Doğal, güvenli ve etkilidir.

Pedilux4 Nasıl Etki Sağlar?

  • Özel formülünün içerdiği yeni nesil birbiriyle uyumlu ve güvenli bileşenleri sayesinde ayakların terlemesini dengeleyerek bakteri oluşmasını engeller.
  • Vitamin kompleksleri sayesinde cildi yüksek oranda besler ve onarır.
  • Homojen yapısı ve emülsiyon hızı sayesinde ayak derisi tarafından hızlı emilir, bu sayede etkisi hemen görülür.
  • Özel pamuk çorabı ile ayağın nefes almasını sağlarken fazla nemi emerek kremin ayak tarafından emilmesi için sağlıklı ortamı oluşturur.
  • Çorap, kremin 8 saat ayakta kalmasına yardımcı olarak kremin etkinliğini arttırır.
  • Ayak derisinin kurumasını önlerken ayak bölgesindeki terlemeyi dengelemeye yardımcı olur.
  • Deodorant özelliği olan krem ayaklarınızın ferahlamasını ve güzel kokmasına yardımcı olur.

Pedilux4 Nasıl Kulanılır?

Ürünün kullanımı oldukça basittir. Yapmanız gereken şey gece yatmadan önce ayaklarınızı yıkamak ve bir leğenin içinde yaklaşık olarak 10 dakika boyunca ılık suda bekletmek. Sonrasında ayağınızda varsa ölü deriyi temizleyiniz. Yani mantar olarak de bilinen yerleri varsa törpü ile yoksa elinizle temizleyiniz. Bunu yaptıktan sonra ayaklarınızı tekrardan yıkayınız.

Yıkadıktan sonra kremi ayağınıza sürün ve parmak aralarınıza iyice sürdüğünüzden emin olunuz. Ayağınızın her yerine rahatlıkla sürebilirsiniz. Sürdükten sonra ürünle birlikte gelen çorabı giyiniz. Sonra da uykunuza dalın. Sabah kalktığınız zaman normal yaşantınıza devam edebilirsiniz. Çorabı çıkarıp yıkayınız. İsterseniz duşta alabilirsiniz. Sorun olmamaktadır.

Ürün Yorumları