Network Kartı

24 Network Kartı Var
Filtrele
Tp-link TG-3468 10/100/1000Mbps Gigabit PCI Express Network Adaptör
#1 En Çok Satan

Tp-link TG-3468 Gigabit PCI Express Ağ Adaptörü

Tp-link TL-UE300 USB 3.0 RJ45 Gigabit Ethernet Network Çevirici
#4 En Çok Satan

Tp-link UE300 USB 3.0 - Gigabit Ethernet Ağ Adaptörü

Digitus DN-10130 Pcı-e 10/100/1000 Ethernet Kartı
#3 En Çok Satan

Digitus DN-10130 Pcı-e 10/100/1000 Ethernet Kartı

S-Link PCI-E To Paralel 1 Port Card (SL-EXP1)
#2 En Çok Satan

S-Link PCI-E To Paralel 1 Port Card (SL-EXP1)

Tp-link Tl-poe10r Poe Splitter

Tp-link TL-POE10R PoE Splitter

S-Link Sl-0411 Rj-45/rj-11 Usb Test Cihazı
#5 En Çok Satan

S-Link Sl-0411 Rj-45/rj-11 Usb Test Cihazı

S-Link PCI 4 Port Usb 2.0 Çevirici (SL-027A)

S-Link PCI 4 Port Usb 2.0 Çevirici (SL-027A)

Asus PCE-AC51 AC750 CIFTBANT PCI-ADAPTOR

Asus PCE-AC51 AC750 CIFTBANT PCI-ADAPTOR

S-Link SL-U60 Usb 2.0 To LAN Çevirici

S-Link SL-U60 Usb 2.0 To LAN Çevirici

S-Link SL-U602 Usb 2.0 To LAN + 3 Port Hub Çeviric

S-Link SL-U602 Usb 2.0 To LAN + 3 Port Hub Çeviric

S-Link SL-3EX6 PCI Express Usb 3.0 4 Port Kart (1x

S-Link SL-3EX6 PCI Express Usb 3.0 4 Port Kart (1x

D-link DXE-810S TEK SFP+ PORTLU 10 GIBABIT PCI EXPRESS ETHERNET KART

D-link DXE-810S TEK SFP+ PORTLU 10 GIBABIT PCI EXPRESS ETHERNET KART

S-Link SLX-2005 2 Port ADSL Lux Filtreli Splitter

S-Link SLX-2005 2 Port ADSL Lux Filtreli Splitter

D-link DEM-330R 1-PORT MINI-GBIC 1000BASE-LX SMF WDM SFP TRANCEIVER (UP TO 10KM, SUPP

D-link DEM-330R 1-PORT MINI-GBIC 1000BASE-LX SMF WDM SFP TRANCEIVER (UP TO 10KM, SUPP

S-Link SL-EXG5 PCI Express 10/1000 Ethernet Kart

S-Link SL-EXG5 PCI Express 10/1000 Ethernet Kart

Dell BROADCOM 57810 2 PORT 10Gb DA/SFP+ ADAPTÖR ETHERNET KARTI LP 120BCOMS-NIC-LP

Dell BROADCOM 57810 2 PORT 10Gb DA/SFP+ ADAPTÖR ETHERNET KARTI LP 120BCOMS-NIC-LP

Digitus DS-30020-1 1 Port Paralel (DB25 dişi) PCI (Express) Kart OXPCIe952 Chipset&#3

Digitus DS-30020-1 Network Kartı

Digitus DS-30040-2 Multi I/O PCI Express Kartı, 2 x Seri (DB9 erkek), 1 x Paralel

Digitus DS-30040-2 Network Kartı

S-Link SL-EX2S Pcı Express Rs-232 2 Port Kart

S-Link SL-EX2S Pcı Express Rs-232 2 Port Kart

D-link Dge-530t Ethernet Card 10/100/1000mbps Low Profıle

D-link DGE-530T Gigabit Desktop PCI Adaptörü

Dell 120BCOMS-NIC Broadcom 57810 DP 10Gb DA/SFP+ Converged Network Adapter Low Profil

Dell 120BCOMS-NIC Broadcom 57810 DP 10Gb DA/SFP+ Converged Network Adapter Low Profil

Codegen 1port Paralel Pci Kart Win7 (cpp13)

Codegen 1port Paralel Pci Kart Win7 (cpp13)

Digitus USB PCI Bracket 2 Port (Çoklayıcı)

Digitus USB PCI Bracket 2 Port (Çoklayıcı)

Huawei NRJPCIE99 Network Card, Gigabit,LC Fiber Optic,2 Ports,PCIE 2.0 X4-8086-1522-

Huawei NRJPCIE99 Network Card, Gigabit,LC Fiber Optic,2 Ports,PCIE 2.0 X4-8086-1522-

Network Kartı Fiyatları

Bilgisayarlar arası müzik, resim, veri, donanım gibi öğeleri aktarmak için kullanılır.Dizüstü ve tablet bilgisayarlarda aktarım kablosuz, masaüstü bilgisayarda fiber optik kablolar ile yapılır. Ürünleri bilgisayar ve bileşenleri kategorisinden yine bilgisayar ve bileşenler bölümünden inceleyebilir ihtiyacınıza uygun olanı seçip Webdenal.com’un sunduğu en uygun fiyat garantisi ile sahip olabilirsiniz.

Bilgisayarınızın donanım araçları içinde oldukça önemli olan ethernet kartı bilgisayarınız ile internet ağı arasında veri akışı sağlayan ara birim aygıtıdır. Eğer ağ bağlantılarınızın ve dolayısıyla internetinizin iyi olmasını istiyorsanız kaliteli ve yüksek Mbps değerlerine sahip bir ethernet kartı modelini tercih etmeniz önerilebilir.


Webdenal, Ethernet Kartlarında Size Geniş Bir Ürün Yelpazesi Sunar!
Webdenal, geniş ürün yelpazesi ile size sunduğu Tp-Link, D-Link, Zyxel, Dell marka ethernet kartı modelleri arasında aradığınız ürüne ulaşmanızda yardımcı oluyor. Birbirinden farklı özelliklere sahip ethernet kartlarını inceleyerek ihtiyacınız olan ürüne hemen ulaşabilirsiniz.
Kategoride masaüstü ve dizüstü bilgisayarınızda kullanabileceğiniz yüksek hızlı ethernet kartlarının yanı sıra ağ adaptörü ve çeşitli ethernet modülleri de bulabilir, beklentilerinize uygun ürüne ulaşabilirsiniz. Yine aynı kategoride yer alan modemler, Access print, renge extender (alan genişletici), router,3G router, wireless adaptör, powerline ve homeplug, IP kameralar, switch, print server, antenler ve kablolar ile bilgisayarınıza ve bilgisayar performansınızda yüksek verim elde etmenizi sağlayacak çeşitli ürünleri bulabilirsiniz.


Webdenal, Size Aradığınız Ürünü Bulma Kolaylığı Sağlar!
Webdenal’da aradığınız ethernet kartı modellerini bulmanız yalnızca birkaç dakika sürebilir. Aradığınız ethernet kartını bulduğunuzu düşündüğünüzde üzerini tıklayarak, ürün özellikleri konusundaki açıklamaları ve bilgileri görebilirsiniz. Kararsız kaldığınız takdirde dilerseniz birden fazla ürünü karşılaştırabilir veya ürün üzerinde diğer alıcıların bıraktıkları yorumları okuyarak fikir edinebilirsiniz. Webdenal,ethernet kartı çeşitlerinde sunduğu geniş ürün yelpazesiyle seçim yapmanızı kolaylaştırmanın yanı sıra ödemede sağladığı avantajlar ve hızlı kargo seçeneğiyle ürünün bir an önce elinize ulaşması konusunda yardımcı oluyor.


Satın almayı düşündüğünüz ürün konusunda herhangi bir bilginiz yoksa ve ne tür özelliklere dikkat ederek ürün seçeceğinizi bilmiyorsanız, bulunduğunuz sayfada alt bölümlerde yer alan ‘en çok satanlar’ başlığından yararlanarak istediğiniz ürünü tercih edebilirsiniz. Yalnızca alışveriş konusunda değil,aradığınız ürünü doğru tercih etme konusunda da size yardımcı olabilecek Webdenal’da, bütçenize uygun ürünlere kolaylıkla ulaşabilir, ürünleri Webdenal kalite ve güvencesiyle sepetinize ekleyerek, gönül rahatlığıyla sipariş edebilirsiniz.