Oleo Mac Wp 300 Su Motoru 1" Su Motoru & Hidrofor

Oleo Mac Wp 300 Su Motoru 1"

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 734226)

WP 300 SU MOTORU 1"

Güç

:

1,3 hp - 1,0 kW

Silindir Hacmi

:

30 cm³

Maksimum Debi / Maksimum Yükseklik

:

150 lt /dak / 36 m

Ø emme / çıkış / emme yüksekliği

:

1" / 25,4 mm / 7 m

Pompa Tipi

:

Santrifüj

Yakıt / yağ Depo Kapasitesi

:

0,83 / - lt

Toplam Kuru Ağırlık

:

5,5 kg

2T simgesi, 2 zamanlı motorları ifade eder. 2 zamanlı motorlarda, makinenin kullanım kılavuzunda belirtilmiş oranlarda yağ ve benzin karışımı hazırlanarak yakıt deposuna konur. 2 zamanlı yüksek devirli makineler için özel olarak üretilmiş, yüksek devire dayanıklı ve kaliteli 2 zamanlı yağ kullanılması gerekmektedir. Bu tip 2 zamanlı yağlar; makinenin performansını arttırır, kullanım ömrünü uzatır. Bu kriterlere sahip olmayan diğer makine yağları, direkt veya dolaylı olarak, makinenize garanti kapsamı dışında tutulan zararları verebilir.

BurnRight simgesine sahip motorlar için kullanılır. Bu tip motorlar; %80 daha düşük emisyon, %40 daha düşük titreşim, optimum motor performansı, minimum ilk çalıştırma enerjisi ve daha uzun süreli bakım aralıkları gibi özelliklere sahiptir.

HomePlus simgesi, genellikle amatör ve hobi amaçlı kullanıma uygun makineler için kullanılır. Uzmanlık gerektirmeyen ve genellikle amatör kullanıcılar için bahçe bakımı ve küçük çaplı tarım uygulamaları için geliştirilmiş, kullanımı ve bakımı kolay makineler bu sınıfa girer. Bu tip makineler genelde küçük alanlarda çim biçme, çapalama işleri, budama ve odun kesme, yabancı ot temizliği, bahçe temizlik ve bakım uygulamaları gibi işlerde kullanılır.

Yüksek pompa debisi ve uzun süreli çalışma otonomisi, ara vermeksizin maksimum verim sunarlar.

Plastikten yapılma gövde sayesinde makine olağanüstü hafiftir.

Çelikten yapılma motor krank ve iki segmanlı piston: zaman içinde yüksek direnç ve dayanıklılık garanti eder.

Ürün Yorumları