Nehir Galaxy Granit Karnıyarık 24 Cm. - Gri Tencere

  • Nehir Galaxy Granit Karnıyarık  24 Cm. - Gri Tencere

Temel Özellikler

  • Malzeme: Granit
59,85 TL KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺7,90 %5 İNDİRİMLİ Önceki Fiyat: 62,71 TL SATIN AL
Kargo Süresi
3 İş Günü İçinde Kargolanır.

Ürün Kodu: 812192

Ürün Bilgisi
ÜRÜN İÇERİĞİ
24 cm Granit Karnıyarık TencereÜRÜNÜN DETAYLI BİLGİLERİ
Doğa hayatımızda önemlidir; bu fikirden yola çıkarak ve doğayı korumak adına kullanım kılavuzundan ürünün ambalajının dahi geri dönüşümlü kağıttan üretilen bu çok özel serimiz; her ülkede ve kültürde oldukça popüler olan ve granit malzemeden yapılan GALAXY GRANİT tencereler, yemek pişirirken mutfaklarda keyifli zaman geçirmenizi sağlar. Taban ısısını tüm yüzeye eşit olarak yayma özelliği ve hiç yağ kullanmadan bile yapışmayan tabanı sayesinde kullanımı oldukça kolaydır. Pişirme esnasında yemeğinizi karıştırmak için keskin kenarlı olmayan metal, ahşap ve silikon ürünlerden yardım alabilirsiniz. Yumuşak leke tutmayan yüzeyi sayesinde ürünü elde ve makinelerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.GALAXY GRANİT serimiz tamamen saf alüminyumdan üretilmiştir.
Kaya Kadar Sağlam - Kaya Kadar DoğalDiğer yanmaz yapışmaz tencere ve tavalara göre 3 kata kadar daha dayanıklıdır. Yoğun ev tipi ve profesyonel kullanımlara uygundur.Dayanıklı Yapışmaz YüzeyYüksek granit takviyeli katmanlar aşınma direncini ve dayanıklılığı sağlar. 6 tabakadan oluşan benzersiz kaplama, yanmaz yapışmazlık performansını, kalıcı bir şekilde bozulmaya uğramadan koruyabilir. Yüksek dayanıklılığa sahiptir ve üst korozyon direnci ile açılmalara izin vermez. Bu özelliği ile metal gereçlerin kullanımına olanak sağlar ve bulaşık makinesinde yıkanabilir.
Sağlıklı ve Lezzetli Yemekler İçinİnsanlık tarihinin başlangıcından beri kullanılan taş üzerinde pişirme; en doğal ve sağlıklı pişirme tekniklerinden biri olarak görülmektedir. Volkanik bir taş olan granit, yüksek ısıya dayanıklı olduğu ve yemeklerin lezzetini arttırdığı için bugün hala tercih edilmektedir. Ayrıca diğer materyallere göre ısıyı daha fazla muhafaza eder ve yemeklerinizin sıcaklığını korur. Nehir Galaxy serisi ile, tarihin en çok bilinen pişirme tekniğini; doğal, sağlıklı ve birbirinden lezzetli yemekler yapmanıza yardımcı olmak için mutfağınıza getirdik.ÜRÜNÜN DETAYLI RESİMLERİ
SİYAH
GRİ

TOPRAK

Ürün Yorumları

Taksit Planı

Yükleniyor...
Tencere Kategorisinin Çok Satan Ürünleri