• OSMO Eğitici iPad Oyun Kiti Akıllı Ev
  • OSMO Eğitici iPad Oyun Kiti Akıllı Ev
OSMO Eğitici iPad Oyun Kiti Akıllı Ev OSMO Eğitici iPad Oyun Kiti Akıllı Ev

OSMO Eğitici iPad Oyun Kiti Akıllı Ev

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 916220)

Genel Bakış

Osmo iPad’inizi sınırsız fiziksel oyun oynama olasılıklarına taşıyan benzersiz ve eğitici bir oyun aksesuarıdır. İnce bir yapay zekayla tasarlanmış olan Osmo’nun gelişmiş teknolojisi gerçek ve dijital dünya arasında köprü kurar. Osmo Genius Kit, mevcut oyun setine en yeni oyun Numbers eklenerek Starter Kit’in geliştirilmesiyle oluşmuştur. Tam kit ile çocuklar fen, matematik, sanat ve daha fazlasını keşfedebilir. iPad 2 ve daha yeni modeller ile uyumludur ve beş olağanüstü eğlenceli oyunla birlikte gelir: Numbers, Tangram, Newton, Words ve Masterpiece.

Numbers

Osmo Numbers, kasvetli çalışma sayfaları ve formüllerle dolu bir dünyada, matematiği eğlenceli ve ilgi çekici bir hale getiriyor. Noktalar ve rakamlar da içeren fiziksel levhaları sıralayarak sayıları oluşturun ve oyun seviyelerini tamamlayın. Toplama yapmak için daha fazla levha ekleyin, çıkarma için levhaları kaldırın ve çarpma işlemi için levhaları birbirlerine bağlayın. Deney yapmak hızlı ve çok kolay bir hale geliyor.

Tangram

Ahşap yapboz parçalarını ekrandaki şekillerle eşleşecek biçimde düzenleyin. El işiniz her başarıda aydınlanırken çocuğunuzla birlikte oynayın veya daha ileri düzeylerde kendinizle yarışın.

Newton

Düşen topları ekrandaki belirlenmiş alanlara yönlendirmek için elle çizilmiş bir sepetten, büyükannenizin gözlüğünden, babanızın anahtarlarından veya etrafınızdaki diğer özgün nesnelerden yararlanın ve yaratıcılığınızı kullanın.

Words

Gerçek harfleri arkadaşlarınızdan daha hızlı fırlatarak ekrandaki gizli kelimeyi ilk tahmin eden ve okuyan siz olun. İlişkili bir resim ipucu verir.

Masterpiece

Masterpiece ile çizim becerilerinizi arttırın. Kameradan, özel galeriden veya entegre web aramasından herhangi bir görüntü seçtiğinizde, Masterpiece bu görüntüyü takip edilmesi kolay çizgilere dönüştürerek mükemmel bir şekilde çizmenize yardım eder. Ardından eserinizin muhteşem hızlı çekim videosunu arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşabilirsiniz.

Öne Çıkan Özellikler

Çocukların fen, matematik, sanat ve daha fazlasını keşfetmelerini sağlar

App Store’dan beş ücretsiz oyun uygulaması içerir: Tangram, Newton, Words, Masterpiece ve Numbers

Altı yaş ve üstündekiler için önerilir

Fark Ettiniz Mi?

Tangram, Newton, Words, Masterpiece ve Numbers oyun uygulamaları App Store’da ücretsizdir.

Apple Öneriyor

iPad’inizin önündeki fiziksel alanı dijital bir oyun tahtasına dönüştürerek oyun oynama deneyiminizi yepyeni bir boyuta taşır.

Kutu İçeriği

iPad için Osmo Genius Kit Game System’da aynalı bir taban ve stand bulunur

Sayı levhaları

Ahşap tangram şekilleri

Sözcük levhaları

Teknik Özellikler

Yükseklik: 22,8 cm/9 inç

Uzunluk: 13,9 cm/5.5 inç

Genişlik: 12 cm/4.7 inç

Ağırlık: 99 g

Ürün Yorumları