Oleo Mac 755 Master Motorlu Tırpan

Oleo Mac 755 Master Motorlu

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 735459)

Oleo Mac 755 MASTER MOTORLU TIRPAN

PROFESYONEL GÜÇ
Düşük devirlerde dahi yüksek tork üretebilen 2 zamanlı EMAK motoru ile "755MASTER" 1000 motor saatini aşkın süre sorunsuz çalışır.
Elmas takımlarla işlenmiş çift segmanlı pistonu, dövme çelikten imal krank şaftı ve biyel kolu, yüksek dayanımlı rulmanları ve hava filtresinin yanı sıra 32 mm''lik şaftı ile dikkat çeker.
Ayarlanabilir ergonomik kabzası ve hem motorda hem de kabzada bulunan profesyonel amortisör sistemi ile maksimum kullanıcı konforu sunar.
"Tap and Go" kafa ve 3-dişli bıçak standart ekipmanlar olarak ürünle birliktedir.
Hem motorda, hem de tutma kolunda bulunan profesyonel amortisör sistemi ile çok düşük titreşim...


Güç

:

2,8 hp - 2.1 kW

Silindir Hacmi

:

52,5 cm³

Tutma Kolu

:

Bisiklet

Kesme Aparatları

:

Otomatik misina başlığı Tap'n Go Ø 130 mm, Ø3,50 mm misina ile 3 dişli disk Ø305 mm

Şaft Tipi / Boru Çapı

:

Düz / 32 mm

Yakıt Depo Kapasitesi

:

1,5 lt

Ağırlık

:

8,5 kg

2T simgesi, 2 zamanlı motorları ifade eder. 2 zamanlı motorlarda, makinenin kullanım kılavuzunda belirtilmiş oranlarda yağ ve benzin karışımı hazırlanarak yakıt deposuna konur. 2 zamanlı yüksek devirli makineler için özel olarak üretilmiş, yüksek devire dayanıklı ve kaliteli 2 zamanlı yağ kullanılması gerekmektedir. Bu tip 2 zamanlı yağlar; makinenin performansını arttırır, kullanım ömrünü uzatır. Bu kriterlere sahip olmayan diğer makine yağları, direkt veya dolaylı olarak, makinenize garanti kapsamı dışında tutulan zararları verebilir.
SharpPro simgesi, profesyonel yoğun ve ağır hizmet kullanımına uygun makineler için kullanılır. Yoğun peyzaj işleri ve profesyonel tarım uygulamaları için geliştirilmiş, kullanımı ve bakımı uzmanlık gerektiren, yoğun kullanıma uygun makineler bu sınıfa girer. Bu tip makineler ağır hizmet uygulamaları geniş alan çim biçme, bağ-bahçe çapalama, ilaçlama, yabancı ot temizliği, ağaç kesme ve diğer ağır ve yoğun tarım uygulamaları işlerinde kullanılır.
Kendinden yağlamalı rulmanlı transmisyon, operatöre yüksek konfor sağlamak için titreşimleri minimuma indirger.
Ergonomik makine özelliklerinin (tutma kolu, askı) adaptasyonunu sağlamak için ayarlama sistemi ile donatılmış titreşim önleyici.

Ürün Yorumları