Palmera SLP600S ÇİT BİÇME MAK.60cm Yapı & Bahçe & Oto Ürünü

Palmera SLP600S ÇİT BİÇME MAK.60cm

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 735475)

PALMERA SLP600S ÇİT BİÇME MAK.60cm

Lükstrüm biçme makinası çiftlikler, park ve bahçelerde çit biçme ve benzeri peyzaj uygulamaları için idealdir. Bu benzin motorlu makineler, kullanıcıya tam bir hareket serbestliği tanımasının yanında yüksek oranda enerji ve zaman tasarrufu sağlarlar.

Yüksek konfor ve performansları ile özellikle kalın çalıların ve çitlerin düzeltilmesi işinde büyük kolaylık sağlarlar. Kullanımı son derece kolaydır ve hafif ve ergonomik yapısı ile lükstrüm biçme işini keyfe dönüştürür.

Yenilenen kabze ve tutma kolunun ergonomik tasarımı ve güçlendirilmiş eşsiz titreşim emici sistemi ile kullanıcıyı yormaz. Çift bıçaklı yapısı temiz kesim sağlarken,farklı kullanım şartlarındaki pozisyon ve uygulamalara olanak tanıyan 180' dönebilir kabzesi sayesinde dar ve zor alanlarda dahi kolay kullanım olanağı sunar.

-

İvme düştüğünde bıçakların 1 saniyeden daha kısa süre içinde komple durmasını sağlayan patentli otomatik fren sistemi ile makine ve motor güvenliği en üst düzeyde sağlanmıştır.

Güç

:

1 hp - 0,8 kW

Silindir Hacmi

:

22,5 cm³

Bıçak Tipi

:

Çift

Bıçak Uzunluğu

:

60 cm

Kesici Diş Aralığı

:

35 mm

Yakıt Depo Kapasitesi

:

0,5 lt

Ağırlık

:

5,5 kg

2T simgesi, 2 zamanlı motorları ifade eder. 2 zamanlı motorlarda, makinenin kullanım kılavuzunda belirtilmiş oranlarda yağ ve benzin karışımı hazırlanarak yakıt deposuna konur. 2 zamanlı yüksek devirli makineler için özel olarak üretilmiş, yüksek devire dayanıklı ve kaliteli 2 zamanlı yağ kullanılması gerekmektedir. Bu tip 2 zamanlı yağlar; makinenin performansını arttırır, kullanım ömrünü uzatır. Bu kriterlere sahip olmayan diğer makine yağları, direkt veya dolaylı olarak, makinenize garanti kapsamı dışında tutulan zararları verebilir.

Ürün Yorumları