• OKI B431DN Mono Lazer Yazıcı
  • OKI B431DN Mono Lazer Yazıcı
OKI B431DN Mono Lazer Yazıcı OKI B431DN Mono Lazer Yazıcı

OKI B431DN Mono Lazer Yazıcı

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 467108)

OKI B431DN Mono Lazer Yazıcı

Her gün verimli, yüksek performans siyah/beyaz baskı için

B431 overview right

Eğer bütçenizi zorlamadan, ofisteki verimliliği en yüksek seviyede destekleyen siyah/beyaz bir yazıcıya ihtiyacınız varsa, B431 tam olarak ihtiyacınız olan yazıcıdır.

Hız ve maksimum verimlilik için üretilmiştir. Diğer üreticilerin ekstra ücret talep ederek ürünlerine dahil ettiği özelliklerini bünyesinde standart olarak bulundurur. Bu kullanımı kolay masaüstü yazıcı ileri seviye verimlilik özellikleri, güçlü ve kompakt tasarımı ile masaüstünüz için idealdir.

Tüm ofislere uygun bir yazıcı

Günümüzün modern çalışma ortamlarını desteklemek için yüksek verimli baskı hızları, mükemmel ince detay resim kalitesi, net doküman ve tasarımı gibi özellikleri bir araya getirmiştir. Bu özellikleriyle tüm ofisler için tasarlanmış bir yazıcıdır.

Olağanüstü kullanım kolaylığı

Uzun ömürlü sarf malzemeleri kısa sürede değiştirilebilir. Otomatik çift taraflı baskı, arkadan aydınlatmalı bir LCD ekran, dokümanlara daha kolay erişim için düşük profilli tasarımı ile hızlı baskılar alabilirsiniz. B431ofis üretkenliğini üst seviyede tutar. B431d 'yi kişisel baskı almak için, B431dn’i ağ paylaşımıyla kullanmak için seçebilirsiniz.

Standart 3 yıl garanti

B431 ile gerçek gönül rahatlığı yaşayacaksınız. Sektörünün lideri olan 3 yıl garanti ekstra ödeme yapmadan sizin olacaktır. Bu garanti ultra Dayanıklı dijital LED teknolojisi sayesinde mümkün olabilmektedir.

Hız, verimlilik ve değer

Etkileyici baskı hızları

B431 yoğun işleri minimum sürede yapmak için yarışır. İlk sayfa baskısı 4,5 saniyenin altındadır ve gerisi etkileyici bir hız olarak 38ppm olarak basılır. 330MHz’lik güçlü işlemcisi ve 64MB hafızası (320MB’a yükseltilebilir) sayesinde daha hızlı işlem hacmi sunar.

Tüm gün ve her gün kullanın

Gerçek 1200 x 1200dpi çözünürlük tüm günlük ofis dokümanlarınızın keskin, ince detaylarda basılması anlamına gelir. Ekstra eklenebilen kağıt desteği, 880 sayfaya kadar kağıt kapasitesini arttırır. Çeşitli türde ve boyutta kağıt için 100 sayfalık çok amaçlı kağıt çekmecesi de mevcuttur.

Kompakt ve etkin

B431’i özellikle günümüz modern ofislerin talepleri için tasarlandı. Olağandışı bir şekilde kompaktır ve böylece her alana sığabilir. Yüksek verimli sarf malzemeleri 10.000 sayfa kadar Günanır, böylece daha hızlı ve daha uzun süre baskı alabilirsiniz. Toner kartuşunun ve drumın ayrı ünite şeklinde bulunması sayesinde yalnızca değişmesi gereken sarf malzemesi değiştirilebileceğinden israf edilmesini önler.

Ekstra değer

Standart otomatik çift taraflı baskı, yazıcınızın mevcut işlem durumunu belirten 2 satırlı ve arkadan aydınlatmalı LCD ekranı ve 8W’lık tutumlu bir enerji tüketimini azaltan “güç koruma” modu, yazıcının diğer önemli özellikleridir.

Dayanıklılık için üretildi

Rakipsiz şekilde uzun ömürlü olmasını sağlayan çok daha az hareketli parça içeren son derece güvenilir dijital LED teknolojisi kullanır (OKI tarafından öncülüğü yapılmış ve 20 yıldan uzun süredir kendini kanıtlamıştır). Bu Dayanıklı, uzun ömürlü tasarım size sektör lideri olan 3 yıl garantiyi hiç bir ekstra ücret almadan verebilmemizi sağlamaktadır.

Zorlu dökümanlar hazırlayın

B431 LWYCD right

B431 A4 siyah/beyaz yazıcı ile birlikte gelen Template Manager, Print Control ve PrintSuperVision gibi basit ve kullanımı kolay yazılımları ile küçük çalışma gruplarınıza artı değerler kazandırır. Tüm bunlar baskı maliyetlerinin kontrolünü ve yönetimini destekler.

Template Manager kullanımı çeşitli kullanışlı ofis dokümanlarını zahmetsizce yaratır. Sadece size uygun şablonu seçerek kullanın ve zaman kaybetmeden yeni tasarımlar yaratın.
.

  • 220gr/m2’ye kadar kartlara, kartvizitlere ve etiketlere kadar çok daha fazla çeşitli medyalara baskı alın.
  • Yönet ve kontrol et

    B431 LWYCD footer

  • Print Control yazılımımız ile yazıcı kullanımını kontrol edip izleyerek maliyetleri düşürebilir ve bireysel ve çalışma gruplarının maliyetlerini belirlemek için detaylı raporlar oluşturabilirsiniz.
  • Tüm ağ yazıcılarınızın –marka ve model fark etmeden- güçlü, web tabanlı PrintSuperVision yazıcı izleme ve yönetme uygulaması ile masaüstünde kontrolünü ele geçirerek merkezde toplayın.
  • Ürün Yorumları