• OKI B840N Mono Lazer Yazıcı
  • OKI B840N Mono Lazer Yazıcı
OKI B840N Mono Lazer Yazıcı OKI B840N Mono Lazer Yazıcı

OKI B840N Mono Lazer Yazıcı

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 343066)

OKI B840N Mono Lazer Yazıcı

Bir A3 Siyah/Beyaz Yazıcıdan beklediğiniz herşey

B840_overview_right

Hızlı çok yönlü, kompak bir siyah/beyaz yazıcı olan B840 ile istediğiniz siyah/beyaz dokümanları üretebilirsiniz.OKI’nin yenilikçi dijital LED teknolojisi sayesinde B840 küçük ve orta çalışma gruplarınız için keskin siyah/beyaz A3 ve A4 siyah/beyaz baskılar üretir.

Dökümanlarınıza A3 Perspektifinden bakın

Elektronik tablolarınıza ve şemalarınıza büyüteçle baktığınız günler artık geride kaldı. B840, size ve dokümanlarınıza yeni bir perspektif verecek bir A3 boyutta yazdırma kabiliyeti kazandırır.

Daha yüksek hızlar ve masaüstü becerileri

B840, size ve dokümanlarınıza yeni bir perspektif verecek bir boyutta yazdırma kabiliyeti ile 40 ppm’e ulaşan hızlı masaüstü A4 baskı hızı rahatlığında, A3 çıktılar sunar.

Tüm şirketlere uygun maliyetli A3 siyah/beyaz baskı

B840 sınıfındaki yazıcılarla kıyaslandığında rekabetçi bir fiyata sahiptir ve ulaşılabilirdir. A3 siyah/beyaz baskıyı büyük ya da küçük tüm işletmelere sunar. Geniş hacimli baskılar, prova baskı veya diğer farklı uygulamalar için ideal olan B840, her ofis için bir katma değer sağlar.

Üç yıl standart garantisi ile güvenilir LED teknolojisi

Güvenilir dijital LED teknolojisiyle ve ücretsiz üç yıll garanti avantajına sahip olan B840 düşük çalışma maliyetleri için tasarlanmıştır ve rekabetçi fiyatıyla her sektördeki çalışma gruplarının erişebileceği bir A3 yazıcıdır.

B840_overview_footer

Masaüstünüzdeki hızlı ve becerikli yazıcı

Bir A4 yazıcının hızını ,A3 baskının esnekliği ile bir araya getiren B840, 40ppm’ye kadar baskı hızlarıyla, her türlü masaüstüne yerleşebilecek kompakt bir makine bünyesinde üstün siyah/beyaz baskı kalitesini sunarak, çalışma gruplarına bir A3 Siyah/Beyaz yazıcıdan beklenen herşeyi sunar.

Net, HD siyah/beyaz baskı

B840 High Definition ve dijital LED teknolojisini kullanarak, her defasında net, temiz, tutarlı yazı ve grafik sağlayan 1200x1200dpi baskı çözünürlüğüne kadar baskılar sunar.

Çift taraflı (Dubleks) baskı dahil olmak üzere tam katma değerli özellikler

B840dn ve B840dtn modelleri çeşitli çıktılar için standart dubleks baskı sunmaktadır. Bu ek özellik işletme maliyetlerini ve çevreye olan etkileri azaltır.

Ekstra performans ekleme

Ofisinizin ihtiyaçları arttığında, aşağıdaki aksesuarlar ile OKI Printing Solutions ürünlerinizin performansını ve verimliliğini arttırabilirsiniz.
Ürün Yorumları