Oleo Mac G 53 PK ÇİMBİÇME MAKİNESİ Yapı & Bahçe & Oto Ürünü

Oleo Mac G 53 PK ÇİMBİÇME MAKİNESİ

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 730137)

Şase:Çelik

Silindir Hacmi:196 cm³

Motor Marka / Model:Emak / K700 OHV

Kesme Genişliği:51 cm

İlerleme / Hız (km/saat):İtmeli

Kesme Yüksekliği :28 - 75 mm

Sepet Kapasitesi:60 lt

Yakıt / Yağ Depo Kapasitesi:1,5 / 0,6 lt

Ağırlık:30 kg

4T simgesi, 4 zamanlı motorları ifade eder. 4 zamanlı tarım makineleri için özel olarak üretilmiş, ısıya dayanıklı ve kaliteli 4 zamanlı motor yağı kullanılması gerekmektedir. Bu tip yağlar makinenin performansını arttırır ve kullanım ömrünü uzatır. Bu kriterlere sahip olmayan diğer makine yağları, direkt veya dolaylı olarak makinenize, garanti kapsamı dışında tutulan zararları verebilir. 4 zamanlı motor yağları, makinenin kullanım kılavuzunda belirtilen şekilde kullanılır ve 2 zamanlı motor yağlarından farklı olarak, benzin ile karıştırılmaz.

Pluscut toplama veya malçlama(otu ince şekilde ufalayarak çimenlik üzerinde bırakan sistem; ot bozulmaya uğradığında doğal bir gübreye dönüşür)fonksiyonuna sahip çok fonksiyonlu çim biçme makinaları.

ToughTech simgesi, genellikle yarı profesyonel yoğun kullanıma uygun makineler için kullanılır. Yoğun bahçe bakımı ve orta çaplı tarım uygulamaları için geliştirilmiş, kullanımı ve bakımı kısmen uzmanlık gerektiren, yoğun kullanıma uygun makineler bu sınıfa girer. Bu tip makineler genelde çim biçme, çapalama, ilaçlama, ağaç ve odun kesme, yabancı ot temizliği ve diğer bakım uygulamaları gibi işlerde kullanılır.

Ürün Yorumları