NVIDIA The Crew 2 Kampanyası
NVIDIA The Crew 2 Kampanyası
NVIDIA The Crew 2 Kampanyası
NVIDIA The Crew 2 Kampanyası

GeForce® GTX 1080 veya GeForce® GTX 1080 Ti Satın Alın, The Crew 2'yi Ücretsiz Edinin.*

GeForce GTX 10 Serisi destekli grafik kartı, oyun bilgisayarları ve dizüstü bilgisayarlarla Motornation’da liderliğe oturun. Yepyeni bir 4K performans düzeyiyle bir açık dünya Amerika’sında şehirleri, yolları, nehirleri ve gökyüzünü evde veya hareket halindeyken keşfe çıkın. Şimdiye kadar oluşturulmuş en gelişmiş oyun GPU mimarisi olan NVIDIA® Pascal™ ile desteklenir.

Sınırlı bir süreliğine, uygun bir GeForce GTX 1080 veya 1080 Ti destekli grafik kartı, oyun bilgisayarı veya dizüstü bilgisayar alıp Oyuna Hazır (Game Ready) olduğunuzda, The Crew 2 PC Standard Edition’ı yanınızda götürün.

*Şartlara ve koşullara tabidir.

Kampanya kapsamındaki grafik kartları, masaüstü veya dizüstü bilgisayarlar: GeForce GTX 1080, GeForce GTX 1080 Ti, GeForce GTX 1080 masaüstü bilgisayar, GeForce GTX 1080 Ti masaüstü bilgisayar ve GeForce GTX 1080 dizüstü bilgisayar.

© 2018 NVIDIA Corporation. NVIDIA, NVIDIA logosu GeForce, GeForce Experience ve Pascal NVIDIA Corporation şirketinin ticari markaları veya tescilli markalarıdır. © 2018 Ubisoft Entertainment. Her Hakkı Saklıdır. The Crew logosu, Ubisoft, ve Ubisoft logosu ABD ve / veya diğer ülkelerde Ubisoft Entertainment’ın ticari markalarıdır. *Stoklar tükeninceye kadar. Paketin geçerli olduğu uygun grafik kartları, masaüstü veya dizüstü bilgisayarlar: GeForce GTX 1080, GeForce GTX 1080 Ti, GeForce GTX 1080 masaüstü bilgisayar, GeForce GTX 1080 Ti masaüstü bilgisayar ve GeForce GTX 1080 dizüstü bilgisayar. Uygun iş ortağı ürünlerinin eksiksiz listesi için lütfen Şartlar ve Koşullar’ı inceleyin. Oyun kodu, uygun grafik kartına sahip bir masaüstü veya dizüstü bilgisayardaki GeForce Experience™ uygulaması aracılığıyla alınmalıdır. Müşteri oyun kodu almak için yaş şartına uymalıdır. Bölge/Ülke Gereklilikleri: Bazı kuponların belirli bölge veya ülkelerde kullanılmaları gerekir. Lütfen kodu uygun ülke/bölgede kullanın.