Ninja Kaplumbağalar Michelangelo Sesli Dövüşen Figür Oyuncak Figür Oyuncaklar

  • Ninja Kaplumbağalar Michelangelo Sesli Dövüşen Figür Oyuncak Figür Oyuncaklar
Michelangelo Sesli Dövüşen Figür Oyuncak

Bir döneme damgasını vurarak ortaya çıkan Ninja Kaplumbağalar, halen çocuklar arasında büyük beğeni topluyor. Her Ninja’nın farklı renkte bandanaları ve 2 farklı silahı vardır.

Ninja Turtles Sesli Dövüşen Figürler serisinde, kaplumbağaların göğsüne vurulduğunda dövüş sesleri çıkartıyor. Ninja Turtles Sesli Dövüşen Figür Michelangelo , kolları oynatıldığında vuruş sesi çıkartıyor ve dövüş esnasında göğsüne darbe aldığında ise dövüş sesi çıkartıyor.

  • Ninja Kaplumbağalar takımın en haylaz olan üyesi Michelangelo, uysal ve bir o kadar da komiktir.
  • Turuncu bandaj takan Michelangelo, takımın içerisinde en çok yemeği kaplumbağadır ve ‘Çift Nunçaku’ adı verilen bir Japon dövüş silahı kullanır. Siz de Michelangelo ve arkadaşlarının yardımı ile düşmanlarınızdan kurtulabilirsiniz.
  • Her Ninja Kaplumbağa karakteri tıpkı filmlerinde olduğu gibi farklı boylarda üretilmiştir. Michelangelo karakterinin yer aldığı kutunun ölçüleri 6 cm x 19 cm x 23 cm’dir.
  • Özellikle erkek çocuklarının çok severek oynadığı Ninja Kaplumbağalar, boğulma tehlikesi içeren küçük parçalar içerir. Bu nedenle 4 yaşından büyük çocuklar için uygundur.

Model:4250000163939
Yükleniyor...