Optik Sürücü

10 Optik Sürücü Var
Filtrele

Optik Sürücü Çeşitleri, DVD ve Blu-ray Yazıcı Fiyatları

CD, DVD ve Bluray gibi optik medyaları okuyabilen ve bu medyaların yazılabilir formatta olanlarına veri kaydedebilen harici bilgisayar parçalarına optik sürücü adı verilir.

Özellikle müzik ve film arşivi yapanların yakından tanıdığı optik sürücüler, veri yedekleme ve yedekten veri kullanma gibi senaryolar için en geçerli ürünlerdir. Normal yapıdaki bilgisayar kasalarına takılabilecek şekilde dizayn edilen 5.25 inçlik optik sürücülerin yanı sıra disk sürücüsü olmayan laptop sahiplerinin de kullanabileceği USB bağlantılı, slim yapıdaki optik sürücü modelleri de vardır.

Özel kullanım alanlarında değerlendirilen CD-DVD çoğaltma sistemleri de birçok gereksinimi kolayca karşılar. LG, ASUS, Samsung gibi sektörde öncü markaların geliştirdiği modeller, en çok tercih edilen optik sürücüler içerisinde yer alır.

İhtiyacınız olan ürünü, güvenilir alışveriş deneyimi sunan Webdenal'ın müşteri odaklı koşullarıyla ve kredi kartına taksit ve hızlı kargo avantajlarıyla satın almak için sepetinize ekleyebilirsiniz..

Sinemanın büyülü dünyasını evin konforlu ortamıyla birleştiren DVD - Blu-Ray Player teknolojisi, birbirinden farklı özellikleri ve uygulamalarıyla size etkileyici bir sinema deneyimi sağlar. Farklı ihtiyaçlara ve zevklere göre tercih edilebilecek geniş ürün yelpazesi ile dikkat çeken DVD - Blu-Ray Player ürünleri; kalite, taşınabilirlik, tasarım ve fiyat gibi özellikleriyle birbirinden ayrılır. Film izlemeyi daha kolay ve zevkli bir hale getiren DVD player, ses ve görüntü kalitesini bir hayli üst noktalara taşıyan Blu-Ray player gibi teknolojilerle film izlemek artık hem daha pratik, hem de daha eğlenceli.

En Yaygın Kullanılan Disk DVD Player
Piyasadaki hemen hemen bütün filmlerin DVD kayıtları kolaylıkla ulaşılabilir olduğu için, kaliteli bir DVD player sahibi olarak yerli yabancı birçok filmi evinize rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Kolay bulunan içeriklerin yanı sıra VCD player gibi eski ürünlere göre ses ve görüntü kalitesini bir hayli ileri bir noktaya taşıyan DVD oynatıcı ürünlerine, uygun DVD player fiyatları ile de avantajlı bir şekilde sahip olabilirsiniz. Yüksek kalitede ses ve görüntü aktarımı sağlayan HDMI özellikli DVD player modelleri ile evde sinema deneyiminizi zenginleştirebilirsiniz. Philips, LG ve Grundig DVD Player modelleri ile en son DVD teknolojisine sahip olabilirsiniz. Dilerseniz pratik kullanımı, hesaplı fiyatları ve farklı tasarımlarıyla dikkat çeken portatif DVD player modelleri ile beğendiğiniz filmleri her an için yanınızda bulundurabilir ve sinema keyfini dilediğiniz her yere taşıyabilirsiniz.


Blu-Ray Player: En Son Teknoloji, En Kaliteli Deneyim
Şu an için dünyada en çok kullanılan optik disk olan DVD’ye göre çok daha yeni bir teknoloji olan fakat tüm dünyada hızla yaygınlaşmaya başlayan Blu-Ray player teknolojisi ile daha kaliteli bir film deneyimi yaşayabilirsiniz. Farklı formattaki CD'leri okuyabilme özelliği olan Blu-Ray player ürünleri ile yüksek çözünürlük kalitesi ve daha fazla disk kapasitesi elde edebilirsiniz. Yüksek çözünürlükle cam gibi görüntü aktarımını gerçek kılan HDMI özellikli Philips Blu-Ray Player ile sinema kalitesini evinize taşıyabilirsiniz. Ayrıca diğer ürünlerle karşılaştırıldığında daha yüksek bir görüntü kalitesi sunan Blu-ray oynatıcıların farklı uygulamaları ve özellikleriyle zengin bir kullanıcı deneyimi sağlayabilirsiniz. İster Blu-ray 3D modelleri ile gerçekçi ve etkileyici bir 3 boyutlu film deneyimi yaşayabilir; isterseniz de internete bağlanabilen Blu-Ray oynatıcı modelleri ile online dünyayı kaliteli bir görünümle ekranlarınıza taşıyabilirsiniz.