• OKI C822n Renkli Lazer Yazıcı
  • OKI C822n Renkli Lazer Yazıcı
OKI C822n Renkli Lazer Yazıcı OKI C822n Renkli Lazer Yazıcı

OKI C822n Renkli Lazer Yazıcı

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 456733)

OKI C822N Renkli Lazer Yazıcı

A3/A4 baskıda canlı renkler, esnek kullanım,yüksek güvenirlik ve uygun maliyet

C822_Overview

C822 A3/A4 renkli yazıcı küçük boyutlu işletmeler ve küçük çalışma grupları için mükkemmel bir yazıcıdır. A6’dan A3’e genişletilmiş medya esnekliği ve hergün alacağınız yüksek kaliteli çıktıların yanısıra kompakt bir yazıcıdan elde etmenin faydasını sağlayacaksınız. C822 düşük sahip olma maliyetiyle, küçük bütçelerle bile kendi ofisinizden renkli baskı alınmasını sağlamaktadır.

Güvenilir, dayanıklı ve üstün renkli baskı kalitesi

C822 ofisinizin sürekli baskı alacağına güvenebileceği sınanmış ve test edilmiş bir teknoloji üzerine yapılandırılmış ve 3 yıllık bir garanti ile desteklenmiştir.

HD renk kalitesinde 23ppm’e kadar A4 baskı hızı

Enerji ve maliyet tasarrufu çeşitleri sahip olma maliyetini azaltır, etkinliği ve verimliliği artırır. ProQ2400 Çok seviyeli çıktı kalitesi, 1200 x 600dpi baskı çözünürlüğü ve Fotoğraf Geliştirme ayarları keskin, temiz ve canlı fotoğraf görünümlü çıktıları garantiler.

Kusursuz medya esnekliği

C822 çeşitli medya boyutlarına, biçimlerine ve kağıt ağırlığına baskı alınmasını sağlayan medya esnekliğine sahiptir.

A6’dan A3’e kağıt boyutlarına

1321mm uzunluğa kadar afişlere kadar baskı

Standart 400 sayfalık kağıt kapasitesi 930’a artırılabilir

256 gr/m2 ağırlığına kadar kağıtlara baskı alabilirsiniz

C822_bottom

Hayatınızn rengi

Mükemmel renklere kolayca ulaşın

C822 yazıcınızdan en iyi sonucu elde edebilmek için herhangi bir özel yeteneğe veya bir eğitime ihtiyaç duymazsınız. Daha yumuşak gölgeler için ProQ2400 Multi-level çıktı kalitesi ile grafik dosyaları ve uygulamaları ile çalışıkken PCL desteği için 2400 x 600 dpi baskı çözünürlüğü ve keskin baskı için Photo Enhance ayarları mevcuttur.

Yüksek baskı hızları

C822 yalnız 23ppm hıza kadar A4 siyah/beyaz dokümanlara düzenli olarak baskı almakla kalmaz, aynı zamanda 13 ppm A3 baskı hızına sahiptir. Üstelik 256lik MB RAM, 768MB’a artırılabilir; opsiyonel bir 16GB SDHC hafıza kartı, standart 800MHz işlemci ile birlikte gelir ve geniş, karmaşık dokümanlara kolaylıkla baskı alabilirsiniz.

Çok yönlü medya işleme

Çalışma ekibiniz C822 ile çok daha fazlasını elde edebilir. A6 posta kartlarından, A3’e ve bunun da ötesinde 1321mm’lik afişlere kadar her boyutta dokümana baskı alabilir. 64 ile 256 gr/m2 ağırlıklarındaki kağıtlara baskı alabilir ve standart 400 sayfalık kağıt kapasitesi, daha az kullanıcı müdahalesi için 930 sayfaya kadar artırılabilir.

Çevresel amaçlarınızı destekleyin

C822 standart otomatik çift taraflı baskı ile insanlara kağıt kullanımının azaltılması ve tasarrufa yardımcı olur. Derin Uyku fonksiyonu enerji tüketimini düşürmeye yardımcı olur ve yaklaşık 7.300 sayfalık renkli ve 7.000 sayfalık siyah/beyaz tonerler daha az çöp ve paketleme anlamına gelir.


Ofisiniz için akıllı baskı

C822_LWYCD

C822 A3/A4 renkli yazıcı ofisinizde ne, ne zaman ve nasıl basıldığının kontrolünü size verir.

Akıllı Çözümler Mevcut yardımcı yazılımlar etkin, verimli ve profesyonel anlamda, üstün baskı yönetimi ve çıktıları vasıtasıyla sunumlarınızın gelişmesi ve çokyönlülüğü sağlamaya yardımcı olur.

  • Template Manager - kartvizitler, el ilanları, CD etiketleri, satış noktası unsurları, afişler ve posterler gibi ofisinizde yaratmanıza ve basmanıza olanak sağlar.
  • Print Job Accounting baskı maliyetlerinizi ve kullanımını izlemeniza ve kontrol etmenize olanak sağlarPrintSuperVision networkteki yazıcıların gerçek zamanlı olarak izlenmesini, raporlamasını ve yönetilmesini sağlar
  • Colour Access Policy Manager (CAPM) - kullanıcı erişim haklarını izler ve kontrol ederOpsiyonel Baskı İzni Fonksiyonu - akıllı kart okuyucu üzerinden baskı yönetimi ve kontrolü sağlar, umuma açık baskı alanları için idealdir.Secure Print - yazıcıya şifresi girilene kadar gizli dokümanları güvenli bir şekilde tutar. Ayrıca, opsiyonel bir arayüz Secure Print izinli baskı çözümlerine bağlanmanıza imkan sağlar, böylece organizasyonunuz içinde baskı almak isteyen kullanıcıların akıllı kartlarını kullanarak baskı almasına izin verebilir ve baskı yönetiminizi mümkün kılarsınız.
    • Mobil Baskı-ePrint ve Cortade Workspace gibi şu anda mevcut olan yazılım ve uygulamalarla, iPad, iPhone veya akıllı telefonlarla HD yazıcılarımıza PC veya Mac bağlantısına ihtiyaç duymadan baskı alabilirsiniz.

C822_bottom

Ürün Yorumları