NVIDIA Battlefield V Kampanyası
NVIDIA Battlefield V Kampanyası
NVIDIA Battlefield V Kampanyası

GeForce® RTX™ Ekran Kartı Satın Alın, Battlefield V'yi Ücretsiz Edinin.*

NVIDIA® GeForce RTX™ teknolojisi, en gelişmiş PC oyun deneyimini sunuyor. Alınan hiçbir zaferin birbirine benzemediği insanlığın en büyük çarpışmasında NVIDIA Turing™ GPU mimarisi ve çığır açan RTX platformunun sunduğu rakipsiz gerçekçilik ve performansla oynayın. Oyunları yepyeni bir yoldan deneyimleyin.

Kısa süreliğine, uygun bir GeForce RTX ekran kartı veya oyun masaüstü bilgisayarı satın alın, Battlefield V oyununa sahip olun.

*Şartlara ve koşullara tabidir.

Stoklar tükeninceye kadar. Oyun, GeForce RTX 2080 Ti, GeForce RTX 2080, GeForce RTX 2070 ekran kartları veya önceden oluşturulmuş PC Sistemleri için sunulmaktadır. Bu teklif yalnızca seçili perakendecilerde sunulmaktadır. Ek şartlar ve koşullara tabi olabilir.

©2018 NVIDIA Corporation. Her hakkı saklıdır. NVIDIA, NVIDIA logosu ve GeForce; NVIDIA Corporation’un ABD ve diğer ülkelerde ticari markaları ve/veya tescilli ticari markalarıdır. Diğer şirket ve ürün adları bağlantılı oldukları ilgili şirketlerin ticari markaları olabilir. ©2018 Electronic Arts Inc., EA, EA logosu, DICE logosu, Battlefield, Battlefield V ve Battlefield V logosu; Electronic Arts Inc. şirketinin ticari markalarıdır. HİÇBİR ARAÇ VEYA DONANIM ÜRETİCİSİNİN BU OYUN İLE İLİŞKİSİ YOKTUR, OYUN İÇİN SPONSORLUK YAPMAMIŞTIR VE ONAY VERMEMİŞTİR. Görüntüler, oyun içi motordan alınmıştır.