Ocak

Set Üstü Ocaklar

Ocak alırken dikkat edilmesi gereken bazı özellikler vardır. Bunlardan ilki, ocağın üzerinde temizliğini zorlaştıracak girinti ve çıkıntıların çok fazla olmamasıdır. Ocaklar, sürekli kullanıldığı için ocak yüzeyinin çizilmeye karşı dayanıklı olması da ikinci en önemli özelliktir.

Seçeceğiniz ocağın kapandıktan sonra hâlâ sıcak olduğuna dair bir uyarı veriyor olması da büyük bir kolaylık olacaktır. Doğal gazla çalışacak bir ocak almayı düşünüyorsanız alacağınız ocağın gaz kilit sistemi olması, dikkat etmeniz gereken bir diğer özelliktir. Son olarak, seçeceğiniz ocağın ateşleme sistemi, oldukça önemli olan bir diğer husustur. Düğmeden ateşleme sistemi, ocağın kullanımını oldukça kolaylaştıran bir uygulamadır.

İhtiyacınıza uygun ocağı seçip hemen sepetinize ekleyerek güvenilir online alışveriş anlayışını, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesiyle birleştirmiş Webdenal'ın taksit ve hızlı kargo avantajlarıyla kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Gerek mutfağınızın gerekse zevkinize göre seçim yapabileceğiniz farklı markalar ve tasarımlara sahip ocak modelleri kategoride beğeninize sunuluyor. İhtiyacınıza En Uygun Ocak Modelleri Set üstü ocak, elektrikli ocak, fırınlı ocak ya da dört gözlü ocak gibi farklı modeller arasından seçim yapabileceğiniz kategori, ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap vermeyi amaçlıyor. Eminçelik, Ferre, Dominox, Luxell, Bosch, Simfer, Kumtel, Vestel, Efba, Silverline, Zanussi, Arnica, Electrolux, Indesit ve Premier gibi markaların ocak modellerini inceleyebilir, ihtiyacınıza göre seçiminizi yapabilirsiniz. Belli bir modüle gömülebilme özelliğine sahip ankstre ocak modelleri, aynı zamanda mutfağınıza şık bir biçimde uyum sağlamayı amaçlıyor. Gaz kontrol düğmesi ile ateşleme yapabileceğiniz modeller, mutfaktaki işlerinize ara vermeden ocağınızı güvenli bir şekilde yakmanızı yardımcı oluyor.

Dört gözlü ankastre ocak modellerinin yanı sıra iki ya da tekli ocak modellerini tercih etmenize olanak sağlayan kategorideki ürünler, aynı zamanda farklı güvenlik önlemleri ile rahat ve huzurlu bir kullanım amaçlıyor. Ankastre set alternatiflerini inceleyebilir,ankastre ocak fiyatları arasından bütçenize en uygun olanı hemen seçebilirsiniz.

Elektrikli Ocak ile Kontrollü Pişirme
Doğalgaz, tüp erişiminin olmadığı yerlerde ya da kamp alanlarında rahatlıkla kullanabileceğiniz elektrikli ocak modelleri, pişirme, ısıtma, haşlama,kızartma ya da kaynatma işlemlerinizi kolaylıkla yapabilmenizi ve öğünlerinizi hazırlayabilmenizi amaçlıyor.

Sıcaklık ayarını, üzerindeki bulunan düğmeler ile yapabileceğiniz elektrikli ocak modelleri, aynı zamanda aşırı ısınmaya karşı termal koruyucu sistemi ile öne çıkıyor. Ergonomik, şık dizayna sahip elektrikli ocaklar, pratik bir kullanım amaçlıyor. Tek gözlü, iki gözlü ya da dört gözlü modeller, farklı watt aralıkları ile ihtiyacınız olan enerjiye göre seçim yapmanızı sağlıyor. İhtiyacınıza göre cam, seramik ve dijital göstergeli elektrikli ocak modellerini inceleyebileceğiniz kategoride, rahatlıkla seçiminizi yapabilirsiniz. Ayrıca ocak fiyatları arasından bütçenize en uygun olanı belirleyebilirsiniz.

Set Üstü Ocaklar ile Portatif Bir Kullanım
Tercihini set üstü ocaklar arasından yapmak isteyenler için en uygun modellerin sergilendiği kategori içerisindeki modeller, otomatik gaz kesme emniyet sistemi ile birlikte geliyor. Gerek fırın, gerekse mutfağınızdaki en uygun bölgeye göre ayarlama yapmanıza olanak veren set üstü ocaklar, ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde cevap vermeyi amaçlıyor.
Set üstü ocaklar, elektrikli ocaklar, ankastre ocaklar, cam ocaklar, fırınlı ocaklar arasından farklı markalara göre seçiminizi hızlıca yapabilirsiniz.