• OKI C610N Renkli Laser Yazıcı Lazer Yazıcı

OKI C610N Renkli Laser Yazıcı Lazer Yazıcı

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 232975)

C610 hız, beceri ve ofisler için yerinden, ekonomik baskı alma imkanı

Overview right

Tüm çalışma arkadaşlarınızın en yoğun dönemlerinde bile ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte hızlı ve dayanıklı bir renkli yazıcıya ihtiyaç duyuyorsanız, gözleriniz C610’dan başkasını aramasın. Süratli baskı hızları, sınıfının lideri medya işleme ve düşük enerji tasarrufu kombinasyonu ile bu yazıcı zahmetsizce 10 kullanıcıya kadar çalışma gruplarına iş desteği sağlamak için idealdir.

Kısa Sürede İşlerinizi Tamamlayın

Üstün, 9 saniyelik "ilk sayfa baskısı" süresi ve dakikada 36 sayfalık süratli baskı hızı sayesinde dökümanların basılması için beklemeden, en kısıtlı süreli işlerin bile kolayca üstesinden gelmenizi sağlar.

İstediğiniz Medyaya Baskı Yapın

C610, OKI'nin High Definition toneri ile eşleştiğinde iş yerinizde kolayca renkli ve canlı dökümanlar üretmenizi sağlayarak 250gr/m2 'ye kadar medyalara baskı yapabilme yeteneğine sahiptir. Gereksiz maliyet israfı ve gecikmeler yaşamadan, istediğiniz medyaya, istediğiniz zaman baskı almanızı sağlar.

Baskı Maliyetlerinizi Düşürün

C610 düşük bütçelerle bile maksimum performans sağlayabilir. Maliyetleri minimumda tutmaya özen göstermek için yüksek verimli toner ve uzun ömürlü drum ile birlikte C610 davetkar bir fiyat etiketine sahiptir. Buna ek olarak, ürün ile birlikte gelen Print Control, Colour Access Policy Manager ve PrintSuperVision gibi 3 adet oldukça popüler yardımcı yazılımlar mevcuttur. Bu yazılımlar takip, izleme, baskı kullanımını ve maliyetlerini kontrol etmenize olanak sağlar.

Çevreci Verimlilik

En önemli unsurun maliyetler olduğu, aynı zamanda çevreyle dost olmanın öneminin arttığı bir dönemde, C610 her ikisini de birlikte gerçekleştirebilen bir ürün olarak konumlanmaktadır. Yalnızca 1.2 watts “uyku” modunda enerji tüketirken baskı sırasında 600 watts elektrik tüketmektedir. C610n ve C610dtn’de standart olarak bulunan çift taraflı baskı özelliği ile birlikte, aynı zamanda gereksiz kağıt kullanımını da azaltabilirsiniz.

Yukarıda belirtilenlere ek olarak standart olarak sunulan, eşsiz 3 yıl garanti* hizmeti ile aklınızı meşgul edecek sorunları uzak tutun.

*3 yıl garanti ürün kaydı yapıldığı taktirde geçerlidir.

Overview footer

Özellikler ve Aksesuarlar

Dakikada 34 sayfa renkli ve 36 ppm siyah/beyaz baskı hızı yeteneği ile diğer birçok mukayeseli yazıcıdan %20’ye kadar daha hızlı olan C610 kendi sınıfının en hızlı yazıcısıdır. Artı, ilk renkli sayfayı 9 saniyede basar.

Rekipsiz medya esnekliği 250gr/m2’ye ve A6’dan A4’e 1.2 metre afiş boyutuna kadar ağır ve hafif kağıtlara baskı alabilmekedir.

Düşük sahip olma maliyeti Sınıfının performans oranında en iyi fiyat ile, C610 sahip olmak için pahalı değil. Sayfa başına düşük maliyet ve enerji tasarrufu özellikleriyle toplamda etkileyici şekilde düşük sahip olma maliyeti.

Verimli enerji İleri seviyeli işlemcisi ve verimli tasarımı sayesinde, “uyku” modunda 1.2 watts kadar az miktarda enerji tüketerek, C610 benzer yazıcıların kullandığından çok daha az enerji tüketir.

C610 ile yapabileceklerinize göz atın

LWYCD right

C610 kullanıcıların yatırımlarından ve ürünlerinden en iyi neticeyi elde edebilmeleri için benzersiz bir yardımcı yazılımlar seti ile birlikte gelir. Bu ileri seviyedeki yardımcı yazılımlar standart olarak ürünün kutusunda yer almaktadır ve arttırılmış baskı gücü ile yönetim araçları sunar.

İstediğiniz şeyi istediğiniz şekilde basın

Template Manager yazılımını kullanarak zahmetsizce; kartvizitler, CD etiketleri ve diğer ofis kağıtlarına kadar, çeşitli özel medyalara baskı alabilirsiniz.

250gr/m2’ye kadar hafif kartlara baskı ve A6’dan A4 boyutuna kadar kağıtlara, 1.2 metre uzunluğundaki A4 afişlere kadar öncekilerden daha fazla çeşitte medyaya baskı alabilirsiniz.

Kontrolü elinizde tutun

Print SuperVision gibi güçlü, tarayıcı tabanlı, yazıcı izleme ve yönetme uygulaması ile birlikte modelden farkı gözetmeden networkünüze bağlı tüm yazıcıları merkezden kontrol edin.

Print Control yazılımını kullanarak yazıcı kullanımını kontrol edin ve yazıcınızı izleyerek maliyetlerini düşürün. Bireylerin ve çalışma gruplarının maliyetleri için detaylı raporlar oluşturun.

Kimin hangi amaçla renkli baskı aldığını izleyip kontrol ederek maliyetlerinizi düşürün. Colour Access Policy Manager yazılımı kullanıcıların limit hacimlerine, PC başına, dosya tipine ve diğer ayrıntılara göre erişim izinlerini belirlemeyi kolaylaştırır.

LWYCD footer

Ürün Yorumları