Parti Paketi Sevimli Aslan Kostümü 12-24 Ay Bebek Kostümleri

  • Parti Paketi Sevimli Aslan Kostümü 12-24 Ay Bebek Kostümleri
140,00KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺5,90
3 İş Günü İçinde Kargolanır.
Cadılar bayramı / Halloween, Kostümlü Parti, Kıyafet Balosu, Okul Gösterileri, Temalı Doğum günleri için kostümleri PartiPaketi.com'da bulabilirsiniz.
Kıvrılarak şekil vverilebilen kuyruklu, yumuşak kahverengi tulum. Tuluma bağlı eldivenlerin bilek kısımlarında püsküller bulunur. Ayakkabı tabanları açıkta kalacak şekilde tasarlanmış bot kılıflar üzerinde ise toynak tırnakları işlenmiştir. Peluş kapüşon üzerinde püskül yele, aslan kulakları vardır ve bu şirin kostümün kapüşonu çene altından kapatılır.
Özel günlerinizi Parti Paketi’nin geniş bebek, cocuk ve yetişkin kostüm çeşitlerinden seçeceğiniz doğum günü kostümü, parti kostümü, meslek kostümü, ülke kostümü , karakter kostümü, masal kahramanı kostümü, Halloween kostümü, cadılar bayramı kostümü, yılbaşı kostümü, prenses ve, peri kostümü modelleriyle daha da özel kılabilirsiniz. Kostümlerinizi kostüm aksesuarlarıyla zenginleştirmek için lütfen makyaj kalemleri, şapkalar, taçlar, maskeler, kanatlar, parti perukları, parti gözlükleri gibi kostüm tamamlayıcısı ürünleri de inceleyiniz.
Yükleniyor...
140,00KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺5,90