Oleo Mac Bc 240 T Motorlu Tırpan

Oleo Mac Bc 240 T Motorlu

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 730143)

OLEO MAC BC 240 T MOTORLU TIRPAN

Güç:1,2 hp - 0,9 kW

Silindir Hacmi:21,7 cm³

Tutma Kolu:Bisiklet

Kesme Aparatları:Otomatik misina başlığı Load&Go Ø 130 mm, Ø2,40 mm misina ile 3 dişli disk Ø255 mm

Şaft Tipi / Boru Çapı:Düz / 24 mm

Yakıt Depo Kapasitesi:0,40 lt

Ağırlık:5,2 kg

2T simgesi, 2 zamanlı motorları ifade eder. 2 zamanlı motorlarda, makinenin kullanım kılavuzunda belirtilmiş oranlarda yağ ve benzin karışımı hazırlanarak yakıt deposuna konur. 2 zamanlı yüksek devirli makineler için özel olarak üretilmiş, yüksek devire dayanıklı ve kaliteli 2 zamanlı yağ kullanılması gerekmektedir. Bu tip 2 zamanlı yağlar; makinenin performansını arttırır, kullanım ömrünü uzatır. Bu kriterlere sahip olmayan diğer makine yağları, direkt veya dolaylı olarak, makinenize garanti kapsamı dışında tutulan zararları verebilir.

BurnRight simgesine sahip motorlar için kullanılır. Bu tip motorlar; %80 daha düşük emisyon, %40 daha düşük titreşim, optimum motor performansı, minimum ilk çalıştırma enerjisi ve daha uzun süreli bakım aralıkları gibi özelliklere sahiptir.

HomePlus simgesi, genellikle amatör ve hobi amaçlı kullanıma uygun makineler için kullanılır. Uzmanlık gerektirmeyen ve genellikle amatör kullanıcılar için bahçe bakımı ve küçük çaplı tarım uygulamaları için geliştirilmiş, kullanımı ve bakımı kolay makineler bu sınıfa girer. Bu tip makineler genelde küçük alanlarda çim biçme, çapalama işleri, budama ve odun kesme, yabancı ot temizliği, bahçe temizlik ve bakım uygulamaları gibi işlerde kullanılır.

Ürün Yorumları